· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Sarbatorite la Insutire 100
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Sarbatorite la Insutire 100     
DK

26.03.2010 9:38     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
credeati oare ca pupu nu apare la suta? ochi peste cap

am ajuns in patria lui CEO, stau la un hotel de doar 5 stele si am vedere la mare...nasol, ce sa zic foarte fericit
----------

Offffff saraca di tini fa pupexo... ai si bae cu giacuzi ca sa-ti faci bulbuci la coic? scot limba

sus

Denunta
Berea

26.03.2010 9:53     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
credeati oare ca pupu nu apare la suta? ochi peste cap

am ajuns in patria lui CEO, stau la un hotel de doar 5 stele si am vedere la mare...nasol, ce sa zic foarte fericit
----------

Offffff saraca di tini fa pupexo... ai si bae cu giacuzi ca sa-ti faci bulbuci la coic? scot limba
----------

giacuzi cu lapte, nu ? si sa fie roz. neaparat

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

26.03.2010 9:59     citat 

buna!

fey duamnelor eu o sa lipsesc o perioada de pe aici din doo motive:

1.nu sunt in tema cu discutiile voastre de pe YM si nici nu trebuie .

2.ori m-am dilit eu,ori subiectul asta nu mai e cum a fost.

pa si sarut

sus

Denunta
Berea

26.03.2010 10:02     citat 

----------
BlackCat a scris:
buna!

fey duamnelor eu o sa lipsesc o perioada de pe aici din doo motive:

1.nu sunt in tema cu discutiile voastre de pe YM si nici nu trebuie .

2.ori m-am dilit eu,ori subiectul asta nu mai e cum a fost.

pa si sarut
----------

ce patisi , fata ?

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

26.03.2010 10:11     citat 

Matzo...io una sar sa ma scuz, daca, cumva, de cand m-am ingramadit si io in cuib te-oi fi suprat cu vreo vorba proasta sarut

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

26.03.2010 10:17     citat 

Nu ma intelegeti gresit.
S-a ajuns la niste discutii prea personale si prea intre voi,iar eu una nu inteleg nimic,deoarece nu particip si la discutiile de pe mess.

Nu sunt invidioasa scot limba ,nici vb,dar inainte ma relaxam aici si ma simteam in largul meu.acum ma simt in plus.Oricum nu sunt genul sa-mi placa sa fiu compatimita si nici n-as vrea sa fiu placuta asa de complezenta.

Poate mi se pare mie si or fi toane de moment...
Mi-oi reveni eu si-mi trece cu apa rece zambet .
Week-end placut!

sus

Denunta
Berea

26.03.2010 10:49     citat 

matzo, io sper sa-ti treaca. si sa ati fie dor. si sa te antorci. uneori nici eu nu stiu despre ce e vb in propozitie, dar ce conteaza ? tot ami var coicu de sisa. foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

26.03.2010 10:55     citat 

no, seara buna...
asta si e interesant la acest subect ca nu se stie despre ce e predicatu... nu tre sa citesc pagini din urma ca sa nominalizez pe cineva despre ce a scris/facut/mancat/cacat...pishat... scri ce vrei... sau doar citesti si razi...
va pup si buuuna la 100 de capitolase prostit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

27.03.2010 8:01     citat 

La Multi Ani di centenar, bre!
matzo, nu divortza, fey, di mini, api dak pleci, io cui raman, ai???
Si io opservai ca-s un pic pi dinafara, dar...merjem inainte, cand nu se mai poate, nu se mai poate...

va pupez!

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

27.03.2010 8:26     citat 

Si eu is pe dinafara, n-am nici o replica de dat niciodata, cand vin de cele mai multe ori e noapte deja si pupizili dorm si ce-am citit e prin capitolu' alalalt si nu mai ie de interes sa raspund acu', da' le citesc pe gagici cu mare placere si ma dixtrez la maxim. cool (si mai stiu ca orisicate telefoane si discutii pe mess ar avea, cuscra-mea tot pi mini ma iubeste cel mai proFUND foarte fericit , ca sa muara de invidie alte motate rad )

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

27.03.2010 11:12     citat 

mitzo...vezi ca asa zbirlita si stuchind nu-ti sade ghini, fa vecino sarut

me scuzatz', ca neagra nu gasiiiiii jenat

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

27.03.2010 2:56     citat 

fey, ce v-o apucat pi toatili? intru si io si va gasesc pi toati depresate... adica eu de o saptamana tot am "intentia" sa ma apuc de sters geamuri, dar pana la urma tot tre sa ies afara ca sa vad daca e soare sau nu prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

27.03.2010 5:48     citat 

deci eu am batut covoarele (am doo) si le-am frecat cu periuta de unghii, duar-duar....evident ca n-am dar de alb, da' am dar de rosu, ca-mi zdrelii toati incheieturile de la minuri
asa ca io zic sa nu ma provocati, ca-s besicata rau pi viata in general si pi bujetu fameliei in particoler socat socat

sus

Denunta
zuzalina

Copii

27.03.2010 5:51     citat 

si daca ma enervez de tot, o sa ma duc sa-i indes bormasina in dos vecinului, ca de la 8, cum dau sa stau, cum o zbirniie....si mie imi face creerii zbbbbbirrrrrrrrr

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

27.03.2010 6:27     citat 

azi m-o posedat o lene toata ziua.....asa ca n-am prestat decat mutat de colo colo...pe mine insami foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: