· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (439)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (439)     
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 5 luni
Irina Maria: 9 ani, 4 luni

05.04.2010 9:02     citat 

micky iti multumesc foarte frumos si tie. Poate te aude Iulian si se gandeste sa se grabeasca sa nu ramana in urma.
raliu abia astept acel moment, sa apara bebe sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani, 8 luni
Victor Adrian: 11 ani, 3 luni

05.04.2010 9:04     citat 

byu, esti o dulcica. arati fff bine. e burtica putin mai mare. Atat tit rad
Am avut o clienta mai zilele trecute care cand m-a vazut cu ..."umflatura" in fata a exclamat.."vaaaai dsra simona ce ati patit? sunteti putin balonata?!?" rad rad
asa si noi ...esti doar putin balonata nu?
las ca scapi tu zilele astea.
va pun si eu cateva poze cu burtica mea si cu primul dragalas...de la tara..
a fpst asa frumos, relaxant, cald,...de-abia astept sa mai plec o data. va pup si postez poze imediat sarut

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 11 ani, 3 luni

05.04.2010 9:13     citat 

abia ast sa-ti vad burtica dincamsimona sarut mai ales k amandoua avem acelasi nr de sapt,comparam burticile sarut

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani, 4 luni

05.04.2010 9:20     citat 

Byu surprins Nu ma speria plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist . Glumesc, oricum ma astept la dureri tot mai puternice. Sper doar sa nu nasc mai repede, sa mai stea bebelina macar mai vreo 3 saptamani. Esti o frumoasa, si iti repet ca nu se vad urmele durerilor pe fata ta! Radiezi!
Simona, asteptam poze de la tara!!
Alina, imi pare rau sa aud ca si pe tine a inceput sa te doara bazinul. in schimb bebelina mea nu a fost asa agitata astazi, pana nu am fost acum seara la o plimbare. Acum iarasi a inceput cu vestitele ei dansuri irlandeze rad rad Si daca stau si intinsa, tot nu ma lasa durerile. Pana acum am dormit noaptea, vedem noi ce mai se intampla de acum inainte.

sus

Denunta
dincamsimona

Copii

05.04.2010 9:39     citat 

si inca 2 imediat foarte fericit

sus

Denunta
Raliu

Copii

05.04.2010 9:43     citat 

ce dulce e piticul sarut cum pupa el burtica lui mami sarut

sus

Denunta
dincamsimona

Copii

05.04.2010 9:46     citat 

si Matei intre oi foarte fericit

sus

Denunta
Raliu

Copii

05.04.2010 9:48     citat 

Frumusel foc piticul tau Simona sarut avem burticile cam la fel sarut tu o sa ai fetita akm sau tot baietel ?? scuze daca ai mai zis dar eu nu am fost pe faza trist

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani, 4 luni

05.04.2010 9:51     citat 

Simona sarut sarut sarut

sus

Denunta
dincamsimona

Copii

05.04.2010 10:17     citat 

codrina sarutsarut
raliu..tot baietel. si sunt inca in dilema..eu vreau victor (ca are o mica problema la rinichi dar care se va rezolva:D deci,,e Victorios , trag cu ochiul , ) dar sotul meu vrea Razvan . Ma gandeam sa folosesc ambele nume, dar at o sa ne certam de cum o sa il strigam rad
ast poze si de la tine rad
alina..tu? ceva noutati? ai mai fost la dr?
eu am cam scapat de durerile de spate. de cand am ramas acs si nu a tb sa mai stau f mult pe scaun (8 ore la birou) am putut sa ma misc, sa ma plimb, sa fac diverse prin casa. si se simte. ma mai doare doar cand stau in pat intinsa pe spate. ati incercat cu perna intre picioare in pozitia fetus? la mine a dat roade trag cu ochiul
dar mai nou a inceput sa ma impinga si pe mine jos. la fel, simt ca ...vrea sa traga de ceva si sa iasa...la primul nu am avut senzatia asta decat at cand mi s-a rupt apa ..... m-a cam pus pe ganduri

hai ca pup ca fug la culcare si ast noutati de la byu..
hai byu..hai byu...

sarut sarut sarut

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 5 luni
Irina Maria: 9 ani, 4 luni

05.04.2010 11:17     citat 

codrina sarut sarut sarut multumesc, asa e, chiar daca sunt dureri si au fost, nu las sa se cunoasca ma bucur de fiecare moment cand acestea nu isi fac aparitia.
simona foarte frumoase pozitele cu burtica si flacaul tau e asa un dulce, e un scump foc, abia astept sa-l cunosc si pe al meu.
Mi-ai dat sperante cand ai spus ca ai simtit ca ala micu tragea si impingea atunci cand ti s-a rupt apa, ca eu de multe ori am senzatia asta si m-as bucura sa rupa apa odata foarte fericit
Ce tare ce ti-a zis doamna cu balonatul rad rad
Off la cat e de mare burtica ar fi tare sa fiu doar putin balonata zambet
Fetelor eu am baut un ceai de frunze de zmeur si acum pap niste popcorn si cred ca ma pun in pat sa ma uit la TV.
Somn nu prea imi este, din pacate ca am dormit vreo 2 ore la pranz. Sper ca macar pe la vreo 2 sa ma apuce somnul, daca nu travaliul foarte fericit foarte fericit foarte fericit
Somn usor la toate burticile.
Apropo cred ca maine o externeaza pe ionelita, asa spunea, depinde de cat e de aglomerat in maternitate sarut sarut sarut

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 14 ani, 1 luna
Ida Maria: 10 ani, 9 luni

06.04.2010 7:43     citat 

Simona tare dulce piticul!

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 16 ani - La Multi Ani!
V mic: 10 ani, 10 luni

06.04.2010 7:48     citat 

Hristos a inviat!

Am intrat si eu putin, de doua zile suntem tot in petreceri, denici nu am avut timp sa deschid calculatorul.
Duminica am fost la masa la mama, apoi la niste prieteni unde ne-am strans toata gasca si am stat pana la ora 1 noaptea. A jucat fi-miu wii cu toata lumea, a ajuns acasa rupt de febra musculara. rad
Ieri am mers la socrosenie la masa si apoi la carciuma la ziua unui prieten, iar cu reunirea intregii gasti.
Azi vad ca ploua, dar sigur mai gasim noi ceva pentru dupa amiaza rad

Duminica, eram atat de disperata cu raceala, de fapt cu nasul infundat, incat, in lipsa de altceva am luat oscilo. Eu nu cred in homeopatele general valabil, adica oscilococcinum si stodal, asa ca nu am luat pana acum niciodata, si totusi, mi-a luat raceala cu mana. Mi se pare incredibil. De acum sunt fan oscilococcinum prostit

Bebezola
, ai o dulceata de fetita sarut

Byu, esti foarte frumoasa, pana sa citesc ce ai scris tu, chiar ma gandeam uitandu-ma la poze ca esti foarte frumoasa si ca nu te-ai prea ingrasat, ca doar burticoasa e mare. Eu zic ca mult nu mai ai de asteptat. Sigur bebe vrea sa vada ce mamica frumoasa are sarut

Dincasimona, tu si puiul tau sunteti parca rupti din reclama. Cel putin in poza pe care o aveai inainte la avatar erati ca din filme. Si e un dulce cum dragaleste burticuta. Vad ca si al meu da semne, tot vine si se pune cu capul pe burta cu toate ca la mine nu se vede inca....dar cred ca e si el nerabdator sa-si vada fratiorul/surioara sarut

Va pup pe toate! sarut

sus

Denunta
cristina79

Copii
Claudia: 16 ani, 7 luni
Sebastian : 11 ani, 4 luni
Sabrina Petronela: 9 ani, 2 luni

06.04.2010 8:12     citat 

Buna dimineata!!!
Fetelor, pe la noi a plouat si acum e tare innourat si frig.....bine ca prima zi de paste a fost frumoasa...
Eu de Pasti am facut o gramada de treaba la bucatarie, adica mancare si pasca, de vreo trei feluri, ajutata de soacra, dar vad ca nu am patit nimic, m-am simtit ok...
duminica am fost si eu la tara, la bunica sotului, am facut gratar si am stat la soare, apoi ieri am fost la parintii mei, am ajuns aseara foarte obosita...
Codrina, imi pare rau ca te-au necajit durerile.....sper sa nu fie de durata... sarut .........Wow, ce putine fete au ramas inaintea noastra.....
Byu, esti atat de frumusica sarut sarut sarut
dincamsimona, ce frumos ati petrecut la tara!!Frumoase poze!!
bebezola, ce dulceata de fetita!!
cayia, ma bucur ca ti-a mai trecut raceala!
pupici sarut

sus

Denunta
cristina79

Copii
Claudia: 16 ani, 7 luni
Sebastian : 11 ani, 4 luni
Sabrina Petronela: 9 ani, 2 luni

06.04.2010 8:14     citat 

ce urat din partea mea.....trebuia sa spun Hristos a inviat!!!....ma scuzati,,,

sus

Denunta