· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 105
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 105     
Berea

13.04.2010 1:01     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
Berea a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
Berea a scris:
am facut un calcul aproximativ: cazarea o sa pt in italia ne costa 180 de euro pe toti, pasapoartele copiilor la un loc ne costa... cam 120 de euro. this really sux ochi peste cap
----------

BP sis

@#$%^&*(@#$$%$
----------

exact. ca sa nu mai zic de sitemul de cacat care iti cere tot felul de minuni de acte. adik. sa fim seriosi. au mai avut pasaport amandoi. TOATE actele le-am mai dat o data. da-i draq de bani, dar de ce trebuie sa duc iar copii si dupa hartia de buda cu care s-au sters la fund ? Nu le-am mai dus o data ? Wtf, si-au schimbat copiii CNP-ul si eu nu stiu ? Urasc birocratia pana in maduva oaselor. Imi fac aia pasaport biometric dar ei nu au o baza de date ca sa nu ma mai plimbe pe mine cu o tona de copii si acte in original prostit ochi peste cap

BP!!!
----------

deci....tuta de maica-mea mi-a pierdut ceferticatu' de nastere pentru fro doo luni (era in alt dosar)....in acest timp l-a declarat pierdut si a cerut copie...pe care am alt CNP rad tuate actele ulterioare au fost date pe acel cenepeu, care nu stiu daca e al mieu sau al altcuiva rad rad rad
----------

draga mea, esti in Romania, wtf asteptai ? rad)))))))))))) este normal aici sa se intample chestii din astea. probabil ca de aia ne cer atatea acte la fiecare dosar pe care tre sa-l facem prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

13.04.2010 1:08     citat 

acuma se poate ca aia in prima saptamina din an sa fi fost usor mahmura sau ceva....si sa fi scris 3 in loc de 8.....dreaq stie?!

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

13.04.2010 1:10     citat 

oricum, poa' sa-mi ceara actele de 2 catralioane de ori, ca tot alea cu noul cnp le dau....so?!

bei
v-am spus ca de doo zile stau jos in pash-unu? az' am prins loc de cind m-am urcat foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

13.04.2010 1:15     citat 

cine se supara, ii taiem aerele

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: