· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 104
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 104     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

09.04.2010 9:45     citat 

ieri am mincat un samvis si 2 farfurii de supa....asa ca io cred ca in dimineata asta pot sa prestez o cana mare de sana cu un pumn de cookies cu chocolate flakes... cool

sus

Denunta
Berea

09.04.2010 9:47     citat 

----------
zuzalina a scris:
ieri am mincat un samvis si 2 farfurii de supa....asa ca io cred ca in dimineata asta pot sa prestez o cana mare de sana cu un pumn de cookies cu chocolate flakes... cool
----------

poti, cum nu ? io te admir, penca eu de incepeam cu asta imi ziceam clar ca si asa am mancat si spargeam frigiderul, dulapul cu dulciuri si inca o tona de chestii de care fug voit rad rad rad prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.04.2010 9:52     citat 

----------
Berea a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------

poti, cum nu ? io te admir, penca eu de incepeam cu asta imi ziceam clar ca si asa am mancat si spargeam frigiderul, dulapul cu dulciuri si inca o tona de chestii de care fug voit rad rad rad prostit
----------

pai admira si faptul ca ma ia cu lesin de foame pe strada trag cu ochiul ca-i din acelasi pachet foarte fericit altfel, a inceput sa se vada diferenta fata de acum 2 luni....problema este ca nu mai pot purta colanti, ca mi s-a facut fundu' prea mare in comparatie cu fusele din jos foarte fericit

sus

Denunta
Berea

09.04.2010 10:00     citat 

aia cu ametitul si senzatia de lesin o posed si eu. ce e foarte ciudat, e faptul ca eu am mai mult chef de lucru, de ras, ma simt mai bine psihic cand sunt la dieta. care dieta nu e prin infometare, e doar un mancat mai sanatos. mostly vegan foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.04.2010 10:06     citat 

asa e, asa incerc sa fac, atita ca trebuie sa fac si piata rad si mi-a fost lene zambet si mi s-a si luat drept sa spun de mincare de iepuri rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

09.04.2010 10:35     citat 

'neata foarte fericit
imi cad ochii pe birou, in paharul cu cafea
dormii patru ore, n-am putut ramine acas'??? nervos

si ca tot vorbiti de mincaruri, aseara m-am indopat ca purcelul la Isabelle jenat mincare buna, miam, atmosfera de risete pina spre dimineata, ah, fu o seara buna

bon, ma cheama iar treburile nervos mai reviu

sus

Denunta
Berea

09.04.2010 11:13     citat 

I love Pablo! AM ZIS !

sus

Denunta
DK

09.04.2010 11:19     citat 

I love Pablo more!
AM ZIS si eu!

BP!

sus

Denunta
Berea

09.04.2010 11:24     citat 

----------
DK a scris:
I love Pablo more!
AM ZIS si eu!

BP!
----------

pablo is miiiineeeeeeee. All mine. My preciousssssssssssssssssss

sus

Denunta
DK

09.04.2010 11:32     citat 

All the good ones are taken... ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

09.04.2010 11:39     citat 

neata somnoroase pasarele.... sarut

sus

Denunta
Berea

09.04.2010 11:42     citat 

deci tocmai am fost anuntata ca tre sa-mi mut cu...ibul la mosie azi. parca n-am chef ochi peste cap dar nah, cineva tre sa mue ceapa in pamant. si sa puna fasolea. si dovleceii. tocmai mi-a pierit si picul de chef pe care il aveam. BP ! ma consolez cu gandul ca sunt CINEVA

sus

Denunta
DK

09.04.2010 11:43     citat 

----------
duke_meadows a scris:
neata somnoroase pasarele.... sarut
----------

Diuc, da' ci avatar ti-ai tras bre! Oare cate ture de bicicleta ergonomica tre sa faca o femeie ca sa aive posteriorul ca al tau? prostit prostit prostit

sus

Denunta
DK

09.04.2010 11:45     citat 

----------
Berea a scris:
cineva tre sa mue ceapa in pamant.
----------

asa ceva... ochi peste cap tot greu e pe umerii tai prostit

sus

Denunta
duke_meadows

09.04.2010 11:46     citat 

siso si nu-ti place sa fii fermier? viu io sa te ajut. la mine deja cresc tati celea... ca le-am plantat deja....

dichei io zic sa te apuci de pe acu. desi, sanse sa aibe careva cumva deodata un posterior c-al meu sunt nule. foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: