· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103     
Berea

08.04.2010 9:32     citat 

----------
DK a scris:
----------
Berea a scris:
sis, Lee (remember her? Lee de aici, din vremurile faine) ti-a admirat curcuceele si astfel au ajuns flower power rainbows rad
----------

Hehe... I do remember Lee... sa inteleg ca e loc de curcucee reloaded? rad
----------

hihi, nu, din pacate e atat de departe.... trist dar ne-am promis coniac impreuna. candva. rad

sus

Denunta
DK

08.04.2010 9:37     citat 

Bon, s-o iau metodic... deci dupa cum e traditia la romani... in aceste minunate zile am gatit de m-am spetit... De real succes a fost RULADA PUPU... adeca dupe reteta de la Pupexa... deja am prestat-o de doo ori si se pare ca o voi mai presta deoarece al meu frate a mai pus o comanda azi... Acu daca tot e vorba de tinere talente pe-aci, m-oi pricepe si io sa ma specializez in Rulade Pupu si sa ma procopsesc si cu comenzi frate! zambet Bine ar fi!

By the way: Felicitari Mitzi pentru icoana, am ramas si eu speechless! Nu multe persoane au in ele acest dar.... sa-l folosesti cu intelepciune sarut sarut sarut

Supa radauteana, tot comanda by bro... ca deh, vine omu de 2-3 ori pe an acasa si trebuie rasfatat scot limba Asa ca pupu vorbea in cunostinta de cauza... prostit prostit prostit Sa inteleg ca si Roza o prestat supa radauteana... ceea ce era de asteptat trag cu ochiul

In rest, din cauza conditiilor meteo nu tocmai prietenoase nu am reusit sa mergem la un gratar ceva... dar, ieri am facut o lunga plimbare profitand de soare si aer curat.

PS: Azi mi-am pregatit pachetel de mancare pt servici... si am uitat sa-l iau. BP! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 9:45     citat 

----------
DK a scris:
Bon, s-o iau metodic... deci dupa cum e traditia la romani... in aceste minunate zile am gatit de m-am spetit... De real succes a fost RULADA PUPU... adeca dupe reteta de la Pupexa... deja am prestat-o de doo ori si se pare ca o voi mai presta deoarece al meu frate a mai pus o comanda azi... Acu daca tot e vorba de tinere talente pe-aci, m-oi pricepe si io sa ma specializez in Rulade Pupu si sa ma procopsesc si cu comenzi frate! zambet Bine ar fi!

By the way: Felicitari Mitzi pentru icoana, am ramas si eu speechless! Nu multe persoane au in ele acest dar.... sa-l folosesti cu intelepciune sarut sarut sarut

Supa radauteana, tot comanda by bro... ca deh, vine omu de 2-3 ori pe an acasa si trebuie rasfatat scot limba Asa ca pupu vorbea in cunostinta de cauza... prostit prostit prostit Sa inteleg ca si Roza o prestat supa radauteana... ceea ce era de asteptat trag cu ochiul

In rest, din cauza conditiilor meteo nu tocmai prietenoase nu am reusit sa mergem la un gratar ceva... dar, ieri am facut o lunga plimbare profitand de soare si aer curat.

PS: Azi mi-am pregatit pachetel de mancare pt servici... si am uitat sa-l iau. BP! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
----------

aPI PIsi, e un semn ca trebuia sa te detoxifici rad rad

sus

Denunta
DK

08.04.2010 9:55     citat 

----------
Berea a scris:
aPI PIsi, e un semn ca trebuia sa te detoxifici rad rad
----------

Api da, tre sa ma detoxific, da' nu sa mor de fuoame scot limba

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 9:58     citat 

app de detoxifiere. am auzit eu ceva. cum ca la moda e o cura care suna cam asa: bei mult ceai fara zahar si un pahar de suc de fructe proaspat. si atat. timp de nush cat. nu ca suna minunat ? te detoxifici definitiv prostit

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 10:15     citat 

je suis tres happy ca nu mi-am spalat geamurile la sufragerie. penca langa mine tocmai se santiereste.deci era 'jaba

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.04.2010 10:16     citat 

io propun sa-l faca si mai serios, adeca fara suc de fructe strors proaspat, ca-i criza si cheltui banii iaurea....si-n loc de ceai, poate extrem de bine sa bage apa calda, ca nu-i mare diferenta...si face si de aici economie

mie-mi iese coliva de zici ca-i prajitura, deci ma ofer sa prestez foarte fericit gratis foarte fericit ca-s darnica zilele astea foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.04.2010 10:30     citat 

Zuzo, deci probabil ca Ramona Badescu tinea cura asta, de era asa de hidratata si a gasit de cuviinta sa transpire foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.04.2010 10:54     citat 

Mesaj de la Bursu, transmis telefonic:

FAC ER DE ES! foarte fericit

Sisa, are you with us, girl? prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.04.2010 11:10     citat 

am o mare rugaminte la voi
sunati cu numar ascuns la nr. de telefon 073114673, adica #31#0731146733

cit mai multe apeluri, poate se invata minte sa mai faca glume idioate

sar'mina frumos sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

08.04.2010 11:13     citat 

Sa zic BP?

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.04.2010 11:15     citat 

nu draguta, nu-i nevoie sa si consumi minutele...ajunge si un bip...cit sa isi arunce mobilu' pe geam foarte fericit

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 11:19     citat 

----------
DK a scris:
Mesaj de la Bursu, transmis telefonic:

FAC ER DE ES! foarte fericit

Sisa, are you with us, girl? prostit
----------

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. definitiv si irevocabil

eu merg sa-mi separ oolelelele. ca-mi tre albusuri

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 11:55     citat 

duamne azi unul m-a crezut extrem de pruasta. like extrem

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

08.04.2010 11:58     citat 

fa dichei, no bine ca ai aparut... te dadusem disparuta (dimpreuna cu bursu, ofc) printr-o insula exotica cu copanele la prajit... si btw, transmite-i duamnei in cauza (aka bursoak) un maaare LA MULTI ANI! si din partea mea.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: