· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > SPORT! SPORT! SPORT! TONUS de Invidiat!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor SPORT! SPORT! SPORT! TONUS de Invidiat!     
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 15 ani, 7 luni
Raducu Sebastian Molnar: 13 ani, 6 luni
Frisky Molnar: 16 ani, 5 luni

14.04.2010 11:31   SPORT! SPORT! SPORT! TONUS de Invidiat!  citat 

Primul capitol: http://www.parinti.com/modules.php?name...ic&t=36866

VIo, sper ca e ok ca am schimbat titlul...daca nu, la urmatorul capitol revin la cel vechi. zambet

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
Sara - o frumusete de fata
11 ani, 9 luni

14.04.2010 11:52     citat 

Azi am facut pauza,doar plimbare cu fata atat.O ora mers pe jos in ritm alert.Maine de la capat cu greutatile si saculetii.
Anca ma bucur ca ti-a placut abdomenul foarte fericit ...muncesc f mult si vreau sa-l am ca inainte,patratele patratele scot limba
Tu ce-ai facut azi la sala?
Nelus,bine ai venit printre noi,spune-ne ce miscare faci tu ?

sus

Denunta
nelus

14.04.2010 1:51     citat 

Bicicleta si abdomene. Cam pe asta m-am axat in ultimul an. Cand eram in forma faceam 35 min la bicicleta si maxim 120 abdomene. Asta combinat cu plimbari. Deci exersez sport in forma light foarte fericit zambet La sala nu am cum sa ajung. Vreau sa fac sport la domiciliu.

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

14.04.2010 1:58     citat 

Nelus si eu fac sport numai la domiciliu,sunt propriul meu antrenor foarte fericit .Ma axez pe aerobic,fitness,cardio,pilates si gimnastica la sol.Mai am si niste aparate dar le folosesc cam o data pe saptamana in rest dupa site sau imi fac singura programul de lucru.Cand am timp mai ies si la un jogging dar mai rar ca eu de obicei ma trezesc la 5 jumate sa-mi fac programul de miscare ca-n timpul zilei stau cu fata si n-am cum,mai fac una alta prin casa,mai ies si-mi trece cheful de sport asa ca dimineata ma simt cel mai in stare sa fac, 1 h jumate-2 imi ajung,numai bine cand termin se trezeste si fata si-mi incep ziua cu energie trag cu ochiul
Daca ai nevoie de sfaturi nu ezita sa ma intrebi si pe Anca de asemenea,ca si ea are experienta!
Spor la miscare!

sus

Denunta
vioelena

14.04.2010 2:10     citat 

Anka, nu e absolut nici o problema ca ai schimbat titlul. Suna chiar bine zambet

Nelus, bine ai venit zambet

Carmenus
, eu te-am vazut ieri scot limba. Ai pus niste poze cu abdomenul pe care probabil le-ai sters ulterior...dar sa stii ca se vedea ca lucrezi, serios zambet zambet

Raportez si eu ieri prezenta la aerobic. Alta instructoare. De data asta ne-a transpirat de ne=a zapacit prostit prostit

Blonduto, mai tarziu o sa caut poze cu mine...in picioare zambet. Sper sa nu fie prea vechi...desi am aceleasi kg de cand ma stiu.

Va pup, sunt pe fuga.

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

14.04.2010 4:12     citat 

Pai am pus ieri 3 poze dintr care una ori nu stiu ce s-a intamplat ori mi-a fost stersa de admin,nu stiu, am zis ca poate n-am voie sa postez poze in bustiera cum eram imbracata asa ca le-am sters.Dar bine ca mi-ai vazut abdomenul si tu foarte fericit
Eu lucrez sanatos la el.....mai ales dupa sarcina vreau sa-mi recapat forma initiala scot limba
Va pup si spor la miscare!!!!!!

sus

Denunta
RoBlondy

Copii

14.04.2010 4:31     citat 

RAPORT pe azi:
- ALergare :5km
- Ora de fitness cu antrenoare: am lucrat fesierii, , spatele si bratele.

Nelus, nu e vorba ca faci sport light!Daca tu transpiri bine si simti ca nu e usor, e perfect. Eu si Carmen am ajuns sa facem asa mult pt ca am capatat rezistenta si daca nu schimbam antrenamentul corpul nu mai reactioneaza asa bine.. Miscarea nu conteaza unde si cat faci..daca faci! sarut

Vio merci zambet .Ma bucur ca ai transpirat bine la aerobic. Sieu cand ma duc in Ro ma duc la aerobic ca la sala la care ma duc eu acolo de obicei este o antrenoare super care te "termina".. ASTEPT POZE

Carmen pai eu am primit pozele pe privat..le-ai pus si publice undeva?
Va spun eu ca are un abdomen de invidiat!!!
nervos

MUAH!

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

14.04.2010 4:50     citat 

pai da pe privat ti-am scris ca le-am pus mai intai aici,dar le-am sters ca am zis ca poate n-am voie sa pun poze in bustiera,una deja era stearsa si n-am sters-o eu asa ca ti-am trimis pe privat,cel mai bine.

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

15.04.2010 7:23     citat 

Raport :
-am lucrat picioare si fesieri cu greutati de 3 kg
-piept,brate,spate tot cu greutati
-abdomene 300
-gimnastica la saltea 20 min si-am insistat pe fesieri mai mult......eu nu stiu ce am cu fesierii astia prostit tot imi vine sa lucrez la ei toata ziua....am luat-o razna de tot cu sportul asta scot limba
va pup sportivelor

sus

Denunta
RoBlondy

Copii

15.04.2010 5:07     citat 

[i]Hahaha Carmen! lasa ca e bine ca lucrezi fesierii, aa vara o a poti purta pantaloni scurti scurtzi si o a arati super!..cu fund bombat...
Si eu lucrez mult la fund scot limba

RAPORT AZI:
- Ora bicicleta cu antrenoare
-20 minute exercitii abdomene si coapse

PLUS azi cantarul mi-a aratat 59.7!!..sunt bucuroasa ca am trecut pragul pshihologic. Vreau sa mai dau jo inca 4 pana la sf lui mai. ..
[/i]

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

15.04.2010 5:42     citat 

Bravo Anca,chiar stai bine cu kg-mele foarte fericit ,ma bucur pt tine zambet
Fesierii astia.....greu de muncit la ei jenat

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

16.04.2010 7:26     citat 

azi am lucrat tot corpul numai cu saculeti de 1 kg la maini si la picioare,gimnastica la saltea si abdomene
Anca vroiam sa te intreb daca tu lucrezi la abdomen cu gantere?Eu cand fac abdomene am si gantere si saculeti la maini si la picioare,lucrez asa ca sa fie mai grea miscarea.Sunt o mie si una de miscari pt abdomen si le alternez pe toate din toate pozitiile,culcat pe spate,declinat,lateral,in picioare,in genunchi,pe burta,pe mingea medicinala.
E f important cand lucrezi abdomenul sa ai o pozitie cat mai corecta ca sa simti miscarea numai la abdomen.Lucrand cu gantere,micarea fiind mai dificila,abdomenul lucreaza mai bine si rezultatele se vad mai repede,se formeaza muschii f frumos.
Am uitat sa spun ca mai am si-un baston de gimnastica cu care lucrez pt talie,aplecari laterale si rotiri de trunchi din pozitia stand in picioare sau in genunchi.La astea pot face si 500 de repetari,mi se par destul de simple si dau rezultate f rapid.Iar la fel cu mingea medicinala se poate lucra abdomenul,este pe site-ul ala unul care face numai abdomen cu mingea si chiar e dificil dar super eficient.

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

16.04.2010 11:40     citat 

am gasit un nou site super fain,exercitii bestiale
www bodyrock tv

sus

Denunta
RoBlondy

Copii

16.04.2010 2:41     citat 

Carmen, bravo pt miscare!!!
Da, folosesc si eu gantere si cand fac abdomene. De multe ori le pun pe abdomen si asa fac exercitiile. Pt exercitiile pt talie am lucrat si eu dar nu cu baston ci cu bara de la sala, pe care de obicei pui greutati, dar pt talie, normal fara greutati si asa am mai facut exercitii cu antrenoarea.
Eu trebuie sa lucrez mai mult la burta..dupa Raducu mi-a ramas pielea de la burta(de la abdomenu inferior) mai lasata sa zic asa si bag de nebuna sa o tonific cat pot de mult ..

RAPORT pe azi: zi obisnuita de vineri cu:
- 8km alergare
-20 minute exercitii abdomen si talie

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
11 ani, 9 luni

17.04.2010 7:48     citat 

azi am facut de pe noul site,e super greu si miscarile sunt putin mai diferite,sunt rupta in doua,tipa arata super bine si face sport la greu si cu greutati destul de mari,eu m-am resemnat la 3 kg azi,mai mult nici nu cred ca pot
am lucrat picioare 40 min,umeri si brate 20 min,abdomen 30 min
pe site iti spune cate repetari sa faci si cate serii ,plus ca tipa lucreaza contra cronometru,isi pune ceasul si intr-un minut trebuie sa termine o serie a nu stiu cate repetari,super super fain,asa am facut si eu.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: