· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103     
DK

01.04.2010 3:21   Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 103  citat 

O SUTA!!!! CINE NU-I GATA, IL IAU CU LOPATA!!!! sarut sarut sarut

HAI O SUTA, SI-NCA O SUTA!!! LA MULTI ANI, PURELOR!!! sarut sarut

[URL=http://s831.photobucket.com/albums/zz234/staminapierduta/?action=view¤t=b05612d0.pbw][/URL]

Ne hlizim, ciripim
Numai "rautati" graim
Un pamflet constituim! trag cu ochiul

Istoric pur si rautaceos, di tati culorili:

Unu - This is the genesis; Doi; Trei; Patru; Cinci; Shase;Shapte; Opt; Noo; Capitolul Aniversar 10; Unshpe; Doishpe; Doishpe Bis; Paishpe; Cinshpe; Shaish'pe; Shaptesh'pe; Optsprezece; Nooshpe; Doozeci; Douashunu; Douajdoi; Douajtrei; douaspatru; douascinci; Douajshase; Douajshapte; Douashopt; Douajnoo; Treizeci; Treizeci si unul; treisdoi; Treishtrei ; Treishpatru; treishcinci; treishase; treishapte; treishopt; tre'shinoua; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; Capitolul 50, Nunta de Haur; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; mirificul 69; 69a; 69B; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76, 77; 78; 79; 80, 81, 82; 83, 84; 85, 86,87; 88; 89; 90; 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; 98; 99; suta; 101; 120

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care a trecut de capitolul 100.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

THE WOW EFFECT:

sus

Denunta
bursucitza

01.04.2010 3:23     citat 

buna
cat erau de mari diuc oole?

Ultima modificare efectuata de catre bursucitza la 01.04.2010 3:25, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

01.04.2010 3:24     citat 

prima! dupa bursu...of [email protected]@@@4&&&&& de net... nervos

sus

Denunta
bursucitza

01.04.2010 3:25     citat 

----------
monica77 a scris:
prima! dupa bursu...of [email protected]@@@4&&&&& de net... nervos
----------
sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

01.04.2010 3:27     citat 

Ci frumoase sunt oole aleaaaaa sarut sarut sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

01.04.2010 4:17     citat 

beiiii, care-mi puneti si mie deoparte niste oua de-alea incondeiate frumos????? pleaseeeeeeeeeeeeeeeee
(asta-i pe bune)
aveam citeva si mi le-o smotocit mitzele, ca pusesem ouale in niste cuiburi de pasari adunate de V de pe-afara
deci nu mai am si tare-mi plac (da' sa fie goale pe dinauntru!)

bon, io va las pe azi
mac' sa iau pruncu' de la scoala si-o tai iar la smotrul meu
tot ii bine, iese soarele, c-o ploOat azi si-o fo' frig de parca vine iarna nervos

ah, io de Paste mi-am oferit parfumuri, sic
adicatelea e una la munca care face comenzi mari si-s la preturi reduse, deci mi-am luat doua Lolite (Lempika)

si sa vaz de in oul meu o fi vreun note-book foarte fericit prin gradina

numai ca iar ma simt ca naiba, iar n-am luat nic' pentru V, ce sa-i iau, ce sa-i iau????

gata, ma car
puppppppppp sarut

sus

Denunta
duke_meadows

01.04.2010 4:36     citat 

bursu tata di mare....

sus

Denunta
bursucitza

01.04.2010 5:20     citat 

asa da diuc... asa da...
sa-ti traiasca... trebuia sa le pozezi pe amndoo oo da creak nu mai incapeau in pagina sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

01.04.2010 5:56     citat 

buna pe 103!

sus

Denunta
duke_meadows

01.04.2010 6:13     citat 

ploua la mini potop.
sunt inca obositica.
in seara asta mananc la restaurant spaniol. ole!
aaa si parca ma si duoare stomacu' ca numa el nu ma durea.
eeeee

sus

Denunta
DK

02.04.2010 8:08     citat 

Buna!

Pupexo, asteapta sa ajungem la o suta pashunu! foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

02.04.2010 8:25     citat 

neatza!

azi is acasa, ofc, zi de alergatura, poate reusesc sa ajung si la coafor sa-mi aranjez creasta ochi peste cap

in rest, tuate bune sarut

aaa, cred ca mai degraba zuza si ave asteapta sa ajungem la 141 ca io nu servesc zona aia scot limba

sus

Denunta
DK

02.04.2010 8:39     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
aaa, cred ca mai degraba zuza si ave asteapta sa ajungem la 141 ca io nu servesc zona aia scot limba
----------

Fa, io creca nu servesti zona cu pricina, din moment ce te duci sa-ti aranjezi creasta ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
DK

02.04.2010 9:20     citat 

Dragelor si iubitelor, lume mica si mare, minunata inaripata lume zburatoare, eu vreau sa va doresc de pe acum sa aveti Sarbatori Pascale luminate, sa va bucurati de cei dragi si sa aveti liniste si voie buna in suflete si case!

Sa nu mancati prea mult cozonac si pasca, sa nu picati cu coicu di pamant!

Pentru Teo si Diuc vom ciocani noi neste oo pur romanesti, oate de gaini duprin Romanica sarut sarut sarut

Va pupa dropia DK! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

02.04.2010 9:31     citat 

deci DK, ne abandonezi deja???? plang sau sunt foarte trist
taman azi cind ma dau si io pe net la munca, ca sefu'i aPsent

ca sa nu ramin lipsa cu urarile, va doresc si eu un Paste fericit, luminos si plin de bucurii sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: