· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 105
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 105     
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 15 ani, 6 luni
Raducu Sebastian Molnar: 13 ani, 5 luni
Frisky Molnar: 16 ani, 3 luni

13.04.2010 11:16     citat 

Adriana spor la dat cu pensula rad

Neatza si la mine! buuuna e cafeauaaa! eu care acum 3 ani nu beam cafea numai din an in Paste acu o savurez in fiecare dimineata cu lapte degresat si FARA tzucor zambet
Ma pregatesc pt ora de spinning(bitza)..
Sunt necajita cu micutza are infectie la ureche trist ..reactioneaza bine la tratament insa si deci nu mai e in dureri..

sus

Denunta
Berea

13.04.2010 11:29     citat 

tocmai am un BP!!! moment pe care trebuie sa il impartasesc cu voi.

here it goes:

BP !!!! AM ZIS !

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

13.04.2010 11:50     citat 

----------
Berea a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
Berea a scris:
da
----------

o carutza de bani nervos
----------

de fapt, doua carute de bani ca facem si la si la. sa nu mai zic ca al biei e valabil 3 ani. robi deja intra la 5
----------

despre ce biometrii ie vorba? surprins ia lamuriti-ma si pe mine, sa nu mortpruasta di tat foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

13.04.2010 11:51     citat 

blondo....sanatate multa micutzei sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

13.04.2010 11:51     citat 

peseu: mi-e dor de ma-sa stef....pe unde mai umbla?

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

13.04.2010 11:52     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
Berea a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
Berea a scris:
da
----------

o carutza de bani nervos
----------

de fapt, doua carute de bani ca facem si la si la. sa nu mai zic ca al biei e valabil 3 ani. robi deja intra la 5
----------

despre ce biometrii ie vorba? surprins ia lamuriti-ma si pe mine, sa nu mortpruasta di tat foarte fericit
----------

pasaport biometric fa..ci uamini ochi peste cap

acu nu se mai face din ala normal, se face din asta cu amprenta digitala si costa o carutza de bani foarte fericit

sus

Denunta
Berea

13.04.2010 11:54     citat 

am facut un calcul aproximativ: cazarea o sa pt in italia ne costa 180 de euro pe toti, pasapoartele copiilor la un loc ne costa... cam 120 de euro. this really sux ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

13.04.2010 11:58     citat 

aha....deci ne vom asigura ca nu vom trece granita la vara cind mergem la vama veche rad ca i-a expirat fetei stickeru' de-i tinea loc de pasaport rad si io o caruta de bani pentru cacamacabizubaca de pasaport nu dau decit daca-mi iau belet dus rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

13.04.2010 12:02     citat 

----------
Berea a scris:
am facut un calcul aproximativ: cazarea o sa pt in italia ne costa 180 de euro pe toti, pasapoartele copiilor la un loc ne costa... cam 120 de euro. this really sux ochi peste cap
----------

BP sis

@#$%^&*(@#$$%$

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

13.04.2010 12:06     citat 

peseu: mie de somno, micutza, puica Jordan si a mai mica zambet

sus

Denunta
Berea

13.04.2010 12:09     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
Berea a scris:
----------

BP sis

@#$%^&*(@#$$%$
----------

exact. ca sa nu mai zic de sitemul de cacat care iti cere tot felul de minuni de acte. adik. sa fim seriosi. au mai avut pasaport amandoi. TOATE actele le-am mai dat o data. da-i draq de bani, dar de ce trebuie sa duc iar copii si dupa hartia de buda cu care s-au sters la fund ? Nu le-am mai dus o data ? Wtf, si-au schimbat copiii CNP-ul si eu nu stiu ? Urasc birocratia pana in maduva oaselor. Imi fac aia pasaport biometric dar ei nu au o baza de date ca sa nu ma mai plimbe pe mine cu o tona de copii si acte in original prostit ochi peste cap

BP!!!

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

13.04.2010 12:23     citat 

buna

mi-e dor de mine ca nu m-am mai uitat in oglinda caci m-am spalat cu sampon elseve

sus

Denunta
zuzalina

Copii

13.04.2010 12:48     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
peseu: mie de somno, micutza, puica Jordan si a mai mica zambet
----------
puica jordan e absenta motivat foarte fericit din tuata lista matale foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

13.04.2010 12:52     citat 

----------
Berea a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
Berea a scris:
----------

BP sis

@#$%^&*(@#$$%$
----------

exact. ca sa nu mai zic de sitemul de cacat care iti cere tot felul de minuni de acte. adik. sa fim seriosi. au mai avut pasaport amandoi. TOATE actele le-am mai dat o data. da-i draq de bani, dar de ce trebuie sa duc iar copii si dupa hartia de buda cu care s-au sters la fund ? Nu le-am mai dus o data ? Wtf, si-au schimbat copiii CNP-ul si eu nu stiu ? Urasc birocratia pana in maduva oaselor. Imi fac aia pasaport biometric dar ei nu au o baza de date ca sa nu ma mai plimbe pe mine cu o tona de copii si acte in original prostit ochi peste cap

BP!!!
----------

deci....tuta de maica-mea mi-a pierdut ceferticatu' de nastere pentru fro doo luni (era in alt dosar)....in acest timp l-a declarat pierdut si a cerut copie...pe care am alt CNP foarte fericit tuate actele ulterioare au fost date pe acel cenepeu, care nu stiu daca e al mieu sau al altcuiva rad rad rad

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

13.04.2010 12:54     citat 

zuzo tu esti sau vb cu sosia ta? surprins rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: