· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Ghioceii primaverii 2008 (23)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Ghioceii primaverii 2008 (23)     
blondeana24

Copii
STEFAN-IOAN - bubu
12 ani, 9 luni
ILINCA - SOFIA: 4 ani, 6 luni

23.03.2010 9:02     citat 

mai dar nu pot sa nu ma minunez de Matty ................asa de scump e........aaaaaaa.si nu mai vb de parcul acela. doamne ce frumos e ......noi aici in Sighi nu avem niciun parc pt copii mici trist .este unu singur da la mama zmeilor la iesire din Sighi spre Bv .deci f departe de mine trist plang sau sunt foarte trist
si Eric e baiat mare, si mutrita lui numai pupici cere sarut
pai la listutza eu mi am prins urechile da cred ca Anei ii iese mai bine prostit eu am tot incercat si nik ochi peste cap cred ca nu e pt blonde rad
Anca ce misto ca plecati in voiaj..............si in munti sarut sarut
Connie, Ilicutz sarut sarut
ce o fii cu Roxy? so fii indragostit de Bv rad sau nu se mai dezlipeste Soso de ea...............

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

23.03.2010 9:26     citat 

jenat multumim, Blondi, rosim p-aici..
mah, prin Bucuresti astia au cam inceput sa reamenajeze si sa repare asa fain mai multe parcuri, poate or face si prin tara.. asta e altul, Vacaresti... nu IOR unde mergem de obicei, de fapt, mergem cel mai des in astea doua.

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

23.03.2010 9:34     citat 

pupe mama pe ginerica sarut sarut sarut

fetelor, mie nu mi-au mai virat indemnizatia luna asta trist si nu inteleg de ce, bianca e nascuta in aprilie deci ar fi trebuit sa primesc si luna asta...., anca la tine cum s-a intamplat ca maty a implinit deja 2 ani...

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

23.03.2010 9:44     citat 

Connie, uite ca husbandul zice ca si la noi a intarziat cateva zile..

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

23.03.2010 12:35     citat 

Connie, cum e Bia cu tratamentul? functioneaza?
Eric ce dor ne era de tine sarut Cum e Relly? e tot la mama ta? ce te-ai mai hotarat cu cresa?
parcuri si la noi sunt 0 ochi peste cap unul in centru unde e plin de smecheasi din astia tineri ce mananca seminte si arunca mucuri de tigara pe jos, e plin socat dar fara tobogane si hinti, doar alei socat
De indemnizatie nu stiu, n-am stiut niciodata cand trebuie sa intre, normal trebuie sa primesti si luna asta connie, asa mi se pare normal, nu? confuz

[quote="blondeana24"]pai la listutza eu mi am prins urechile da cred ca Anei ii iese mai bine prostit eu am tot incercat si nik ochi peste cap cred ca nu e pt blonde rad
[quote]

nici io nu ma bag decat ca voi da cate un copy paste la listuta lui Relly daca e cazul dar sa schimb poze si alte cele nu prostit
Lasati ca ne descurcam care cand poate zic eu

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

24.03.2010 6:07     citat 

Neatza!!! sarut sarut sarut
Cuscra, zicea si aseara ceva la tv la stiri ca s-a intarziat cu virarea indemnizatiei pe card, eu am primit-o luna asta, ca de fapt e pe luna anterioara. In martie am primit pe februarie, si tb sa primesti si tu, tre sa primesti si luna viit pe martie. Eu daca ii iau prin posta, luna asta au venit chiar mai deveme, pe 11 martie. Postasu mi-a zis mie ca tre sa iau si pe alea 13 zile din aprilie, dar acum daca am inceput munca nu mai iau, tre sa-mi vina doar alocatia.
Ana, Eric e inca la mama, o sa-l aducem dupa paste ca sa fie acasa de ziua lui. Da, tot mai vrem sa-l dam la cresa. Trebuie sa ma duc maine la cresa sa "vorbesc" cu directoarea, poate poate. prostit

sus

Denunta
ilicutz

Copii
Alexandre Tiberiu: 12 ani, 9 luni
Jonathan Bogdan: 11 ani, 1 luna

24.03.2010 8:18     citat 

Buna!
Bafta, RElly , cu cresa!
Cum va pregatiti de aniversari?

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

24.03.2010 9:38     citat 

'neatza!
da cuscra am vazut si eu aseara la stiri si m-am mai linistit zambet
eu sunt rupta de oboseala, am stat pana la 3.30 noaptea sa termin o carte, si apoi am inceput ultimul volum dar n-am mai rezistat prostit
bianca e mai bine, n-a mai facut febra ceea ce e ff important zambet

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii
mara madalina: 15 ani, 7 luni
giulia anna: 12 ani, 8 luni

24.03.2010 10:12     citat 

Ciao, fetelor!
Fetele sunt bine... surprinzator, nu mai au nimic...
Azi noapte a murit in somn mamaia mea... mi-au dat lacrimile cand mi-a zis mama...
Era batranica si bolnavioara, dar ma gandeam ca mai rezista pana voi ajunge eu in tara anul acesta.... nu a vazut-o pe Giulia niciodata... Imi pare rau...
De doua ori pe an toti baietii (4 la numar) se adunau sa-i ajute cu campul... erau toti acolo aseara si stateau la taclale... era miezul noptii si ea nu dormea... toti ii ziceau ca e tarziu, dar ea nu si nu... dimineata au gasit-o moarta in pat...
Va pupacesc! Sorina

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

24.03.2010 10:14     citat 

offf sorina imi pare tare rau trist condoleante!

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii
mara madalina: 15 ani, 7 luni
giulia anna: 12 ani, 8 luni

24.03.2010 10:17     citat 

Da, multumesc Connie.... cel mai mult ma oftic ca nu pot face nimic... de mers acolo nici nu se poate pune problema... asta-i viata... Sorina

sus

Denunta
ilicutz

Copii
Alexandre Tiberiu: 12 ani, 9 luni
Jonathan Bogdan: 11 ani, 1 luna

24.03.2010 2:41     citat 

Sorina, imi pare rau pt voi, dar ma bucur pt ea. Iti dai seama ce frumos a murit (daca poate exista "frumos" in moarte)? A murit in somn si cu casa plina cu cei dragi. Cred ca a fost o femeie buna daca a avut Dumnezeu grija de ea sa fie asa!
Pupici! sarut

sus

Denunta
manam

Copii

24.03.2010 2:45     citat 

Ziua buna
Sorina, condolenate..ce momente triste trist nici nu vreau sa ma gandesc trist
Relly, la 6 postezi ochi peste cap draga de tine ..la cat incepi serviciul? la 7? socat

Fetelor, vreau sa va intreb (care are timp si chef sa raspunda)
- ce bobo la dati la copii? M cere bobo de cand o descoperit la soacramea mentosane Mentos. am luat Mentos de fructe dar nu cred sa fie bune ptr ei. Si cere aproape zilnic sau daca nu la doua zile sigur. prostit Voi ce le dati (daca le dati)? Nu primeste mai mult de una- doua, dar oricum prostit

Ileana, de aniversare eu nu stiu si nu cred ca facem decat cu parintii si nasii. un tort, un gratar, ceva trag cu ochiul in curte la noi. i-am comandat, maine primeste tricicleta ca a domnisorului Matty deci cadoul ala e trag cu ochiul Eu am vrut la un fast food (unde m-am sarbatorit eu si in 9 va fi Seba sarbatorit). acolo puteam chema copii dar S zice ca e prea mic, ca nu intelege prostit mai vedem. nu excludem varianta inca dar cred ca va fi totusi in curte la noi

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

24.03.2010 4:44     citat 

ana am eu chef sa raspund ca ma confrunt cu aceasi problema trist trist bianca cum vede medicamente cere crezand ca sunt bomboane, de cand i-am dat pastile homeopate, le stie locul si ma inebuneste, dc am mers la magazin impreuna si s-a servit de dupa tejghea cu barni a vazut ca acolo exista si boamboane, a fost de ajuns sa guste o data ochi peste cap ca de atunci nu mai scapam "momoane, momoane" si urla ca sa-i dam...., bine... decat medicamente mai bine ii dau bomboane adevarate, sunt d-alea gen sugus, moi cu ceva fruct la mijloc....

sus

Denunta
manam

Copii

24.03.2010 5:02     citat 

----------
Connie_drg a scris:
[, dc am mers la magazin impreuna si s-a servit de dupa tejghea cu barni a vazut ca acolo exista si boamboane, a fost de ajuns sa guste o data ochi peste cap ....
----------

rad rad
M face circ daca ii dau o vit C ca mai vrea rad plang sau sunt foarte trist vroiam sa-i dau zilnic dar nu i-am mai dat ptr ca nu mai scapam de el. si el stie unde e si prima data cere vit C prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: