· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Sarbatorite la Insutire 100
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Sarbatorite la Insutire 100     
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 6 luni

28.03.2010 12:17     citat 

Azi am un mare avant apropos de prestat activitati casnice, dar fiind sarbatoare, ma abtin......asa ca o sa le fac in gand socat

sus

Denunta
Berea

28.03.2010 5:02     citat 

tocmai am terminat de lacuit margelele mini-zuzei. care m-au tinut pana la 2 noaptea la treaba. dar sunt intr-un mare fel foarte fericit poze maine probabil.

sus

Denunta
Berea

29.03.2010 7:58     citat 

little pink zuza

Sper sa se bucure de el asa cum ma bucur eu. Desigur ca fii'mea vrea si ea prostit

neatza fetele.

sus

Denunta
DK

29.03.2010 8:04     citat 

Neatza suratelor! sarut Sper ca ati avut un week-end placut si ca v-ati relaxat.
Imi pare rau de decizia pisicutzei noastre... nici eu nu stiu despre ce discutii pe mess e vorba si cum sunt ele aduse aici... dar ma rog, asta e. zambet
Pisi, sper sa revii la sentimente mai bune si sa revii in cuib... sarut sarut

Cateodata nici eu nu stiu despre ce se vorbeste aici, dar ii dau inainte, nu ma joc. foarte fericit foarte fericit

Va pup si va iumpesc pi tati! sarut

sus

Denunta
DK

29.03.2010 8:07     citat 

----------
somnorici a scris:
Si eu is pe dinafara, n-am nici o replica de dat niciodata, cand vin de cele mai multe ori e noapte deja si pupizili dorm si ce-am citit e prin capitolu' alalalt si nu mai ie de interes sa raspund acu', da' le citesc pe gagici cu mare placere si ma dixtrez la maxim. cool (si mai stiu ca orisicate telefoane si discutii pe mess ar avea, cuscra-mea tot pi mini ma iubeste cel mai proFUND foarte fericit , ca sa muara de invidie alte motate rad )
----------

sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

29.03.2010 8:08     citat 

----------
Berea a scris:
little pink zuza

Sper sa se bucure de el asa cum ma bucur eu. Desigur ca fii'mea vrea si ea prostit

neatza fetele.
----------

Pssssss... siiiiis, arata intr-un MARE fel! sarut sarut
Miss Zuza is gonna be so happy! trag cu ochiul

sus

Denunta
Berea

29.03.2010 8:10     citat 

----------
DK a scris:
----------
Berea a scris:
little pink zuza

neatza fetele.
----------

Pssssss... siiiiis, arata intr-un MARE fel! sarut sarut
Miss Zuza is gonna be so happy! trag cu ochiul
----------

si mie imi plac foarte mult. si nu se vede bine in poze. decat daca le maresti cred. ca mijocul florilor este cu sclipici, da ? adik cu SCLIPICIasta e set de zane. Bia dixit rad

sus

Denunta
DK

29.03.2010 8:13     citat 

Ar trebui numit "the Zuza Fairy" rad

sus

Denunta
Berea

29.03.2010 10:00     citat 

Doua atentate sinucigase in Rusia... doua femei... 40 de morti. E Saptamana Patimilor... pana unde se poate merge ? trist

sus

Denunta
duke_meadows

29.03.2010 11:31     citat 

Sincer, gasesc putin iritanta situatia asta cu ‘ nu inteleg ce se vorbeste aici; voi discutati chestii personale pe mess etc etc’ pt ca suntem la 100 de capitole [ sa traim !] si daca dupa atata amar de pagini inca tre sa ne deculpabilizam ca aberam la greu sau ca am discutii private cu alte membre inseamna ca exact degeaba ne batem degetele pe tastaturi. Iar faptul ca discut si alte chestii la privata cu unele dintre voi, nu inseamna ca nu am ce discuta cu cele cu care ma intalnesc doar aici. Dragoste cu forta nu merge si cine nu se simte bine aici poa’ sa –si ia ciupilica si la mai bine!

Acu, fusai contructoare sefa in we, am terminat de construit/vopsit cabanuta la gradina. Si abia imi misc degetele si imi tarai membrele de la febra.

Hai neata. !
foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
DK

29.03.2010 12:54     citat 

Diuc, that reminds me once more why I love you so much! sarut sarut sarut

sus

Denunta
duke_meadows

29.03.2010 1:11     citat 

vorbe vorbe sarut

sus

Denunta
bursucitza

29.03.2010 1:15     citat 

neata bre...
diuc iar te iubesc... si azi... place la mine cum pui virgula la "tz"
probabil si ideile astea ca sunt discutii pe mess intre unele locatare de cuib vin tot in urma unor discutii pe mess (intre alte locatare)
altfel luand ordinea sunt bine... putin trasa dinspre urechi de dimineata de la prima ora dar misto ma simt.,..
pupaza tre sa lase greshii cu ale lor si sa vina acasa mai curand ca asa nu se mai poate.. iak maine poimaine jupuim mielu si ea nu-i

ps
sa nu va suparati daca nu dau apa la moara sa nominalizez pe cine "iubesc" si pe cine nu cool

sus

Denunta
duke_meadows

29.03.2010 1:39     citat 

daca de luni incepeti cu declaratiunili de iubire e bine foarte fericit
luati aminte ca-i saptamana patimilor!
incerc si io sa tiu post miercuri & vineri daca nu s-o gandi SOTUL MEU sa faca vreo friptana taman atunci.

sus

Denunta
DK

29.03.2010 1:47     citat 

Diuc, tii post nu numai la mancare, da? foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: