· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > 1-2-3 Fii silfida daca vrei! Cap 61
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor 1-2-3 Fii silfida daca vrei! Cap 61     
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

25.03.2010 7:20   1-2-3 Fii silfida daca vrei! Cap 61  citat 

Dieta de 2010 - pe toate le-ntrece! trag cu ochiul
Spor la slabit!

Cap 50
Cap 51
Cap 52
cap 53
Cap 54
Cap 55
Cap 56
Cap 57
cap 58,
cap 59
cap 60

And don't forget:

PROTEINE AMIDONURI (LEGUME) CARBOHIDRATI VITAMINE (FRUCTE)

MODIFICARI IN LISTUTA - DUMINICA, ROSU INCHIS

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 7 luni

25.03.2010 7:42     citat 

In dreapta actrita favorita, in stanga eu. Cred ca e clar de ce imi place trag cu ochiul
http://img149.imageshack.us/img149/5063...manare.jpg

sus

Denunta
karinamaria_18

Copii
maria diana: 14 ani, 5 luni
ioana anastasia: 9 ani, 11 luni

25.03.2010 8:44     citat 

eu nu prea am ce sa raportez, sunt tot la 71, 4, ma tin de dieta, mai am putin si o termin cele 90 de zile , dar nu voi trece la mentinere ci o reiau ca mai am de dat jos cateva kg. adevarul e ca m-am obisnuit mult cu acest stil de a manca si ma simt bine! azi am avut proteine, a fost foarte bine ca am mancat peste! maine am ciorba de loboda cu bors si leustean verde! de abia astept! sarut

sus

Denunta
angicut

Copii
Diana Alexandra: 17 ani, 8 luni
Ilinca Gabriela: 14 ani, 8 luni

25.03.2010 9:26     citat 

Avedaria, incintata de cunostiinta zambet
Am reusit si eu sa-mi descarc pozele......mai bine mai tirziu, decit niciodata foarte fericit :

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 11 luni
D-P: 8 ani

25.03.2010 9:34     citat 

avedaria, ma bucur sa te "vad", io vad o oarescare asemanarea intre voi doua.
angicuuuut, sa stii ca ti-au "cazut" aripioarele, ma bucur mult!!!!!! Sper ca n-am fost nepoliticoasa, tu ai inteles ce am vrut sa zic io! sarut sarut sarut sarut Ce ma oftici ca n-ai burta... nervos
urschuletz, multumim pentru proaspatul capitol.
va rog sa ma scuzati, acum savurez o salata de rosii cu ardei si ceapa...cam tarziu, dar... jenat jenat jenat

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 7 luni

25.03.2010 9:45     citat 

angi suuuper. Eu una nu ma incumet sa pun poza pe de-a-ntregul jenat
monica sa ai pofta. Tinand cont de ce ai enumerat ca ai in farfurie, eu zic ca intra la capitolul hidratare si vitaminizare, nicidecum la hrana trag cu ochiul

sus

Denunta
Carmella

25.03.2010 10:36     citat 

Wow, pozeeee!! ce misto!!! Ave si angicut, sinteti niste vedete amindoua (stati ca ma duc si la capitolul inchis, am o banuiala ca ar mai fi si alte poze acolo). Angicut, cind ziceai ca nu ai conformatie ma gindeam ca cine stie ce motive ai sa te plingi, dar esti sexy rau, doamna, lasa modestia si afiseaza-te cit poti ca esti tare misto sarut
Ave, pot sa zic ca arati mai bine ca artista 'ceea, nu stiu cine e (sper ca nu e din colegele noastre de la dieta rad ) dar are falcile mandibulei prea proeminente, tu esti mai dulce sarut

sus

Denunta
Carmella

25.03.2010 11:07     citat 

Aaaa, destrabalatelor, am fost la capitolul precedent si ce sa vezi, in loc de poze cu voi sau de meniuri gasesc barbati rad Cred ca sint cam depasita, pe majoritatea nu-i cunosc jenat Actrite preferate am dar nu stau foarte bine cu dietele si siluetele, de exemplu imi place de Meryl Streep de nu mai pot, tocmai pentru ca s-a pastrat foarte naturala, e doar atit de plina incit sa ii stea foarte bine, sa nu para bolnava dar nici obeza. Imi mai place de Susan Sarandon, aaa, ea se si mentine beton din punctul asta de vedere. Mai sint multe, dar toate imi plac aspect - personalitate (macar atit cit razbate din jocul lor, doar nu-i cunosc personal), ca doar aspectul pe mine ma lasa cam rece jenat la barbati cu atit mai mult, de-aia daca nu-i cunosc pe oamenii aia nu ma pronunt zambet

Azi am avut proteine si am mincat peste, macrou proaspat la cuptor in hirtie de copt, cu ulei de masline, feliute de lamiie si mult patrunjel verde. Foaaarte bun sarut Iar seara niste telemea de oaie mai moale si mai nesarata, cu ridichi si ceapa verde.

Nu mi-am mai facut ciorba cu afumatura si restul, deci miine s-ar putea sa fac o ciorba de cartofi si alte amidonuri, morcov, telina, pastirnac.
In weekend sint prevazute niste mici devieri de la dieta, simbata seara o sa fiu la zi de carbo si o sa maninc sushi, promit sa fie putin, apoi duminica mergem la o sfestanie si se maninca scrumbie, asa ca fac din zi de vitamine zi de proteine.

sus

Denunta
cristianka

Copii
Dinu-Iancu: 11 ani, 7 luni

25.03.2010 11:42     citat 

buna seara...
eu raportez pentru astazi.. 45 de min pe scaunul de la dentist rad iubitul meu stomatolog iar a testat produsele pe mine si la sfarsit mi-a dat cu flor pe dinti si n-am apucat sa ajung acasa sa ma spal pe dinti si am stat vreo 5 ore cu gelul ala de ziceai c-am mancat toata viata branza, deci niciun cheese la cumparaturi foarte fericit dar in final nu mi-a luat bani, ca se cam limpezeste in ochii mei odata la 6 luni, acum desi am fost cu sotul si lui i-a luat bani hahahaha, a zis ca o sa ii fie dor de mine

apoi... am fost la shoppinguiala si mi-am luat o pereche de blugi... marimea 38 de la takko sarut si de fericire am baut o cola plang sau sunt foarte trist

azi mi-au mai venit niste produse comandate pe net, si mi-am cumparat o rochita super super frumoasa, marimea M si din pacate mi-e mare. o sa o postez pe talcioc si scot la vanzare, va dau linkul sa o vedeti daca va intereseaza... socat

si oficial... avem apartament pentru urmatoarea locatie rad
yuhuuuu

sus

Denunta
cristianka

Copii
Dinu-Iancu: 11 ani, 7 luni

25.03.2010 11:50     citat 

gata, rochita e http://www.parinti.com/modules.php?name..._ads=15696
si fustita marimea 40 e aici http://www.parinti.com/modules.php?name..._ads=15697

sus

Denunta
IrinucaR

Copii
Andrei Ciprian, zis Ziggy: 15 ani, 2 luni
Paul Ravan, zis Pika: 12 ani, 10 luni

26.03.2010 6:19   Re: 1-2-3 Fii silfida daca vrei! Cap 61  citat 

Sunt foarte foarte happy!!
Nu mai stiu daca v-am mentionat ca minunatii blugi pe care i-am luat de la Dika acum o luna, imi erau stramti de abia ii trageam pe picioare... probasem la fata locului un 36 in care nu intram nici cu gandul si am luat direct un 38 cu care am plecat acasa jenat in realitate, reuseam (cu greu!) sa ii trag pe mine, insa nu se inchideau la slitz cu vreo 5 cm... Ieri i-am probat de curiozitate si am reusit sa ii inchid, insa sunt infipta in ei de parca as fi un cremvusti scot limba
Mai am putin, insa ajung eu si la zona de comfort foarte fericit

nelus, mare dreptate ai in toate... pe langa faptul ca arata impecabil, e ceva ce nu-mi pica bine la Jennifer... trag cu ochiul As vrea sa vad filmul cu ea de pe ecrane... zambet
Ce rau imi pare ca am uitat de ea jenat : Shakira!

Am mai uitat pe cineva care mi se pare super-sexy, insa nu imi place in mod special... nu stiu daca ma intelegeti... scot limba

ICEMOON, bunut meniul tau de proteine trag cu ochiul sa-ti fie de bine!!!

angicut, la ce cinematograf de dublata? Sunt sigura ca Ilinca va rezista, insa s-ar putea sa fie putin cam violent pentru ea, daca mai e si 3D, sa nu se sperie (Doamne fereste!)
Nu iti recomand varianta aceasta de Alice pentru copil...
Apropos de vedete: Paula Seling munceste foarte mult ca sa arate asa... din pacate ea are o conformatie lipsita de talie si nu totdeauna este inspirata sa se imbrace sa mascheze asta... ochi peste cap
Si mie mi-a placut intr-o vreme de Katie Holmes, insa dulceata ei mi se pare ca trage a fals... ar fi trebuit sa se maturizeze un pic in timp si sa se schimbe, insa nu prea am vazut...Daca ma uit in poza in care e imbracata in colanti, recunosc ca ma simt destul de bine... deja se vad clar care sunt pozele prelucrate si care nu... trag cu ochiul
Plus ca am citit ca sunt o specie de parinti foarte ciudata ... o aduc pe cea mica la tot felul de evenimente si concerte la ore total nepotrivite pentru varsta ei, o imbraca de la Dior in sus... ochi peste cap

Rareori insa familie asa frumoasa:

----------
citat:
Cum intre timp noi lucram la proiectul "bebe doi" ma amuza ca s-ar putea prinde fix acum....
----------

DJ, sa fie intr-un ceas bun trag cu ochiul sa va iasa asa cum va doriti voi sarutsarut Restul se aranjeaza in timp...

Blonduto, cam macho baiatul ala al tau... surprins

cristianka, si mie imi place Patrik foarte fericit jenat si Jonny Depp...
.
Ieri am mancat si eu proteine adevarate: salata verde cu ton si ceapa verde foarte fericit... azi ostropel din soia cu ce a mai ramas din salata verde de ieri zambet

----------
avedaria a scris:
In dreapta actrita favorita, in stanga eu. Cred ca e clar de ce imi place trag cu ochiul
http://img149.imageshack.us/img149/5063...manare.jpg
----------

Foarte tare!!!! sarutsarutsarut

angicut, arati grozav!!!! Cred ca acum esti in stadiul in care iti poti folosi talia si picioarele ca avantaje si sa maschezi inteligent soldurile trag cu ochiul Poti rezolva foarte simplu problema trag cu ochiul

----------
Carmella a scris:
Aaaa, destrabalatelor, am fost la capitolul precedent si ce sa vezi, in loc de poze cu voi sau de meniuri gasesc barbati rad
----------

Sunt sigura ca ti-au placut totusi trag cu ochiul

sus

Denunta
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 7 luni
alexandru ioan: 20 ani, 4 luni

26.03.2010 8:08     citat 

Mai ce bine aratati!!!!
Ave, esti frumoasa exact ca actrita!!!
Si Angicut ce bine arata!
Eu mai am muuult pana la silueta dorita.

sus

Denunta
Carmella

26.03.2010 8:24     citat 

Irinuca, blugii trebuie sa vina mai fix ca se mai largesc cu purtatul. Daca reusesti sa ii tii pe tine citeva ore cu siguranta or sa te incapa perfect. Sa-i porti cu multa placere! Sint blugii cu talia inalta din poze, cumva?

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 3 luni
MICA: 9 ani, 11 luni

26.03.2010 9:12     citat 

De Charlize Theron nu-i place nimanui? Mie mi se pare perfecta.
Si-mi place ca e simpla, delicata si cu bun simt. N-am citit nimic nasol de ea.

Si-mi mai place si Eva Mendez

aici e o imagine excesiv de photoshop-ata, dar mie tot imi place

si inca o acrita... imi scapa numele. trist Imi aduc eu aminte pana la urma...

despre domni...
gabriel corrado (m-au uitat pe vremuri la telenovele - prin 1994-1995, il iubeam la max. acum omul arata total altfel, dar nah... e mai matur. scot limba
venea (sau mai vine inca, nu stiu) f des in romania, era producator al unor telenovele romanesti pt acasa tv. eu n-am vazut niciuna.

eu nu stiu ce am patit... am scapat vreo 2 seri in mamaliga cu lapte fiert si nu va pot spune ce cifre imi arata cantarul. plus ca pielea de pe popo si picioare imi arata intr-un mare fel, pliiiiiina de celulita, mi-e si rusine. vroiam diseara la merg cu baietii la piscina.... no way!

pls! daca cunoasteti in zona hala traian, calea calarasilor (nu acolo stam, e aproape de gradi copilului) un salon bun pt masaj, impachetari etc, va rog, recomandati-mi si mie. merci mult.

sporuri si succesuri.

sus

Denunta
stefily

Copii
Stefania-Claudia - Minunea mea!
14 ani, 1 luna
Filip Constantin: 8 ani, 8 luni
am nascut deja!

26.03.2010 9:49     citat 

Ce de poze!
Angi sarut ! Super! Si eu zic ca s-au mai dus aripioarele!
Avedaria! Am zis ca nu vad bine prostit . Ce asemanare!
Hai sa zic si eu: Charlize Theron imi place si mie mult, Meryl Streep la fel( Julie si Julia mi-a placut la nebunie), Katie Holmes, subscriu la parerea Irinei!
La capitolul masculin , baietii astia doiimi plac
Wentworth Miller si Dominic Purcell

si Paul Walker ii place mult:

si Robert Downey Jr

Hai ca ne-am cam destrabalat fetelor! scot limba

Amidonuri la mine azi: fasole scazuta.
Am cam iesit putin din dieta dimineata: saptamana asta am mancat fulgi cu iaurt +fructe. Nu se potriverste cu Rina, dar ...
Poate ma incumet si eu la pozat saptamana asta!
Sa aveti o zi buna!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: