· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 105
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 105     
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

09.04.2010 4:54     citat 

----------
duke_meadows a scris:

rosalindo, baga limba in gura si fii antena: LA MINE e suoareeeeeeeeeeeee foarte fericit
----------

poate acuma! Da' io vorbeam in general... trag cu ochiul

sus

Denunta
duke_meadows

09.04.2010 4:58     citat 

in general la mine acuma e soareeeeeeeeeeeeeeeeee rad

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

09.04.2010 4:59     citat 

pai pune-te la prajit, ca nu se stie cand mai apuci...

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

10.04.2010 8:00     citat 

prostit ce bucinele prostit

buna

uichend placut! sarut

pa

sus

Denunta
Berea

10.04.2010 12:49     citat 

matzo baga un mess cand ai timp si urla

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

10.04.2010 2:20     citat 

roso n-am dat bir cu fugitii....incerc doar sa ma calific in tagma nevestelor disperate. De alaltaieri n-am facut altceva decat sa vizionez o serie intreaga. Acu' mi-s nedumerita....sa-mi iau amant, sa ma glamourizez, sa invatz sa gatesc au sa ma transform in dulcik mika si scumpika pi care o iubeshte toata lumea ochi peste cap

sus

Denunta
Berea

10.04.2010 7:29     citat 

fataaaaaaaaaaaaaaaa eu mor dupa serialul ala. adik e o pasiune, da ? mi se pare o combinatie perfecta intre normal si anormal, piperata cu putin mister, dar in multe parti foarte reala. si comica. e un serial relaxant.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

10.04.2010 7:46     citat 

prima!

pupu back home foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

10.04.2010 10:14     citat 

n-am mai vazut neveste disperate de cand era pe tvr...acu e pe prima parca...da' cam in ce zi, si la ce ora, daca nu va e cu suparare...

pupexa, sa-ti fie de bine plimbarile...eream obijnuita cu matale prin preajma, mi-ai lipsit de fro cateva saptamani... sarut sarut sarut

sus

Denunta
Berea

10.04.2010 10:49     citat 

----------
monica77 a scris:
n-am mai vazut neveste disperate de cand era pe tvr...acu e pe prima parca...da' cam in ce zi, si la ce ora, daca nu va e cu suparare...

pupexa, sa-ti fie de bine plimbarile...eream obijnuita cu matale prin preajma, mi-ai lipsit de fro cateva saptamani... sarut sarut sarut
----------

eu nu m-am uitat niciodata la vreun post la serial. ma seaca sa astept dupa episoada. traiasca maria lui torrentul.

Pupexo, bine ca esti back. foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

11.04.2010 8:13     citat 

'neata
is matinala, ne-o desteptat pruncul la 7h dimineata, desi ne-am culcat dupa miez de noapte ochi peste cap

gata, sintem in Normandie, am si conexiune internet in casuta pe care am inchiriat-o
ne-am hlizit la mare si la valuri asta-noapte in intuneric, lui Elouan i-a fost cam teama, ca sufla un vint de te lua pe sus

si acu' incerc sa ma trezesc de-a binelea cu cafea dupa cafea, nu-mi prea reuseste inca
si dupa, cica mergem la pescuit de crabi pe faleza, poate ziua nu i-o mai fi teama pruncului foarte fericit

is in vacanta, is in vacanta, iuhuuuuuuu sarut

sus

Denunta
avedaria

Copii

11.04.2010 12:41     citat 

monica nu stiu pi ci post si la ci ora....io am inchiriat seria 4 de la Diverta si i-am dat bice.
Teo sarut . Sunt moarta dupa Normandia......mi-am jurat ca acolo ajung urmatoarea data cand ies din tara. Dupa ce am vazut Band of Brothers (de vreo 50 de ori)......n-am mai avut liniste.

sus

Denunta
avedaria

Copii

11.04.2010 12:44     citat 

gata am gasit....nevestele disperate defileaza in fiecare zi in timpul saptamanii de la ora 14 pe prima tv. trag cu ochiul

sus

Denunta
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 15 ani, 6 luni
Raducu Sebastian Molnar: 13 ani, 5 luni
Frisky Molnar: 16 ani, 3 luni

11.04.2010 1:33     citat 

Deci daca nu apar si eu in urmatoarea lista fac Scandal! CLAR! ca sunt si eu o REA!
foarte fericit
Ce "detalisime" trebuie sa dau? ha? sa apar si eu?! zambet

Promit ca ma tin si eu de subiect ca si capusa de caini...e bine asa? rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

11.04.2010 7:23     citat 

de detalisme se ocupa diuc, ea e maestra de ceremonii ochi peste cap

daca ar fi sa ma intrebi pe mine, io cred ca 20 km de banda si fro 50 genoflexiuni ar fi ok pentru prima infatisare

buna!

si voi mi-ati lipsit sarut , noroc cu dropia mea draga si scumpa care imi facea sinteza zilei in amurg

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: