· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Scumpici Mici si Dulcici 99
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Scumpici Mici si Dulcici 99     
DK

23.03.2010 4:12   Clubul Purelor Rautaceoase Scumpici Mici si Dulcici 99  citat 

Ne hlizim, ciripim
Numai "rautati" graim
Un pamflet constituim! trag cu ochiul

Istoric pur si rautaceos, di tati culorili:

Unu - This is the genesis; Doi; Trei; Patru; Cinci; Shase;Shapte; Opt; Noo; Capitolul Aniversar 10; Unshpe; Doishpe; Doishpe Bis; Paishpe; Cinshpe; Shaish'pe; Shaptesh'pe; Optsprezece; Nooshpe; Doozeci; Douashunu; Douajdoi; Douajtrei; douaspatru; douascinci; Douajshase; Douajshapte; Douashopt; Douajnoo; Treizeci; Treizeci si unul; treisdoi; Treishtrei ; Treishpatru; treishcinci; treishase; treishapte; treishopt; tre'shinoua; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; Capitolul 50, Nunta de Haur; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; mirificul 69; 69a; 69B; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76, 77; 78; 79; 80, 81, 82; 83, 84; 85, 86,87; 88; 89; 90; 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; 98

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care se apropie de capitolul 100.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

THE WOW EFFECT:

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

23.03.2010 4:14     citat 

PRIMA!

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 4:14     citat 

foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
DK

23.03.2010 4:15     citat 

In sfarsiiiiiiiiiiiiiiiiiit! sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

23.03.2010 4:19     citat 

Fa, sa nu uitam ca joi e zioa lui!

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 4:19     citat 

bei, la 5 fara 5 am taiat-o spre gradi si pe urma SOMN DE VOIE!!!! ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

23.03.2010 4:24     citat 

dichei te-as ruga daca vii cu o informatie apai sa o faci completa.

eu am facut astazi sport pt urmatoarele grupe de muschi:
- brat si antebrat : am scris un cec
- muchii gatului: mi-am admirat, of course, posterioru'
- muschii piciorului, drept: am batut din picior ca m-o inervat careva

mi-am luat si dimensiunile si mi-am masurat lungu' nasului: fara numar!

vezi dichei, asa profesional ca moi rad

sus

Denunta
DK

23.03.2010 4:42     citat 

Diuc... esti mama lor! Se vede ca la tine claritatea-i claritate de la milky baia ti se trage, bag seama io... socat

eu azi am facut sport mult, v-am zis, trei ore, am ridicat greutati diverse. maine ma gandesc sa fac niscaiva egzercitii la ciarciaf pi podé... o sa va zic maine ci grupuri muschiuluase am lucrat.

a propos, am o intrebare pentru lingvisti: di ce in romana cand exprimi o actiune viitoare "o sa va zic maine", poti sa vii in continuare cu una la trecut: "ci grupuri muschiuluase am lucrat"? Puteti citi si invers... cum vreti, ca tot aia e.

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 4:45     citat 

----------
DK a scris:
Fa, sa nu uitam ca joi e zioa lui!
----------

sigur? in fiecare gioi???? nu-i cam batriior atuncea?????

sus

Denunta
duke_meadows

23.03.2010 4:46     citat 

----------
DK a scris:
a propos, am o intrebare pentru lingvisti: di ce in romana cand exprimi o actiune viitoare "o sa va zic maine", poti sa vii in continuare cu una la trecut: "ci grupuri muschiuluase am lucrat"? Puteti citi si invers... cum vreti, ca tot aia e.
----------

te-as ruga sa scrii on topic. adica calare pi topic.
aci nu se vrobeste 6 limbi pi diagonala , asa ca la intrebarea ta nu pot decat sa zic ' de aia'!
pa.

sus

Denunta
DK

23.03.2010 4:46     citat 

nu fa, uita-te la data... of, ci uamini! ochi peste cap tre sa-i facem tort cu lumanarele, sa sufle pieste iele.

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 4:48     citat 

----------
DK a scris:
----------

pentru ca noi suntem mai logici ca englejii, da exemplu
daca io iti voi povesti miine ce am facut az', da' mai incolo, apai miine cind iti povestesc e o chestie care s-a intimplat deja, ca d-aia iti povestesc....az', da, e o treaba viitoare
eu voi merge acasa in 10 minute - este o actiune care acum e viitoare
miine dimineata iti voi povesti cum a fost - cind iti povestesc, ie histori deja

ai inteles ceva????

sus

Denunta
DK

23.03.2010 4:48     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:
----------

te-as ruga sa scrii on topic. adica calare pi topic.
aci nu se vrobeste 6 limbi pi diagonala , asa ca la intrebarea ta nu pot decat sa zic ' de aia'!
pa.
----------

yeah yeah yeah... io ti-am zis ca trei ore am stat calare pe greutati si mai ales ele pe mine... Chiar nu pricepi? Ci uamini, ci uamini, ci uamini!!!! Ma egzaspereaza... ma duc sa fac egzercitzii la ciarciaf podé. Am zis! prostit

sus

Denunta
DK

23.03.2010 4:49     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
DK a scris:
----------

pentru ca noi suntem mai logici ca englejii, da exemplu
daca io iti voi povesti miine ce am facut az', da' mai incolo, apai miine cind iti povestesc e o chestie care s-a intimplat deja, ca d-aia iti povestesc....az', da, e o treaba viitoare
eu voi merge acasa in 10 minute - este o actiune care acum e viitoare
miine dimineata iti voi povesti cum a fost - cind iti povestesc, ie histori deja

ai inteles ceva????
----------

Citind invers, am reusit sa inteleg. Pfua... ci bini-i sa stii a citi si altfel... scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 4:53     citat 

----------
DK a scris:
nu fa, uita-te la data... of, ci uamini! ochi peste cap tre sa-i facem tort cu lumanarele, sa sufle pieste iele.
----------

gata, m-am uitat...deci joi face 33 de primaveri....atinge virsta christica zambet
io zic ca poza aia de gigi amorozo e facuta pe vremea cind nici eu nu aveam riduri rad pun pariu ca acu' are chelie si burta si lant gros la git rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: