· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103     
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

02.04.2010 9:57     citat 

io ma pregatesc sa sar in pas'unu sa merg la cumparat de merinde

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

02.04.2010 10:14     citat 

dupa doo zile in care am detronat-o pe cenusareasa,am o zi libera doar pt mine cool

va doresc sa aveti parte de un Paste fericit,de sanatate si intelegere in familie si nu numai scot limba sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

02.04.2010 11:44     citat 

ha, de data asta SOTUL MEU se ocupa de cumparaturi, ca tot alearga cu masina in dreapta si-n stinga pentru schimbarile de hirtogaraie, de adresa etc foarte fericit

bei, io nici nu simt ca vine Pastele
fac smotru pina peste cap si stiu clar ca n-o sa fie casa gata pina duminica, desi gata, incep sa prinda forma camerele
asta e, n-am ce face, macar sa matur terasa si sa fie soare, sa lincezim o zi, sa ascundem oua de ciucalata prin gradina si sa savuram o Féerie, prajitura de-am comandat-o
ouf, tre' sa caut niscai retete simple, ca doar n-om minca tot paste si orez ochi peste cap

azi dimineata era ger surprins a trebuit sa curat masina de gheata plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
duke_meadows

02.04.2010 12:14     citat 

abia am facut ochi, am mancat niste painici dulci cu stafide. buneeeeeeeeeeeeee....

va doresc un paste fericit alaturi de cei dragi, multa lumina in case si suflete si sa ne vedem la fel de pure si sanatoase si dupa sarbatoarea asta.
sarut sarut sarut sarut

ps: dichei stiam ca pot conta pi tini sa-ti ciocanesti oole si pt mini..... sarut

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

03.04.2010 1:45     citat 

Un Paste Fericit, dragele mele duse cu sorcova zi de zi!!! sarut sarut sarut Sa va dea DD sanatate, spor si satisfactii! Si sa nu inchideti capitolul asta prea curand, ca sunteti ca o pata de culoare.

sus

Denunta
bursucitza

03.04.2010 8:16     citat 

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

03.04.2010 2:35     citat 

SARBATORI FERICITE sa aveti fetelor!!!!

sus

Denunta
avedaria

Copii

03.04.2010 3:20     citat 

Un Paste asa cum va doritzi! sarut

sus

Denunta
Berea

03.04.2010 6:35     citat 

Been za easter bunny. twice.

Sarbatori fericite si Lumina in priviri. Daca ne rad ochii totul e bine. Va pup si va iubesc sarut sarut sarut

Si o iubesc mai mult pe bursoaca deoarece a visat frumos rad rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

03.04.2010 7:11     citat 

pupu va pupa si va doreste Sarbatori fericite sarut sarut

sus

Denunta
bursucitza

03.04.2010 11:05     citat 

Hristos A Inviat!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

03.04.2010 11:58     citat 

----------
bursucitza a scris:
Hristos A Inviat!
----------

Adevarat a Inviat!

sus

Denunta
Berea

04.04.2010 10:14     citat 

----------
bursucitza a scris:
Hristos A Inviat!
----------

Adevarat a Inviat !

sus

Denunta
avedaria

Copii

05.04.2010 11:26     citat 

Am intrat sa mai dau paienjenii la o parte....ca se salbaticeste cuibu' gol asa. Pi unde haladuiti, ma rog, domiilor voastre?

sus

Denunta
Berea

05.04.2010 12:50     citat 

deci la noi azi se stropesc fetele. cu parfum. daca se poate din ala imputit si ieftin, din ala e. si se poate. in concluzie put ingrozitor. si mai sunt de venit. o sa fac criza de fiere de la miros. ce frumooooooooooooooooos. urasc traditia asta. macar sunt linistita ca ai mei au plecat cu parfum de magnolii si cu un pret a porter. macar nu ii injura in gand toata lumea. cum fac eu cu altii. ochi peste cap prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: