· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010 !! Cap. 5
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010 !! Cap. 5     
carpe_diem

Copii
Gabriel Mihai: 13 ani, 7 luni
Robert Matei: 12 ani, 1 luna
Carla Irina Natalia: 10 ani, 11 luni

28.03.2010 2:04     citat 

Am dat peste niste poze mai vechi si am vrut sa le impart cu voi....
Nu stiu daca e locul potrivit, eventual pot fi mutate fara nici o suparare zambet

Mami si bebe Gabita

Bebe Gabita la volan :p

Tati si bebe Matei

Gabita si bebe Matei

Sper ca v-au placut. Va pup dulce

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.03.2010 8:06     citat 

carpe_diem sarut ce poze superbe sarut sarut

alexuca sarut pupam minunile sarut sarut

sus

Denunta
alexuca

Copii
Mihaita: 15 ani
Alexandra: 10 ani, 11 luni

29.03.2010 8:34     citat 

Buna dimineata...la noi este asa de urattttt...ploua si este friggg...off nu mai vine odata primavara asta trist
Ione in curand ne pui poze cu voi... de abia astept sa va vad trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.03.2010 8:44     citat 

alexuca sarut maine merg la dr. si ma programeaza pt ceza trag cu ochiul

sus

Denunta
alexuca

Copii
Mihaita: 15 ani
Alexandra: 10 ani, 11 luni

29.03.2010 8:54     citat 

Tinem pumnii sarut si te asteptam cu vesti trag cu ochiul

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.03.2010 9:14     citat 

sar'mana sarut sarut sarut

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 8 luni
Casian Radu: 11 ani

29.03.2010 9:56     citat 

Buna de dimineata !
La noi e soare, vreo 16 grade, piticul tocmai s-a trezit, asa ca o sa papam putin si o sa mergem imediat la plimbarica, sa il luam pe Bogdan de la gradi si sa ii cautam cadou la buni, ca duminica e ziua ei
Dar va pun si 2 poze de saptamana trecuta, a vedeti cat am mai crescut !

sus

Denunta
Roxanne

Copii
A: 16 ani, 8 luni
D: 10 ani, 11 luni

29.03.2010 11:17     citat 

Buna dimineata gagici sarut

Noi am avut un weekend frumos, a fost prima iesire din Bucuresti a Deliei si s-a comportat exemplar, la cit a dormit intre mese ma gindesc serios sa ne mutam la Sibiu trag cu ochiul

Bun venit Carpe_diem, sa-ti traiasca cei 3 copii frumosi si felicitari pt curajul de a-i avea la distante asa mici de timp. Imi place atitudinea ta sarut , clar fara ea nu ai fi reusit.

Mada, Casian chiar a crescut considerabil, e dulce foc zambet , iar Bogdan e un mic barbat, imi place sarut

Va pup si revin ceva mai incolo cu poze din weekend!

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 10 ani, 10 luni
am nascut deja!

29.03.2010 11:24     citat 

neata!
am vazut niste minuni! sa va traiasca carpe_diem!!!!!!!
mada ai niste flacai in toata regula! sa va traiasca!!!!!
ione te asteptam cu vesti, sa dea Dumnezeu sa nasti cat mai repede!!!
haideti sa va pun o poza de aseara, dupa baia si alaptat, fata mea a cazut lata!

si inca una......................... in timp ce facea caca!! jenat jenat rad rad

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

29.03.2010 12:27     citat 

neata!

am tot incercat sa scriu mereu dar am fost intrerupta! si acum scriu cu o mana! rad v-am admirat bb-ii sa va traiasca! niste adevarate minuni! carpediem esti un exemplu de rabdare pt mine!

va pup pe toate ca a inceput sa "cante" fata! foarte fericit

am revenit...punem o poza cu puiul meu la plimbare... cand era cald si frumos afara!

am fost si la biserica ieri de ne-a facut ... am uitat cum ii zice ... sa putem iesi la aer fara probleme! mai mergem o data la 40 zile...am vorbit si de botez, undeva prin mai trebuie sa ne hotaram la data exacta, in rest suntem super bine exceptand durerile de burtica ! speram sa ne treaca mai repede! zambet

sus

Denunta
carpe_diem

Copii
Gabriel Mihai: 13 ani, 7 luni
Robert Matei: 12 ani, 1 luna
Carla Irina Natalia: 10 ani, 11 luni

29.03.2010 1:22   Buna fetelor  citat 

ionelita - Multumim sarut
Nu am eu loc aici sa pun cate poze as vrea ca am sute, unele mai frumoase ca altele. Dar vreo 2 de vara trecuta de la mare si munte tot va pun... (am fost cu cortul).
Acum am vazut ca ai DPN-ul de ziua mea, pe 8 aprile scot limba
Sunt curioasa pe ce data te programeaza... Oricum iti urez nastere usoara.
Roxanne - Multumim... Da, clar ca daca nu eram atat de hotarata in anumite privinte (sa-i fac devreme ca sa pot face de toate cu ei si sa fie cat mai apropiati ca varsta ca sa se inteleaga bine) sigur nu faceam fata. Oricum mai sunt momente cand imi vine s-o iau la sanatoasa scot limba
mireaadrianaflorina - Multumim. Si a ta e o dulcica sarut
ancutza_anca - Si sotul meu tot un exemplu de rabdare ma considera, pt ca lui ii cam lipseste... Il las cu omuletii pana fac cumparaturile si il gasesc prostit rad

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.03.2010 1:50     citat 

multumesc carpe_diem sarut sarut sarut

anca sarut ce poza frumoasa sarut va pupam sarut

mireaadriana sarut pupam cacacioasa rad rad rad

mada sarut ce mare e in a 2-a poza sarut sarut sarut pupici sarut

roxanne sarut sarut

sus

Denunta
0911

Copii
Brianna: 10 ani, 10 luni

29.03.2010 3:30     citat 

Buna dragutelor.am vazut niste poze superbe.
Carpe,ai niste copii minunati,sa iti traiasca,iar tu esti de admirat ca poti avea grija de ei.
Adriana,e o dulce cea mica,mai ales in poza cu caca,iti vine s-o mananci.
Mada, ce mare e ingerasul,va pupam.
Ancutza,ce fericite sunteti voi doua,e o frumusete cea mica.si noi am facut slujba sa putem iesi afara pana la botez. Si pe noi ne chinuie colicii,dar nu plangem,doar ne face toata un ghem.
Trebuie sa va pun si eu poze ,doar ca acum scriu de pe tel,mi-e lene sa merg la calculator.maine,noi mergem sa ne vada un pediatru pt. Un control.
Va pup pe toate,dar mai ales puiutii.

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 8 luni
Casian Radu: 11 ani

29.03.2010 10:12     citat 

Ionelita, te asteptam cu vesti. Mai ai putin si scapi ! Cred ca imediat o sa numeri nu zilele, ci orele pana la marele eveniment. Cum stai cu moralul ? Ai emotii mari ?
Pupici la toate papuselele si papuseii dragalasi pe care i-am vazut ! sarut
Noi o sa facem botezul in 14 sau in 15 mai, ca in 13 mai sosesc nasii copiilor in tara -ei locuiesc in Germania. Oricum nu facem tambalau mare, o sa fie doar in familie.
Voi cum stati cu pregatirile de sarbatori ? Apucati sa faceti ceva ? Eu de abia astept sa vina ai mei -sosesc vineri de la Tg.Mures- sa o las pe mama sefa la bucatarie, ca eu nu am nici chef, nici timp, nici nervi de asa ceva. Cat despre curatenie, parca de cand stau acasa mereu fac cate ceva dimineata, cand doarme Casian, asa ca la capitolul asta stau acceptabil -asta daca nu ma apuc sa mut mobila sa vad ce e pe sub canapele , dar nu e cazul... Maine-poimaine o sa arunc perdelele in masina de spalat si cam atat ! Anul asta nu ma stresez !

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.03.2010 10:28     citat 

mada sarut nu am emotii inca...sa vedem de maine in colo..cand o sa stiu exact data cand vine bebe rad sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: