· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103     
BlackCat

am nascut deja!

07.04.2010 2:16     citat 

faaaaaaaa,di ce ma dai in gat? nervos scot limba
io cand am zis ca am fac club,puate nu ma credeati rad

sus

Denunta
duke_meadows

07.04.2010 2:18     citat 

topule iti zic felicitari? sarut
ca-ti vazui semnatura

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

07.04.2010 2:23     citat 

multumesc sarut

sus

Denunta
duke_meadows

07.04.2010 2:30     citat 

mai imi si multumesti. pruoasto rad

sus

Denunta
Berea

07.04.2010 2:32     citat 

----------
duke_meadows a scris:
mai imi si multumesti. pruoasto rad
----------

=)))))))))))))))))))))))))) bre ia ati multumea pen tablou. ca tu o felicitai pt altceva e pb ta =))))))))))))

http://www.cutoutandkeep.net/projects/origami-butterfly ia vedeti ce rapid, usor si frumos

Ultima modificare efectuata de catre Berea la 07.04.2010 2:33, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

07.04.2010 2:32     citat 

rad credeam ca zici de semnatura cu ElyB de pe icoana fa jenat rad
acum ar fi chiar tare sa fiu si sa nu stiu,iar pe tine sa te strig Mercedesa Hengelzoaica:P

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

07.04.2010 3:10     citat 

mitzo, icoana e facuta de minile tale, ma???? surprins surprins surprins surprins m-ai lasat necuvintatoare....bravo, ma sarut sarut

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

07.04.2010 3:21     citat 

Este o schita luata de pe internet si pictata cu tempera pt copii pe hartie A4 pe care se fac cartile de vizita.
Si cand te gandesti ca n-am transpirat precum doamna Ciaooooooo!

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

07.04.2010 3:49     citat 

ia o stecluta de juma de kil si uda-te, sa fi si tu diva, ce puii tai?! foarte fericit

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 8:29     citat 

neata fetili. azi am trebi. tone. da. minunat. BP !

sus

Denunta
DK

08.04.2010 8:50     citat 

Neatza duoamnelor si don'shuoarelor, Hristos a Inviat! sarut sarut Sa ne fie de bine sarba(u)torile si sa trecem si la treaba de-acum scot limba scot limba

Azi e ziua lui Bursuuuuuuuuuuuuuu! Felicitarile curg inca de la prima ora a diminetii AICI, din nefericire Bursu e ca leul in cusca deoarece nu are net camdeodata foarte fericit Dar vine ea... mai rau e ca nici Maria nu are net si implicit nu are parte de desene animate! trag cu ochiul

Bursu, te pupacim, te bursucim si te iubim in cor, toate! sarut Today is Bursu's day! prostit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

08.04.2010 9:08     citat 

care-i dati un mesaj pe telefoane, pupati-o si din partea mea pe Bursu' sarut

'neata
m-am scos azi, sefu'i la el acasa; ar fi trebuit sa fac niste simulari de examene, copchilu' pentru care eram programata n-are nevoie, iuhuuuu, respir azi

ah, simbata plecam in Normandie, a inchiriat SOTUL MEU o pensiune dragalasa pe coasta oceanului
macar de-am avea vreme buna, rasfat pe capul nostru patru zile zambet

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 9:13     citat 

fataaaaaaaaaaaaaaa la multi aaaaaniii fataaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!

fa, bursoaco, sa fii matale fericita si sa razi tot timpul si sa iubesti mult si sa fii iubita mult si sa iti rada ochii tot timpul. AM ZIS !

Si ofc, tre sa dai de baut. foarte fericit

Ca sa sarbatoresc ziua bursoacei, ma bag in dulapuri. desi parca asa nu-mi vineeeeeeeeeeeeee. ca e frig si ceata si urat si sta sa ploo si bate vantul si tocmai vazui un film cu tornade deci am tot felul de idei dubioase legate de vremea de afara. sunt CU CApul.

sus

Denunta
Berea

08.04.2010 9:15     citat 

sis, Lee (remember her? Lee de aici, din vremurile faine) ti-a admirat curcuceele si astfel au ajuns flower power rainbows foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.04.2010 9:31     citat 

----------
Berea a scris:
sis, Lee (remember her? Lee de aici, din vremurile faine) ti-a admirat curcuceele si astfel au ajuns flower power rainbows foarte fericit
----------

Hehe... I do remember Lee... sa inteleg ca e loc de curcucee reloaded? foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: