· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Ghioceii primaverii 2008 (23)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Ghioceii primaverii 2008 (23)     
ilicutz

Copii
Alexandre Tiberiu: 12 ani, 9 luni
Jonathan Bogdan: 11 ani, 1 luna

08.04.2010 12:52     citat 

Noi am sarbatorit deja sambata un pic:
http://picasaweb.google.com/titirishca/LaMultiAni#

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

08.04.2010 12:53     citat 

TIBI, DRAGUL NOSTRU DRAG CE ESTI TU!!!!! Cu cea mai mare iubire si duiosie iti transmitem din partea noastra si mai ales a Sofiei, sanatate si bucurii!!!! LA MULTI ANI SI TOATE DORINTELE TALE SI CELE MAI MARUNTE SA TI SE IMPLINEASCA! Poate anul acesta facem si cunostinta! Ar fi nemaipomenit de frumos!!!!

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

08.04.2010 12:55     citat 

Foarte frumosi sunteti Ileana, draga! Sa va traiti in liniste si bucurii!!!!

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

08.04.2010 1:44     citat 

La multi ani Tibi!!! Sa fi sanatos si fericit mereu!
Nu pot vedea pozele tale si ale Biei acum dar sigur mai tarziu trag cu ochiul

Eu sunt la servici. E greu fetelor, nu ma asteptam sa fie asa grea schimbarea trist

Va pupam sarut

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

08.04.2010 5:45     citat 

La multi ani, Tibi!!! Sa fii sanatos si norocos. Pupici multi!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
manam

Copii

09.04.2010 11:49     citat 

La multi ani fericiti draga noastra SOSO!!!! Iti dorim numai bine

sus

Denunta
manam

Copii

09.04.2010 11:50     citat 

Ce mai ziceti/faceti fetelor?
Relly confuz esti asa scurta in postari ochi peste cap

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

09.04.2010 11:55     citat 

La Multi Ani Sofia draga!!! sarut sarut sarut sarut esti o floare intre flori, o dulceata mica, si-ti doresc sa ramai mereu asa, dar sa ai si noroc si sa-ti bucuri parintii toata viata sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
manam

Copii

09.04.2010 11:56     citat 

Am vazut si eu pozele
Ileana, frumos ati petrecut, iti sta asa bine cu ambii copii sarut
Connie, iti sta bestial freza, asa mai lungut de cum ne-ai obisnuit. imi place tare mult. frumoasa curte aveti si locatarii ei la fel, dar cea mica rozalie e preferata mea scot limba

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

09.04.2010 11:57     citat 

io nu prea am cu ce sa ma laud...., azi n-am dus-o la cresa pe bianca ca trebuia s-o luam la pranz ca faceau dezinsectie si la cat drum aveam de facut am tinut-o acasa...., asa ca am stat pe aici, ne-am jucat, papat, acum doarme....

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

09.04.2010 12:00     citat 

----------
manam a scris:
Am vazut si eu pozele
Connie, iti sta bestial freza, asa mai lungut de cum ne-ai obisnuit. imi place tare mult. frumoasa curte aveti si locatarii ei la fel, dar cea mica rozalie e preferata mea scot limba
----------

merci ana sarut aaa stai asa ca mi-am schimbat lookul intre timp, m-am facut la par culoarea scortisoarei si pe o parte m-am tuns mai scurt, imi sta ff bine si asa, cand o sa-mi fac poze va arat foarte fericit la curte inca mai avem de lucru... dar usor usor....

sus

Denunta
manam

Copii

09.04.2010 12:03     citat 

nici eu n-am cu ce ma lauda, sau ma rog, orice lucru frumos mi-e umbrit zilele astea de dorul de Marius, de faptul ca stiu ca mai plange dupa mine. intr-o zi nu l-au putut culca bunicile, a plans cand a vazut sticla cu lapte si zicea mami plang sau sunt foarte trist Mi-e dor sa ma trezesc cu el si sa ma pupaceasca somnoros plang sau sunt foarte trist si cel mai tare ma doare ca el imi simte lipsa. Cand ajung acasa e numai pe mine. ieri a stat 2 ore in brate la mine, cum dispaream din raza lui era disperat. pe tasu nici nu-l mai baga in seama, e toata ziua numa' cu ochii pe mine sa nu mai plec. trist trist trist Mi se pare crunt ca el sufera catusi de putin si sincer daca nu se remediaza treaba (am zis o luna termen) imi dau demisia
stiu ca se poate si mai rau, gen lasat copiii cate o sapt undeva, dar eu nu mai suport situatia asta plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
manam

Copii

09.04.2010 12:03     citat 

----------
Connie_drg a scris:
----------
manam a scris:
Am vazut si eu pozele
----------

merci ana sarut aaa stai asa ca mi-am schimbat lookul intre timp, m-am facut la par culoarea scortisoarei si pe o parte m-am tuns mai scurt, imi sta ff bine si asa, cand o sa-mi fac poze va arat foarte fericit la curte inca mai avem de lucru... dar usor usor....
----------

nuuuuu socat socat
n-are cum sa-ti stea mai bine decat in pozele alea..aia e freza si culoarea IDEALA (parerea mea) trag cu ochiul

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

09.04.2010 12:16     citat 

----------
manam a scris:
----------
Connie_drg a scris:
----------
manam a scris:
Am vazut si eu pozele
----------

----------

nuuuuu socat socat
n-are cum sa-ti stea mai bine decat in pozele alea..aia e freza si culoarea IDEALA (parerea mea) trag cu ochiul
----------

rad rad rad ce nebuna esti!

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

09.04.2010 12:21     citat 

eee ana, exact asa e bianca de cand o ducem la cresa, sa nu cumva sa dispar din raza ei ca e jale, azi dimineata eu m-am dus la bucatarie sa-i fac laptele si s-a trezit... plangea dupa mami si n-a fost chip s-o linisteasca lucian si pana la urma a adus-o la bucatarie sa-i arate ca n-am plecat nicaieri trist cand vine de la cresa sta numai dupa mine, ne jucam, ne pupacim, iesim afara..., aseara am vrut sa intind niste rufe si la fel, pana n-am luat-o sa stea cu mine nu s-a linistit...., o sa le treaca, si or sa inteleaga ca nu-i parasim... asa ca lasa ideile astea cu dat demisia, da? mai ales ca el sta cu bunicile nu cu straini cum o las eu pe bianca....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: