· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Capitolul 18
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Capitolul 18     
puisor_rni

Copii
Anastasia Mihaela: 10 ani, 11 luni

19.04.2010 12:13     citat 

martinel draga mea ma rog la dumnezeusa fie numai ochisori, nici nu vreau sa aud altceva: ca nu ar fi ca tre sa mai iei o pauza, etc rad rad rad sarut sarut hai ca tre sa fie ochisori sarut sarut sarut doamne ajuta exclamatie

sus

Denunta
martinel

Copii
Stefan: 9 ani, 10 luni
Rares - Ionut: 7 ani, 8 luni

19.04.2010 12:43     citat 

acu m-am intors de la eco si punctuletul mic si negru e tot acolo foarte fericit . dr spera ca e sarcina ca nu isi explica ce altceva ar putea fi.si mai am inca 6 fioliculi mari si lati pe un ovar, 6 pe celalalt... cert e ca am avut care s-au si spart pt ca acel lichid care e in ei s-a retras acolo in coltisorul lui ( nus in termeni medicali cum ii zice, n-am retinut).vedem ce o fi vineri la eco.dr mi-a recomandat si testul de sange, dar sincer mi-e cam frica si nu vreau sa il fac inca , nu vreau sa ma grabesc.
cyc, ai inghitit cheia si nu mai poti iesi din camera ? scot limba
amrabdare, in ce stadiu esti?
tu puisor, care e evolutia ta?
lam...?
restul fetelor inca sunt in wekend?..cam slabut p-aci
va pup!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.04.2010 12:57     citat 

ce ma bucur martinel ca punctuletul mik si negru e tot acolo foarte fericit foarte fericit eu zik ca e o minune mik foarte fericit sarut sarut te pup sarut

sus

Denunta
martinel

Copii

19.04.2010 1:05     citat 

mie inca nu imi vine sa ma bucur ione...ma abtin ca sa nu fie dezamagirea chiar asa mare in cazul in care nu e...
din cate vad eu, bebe cosmi e un cuminte daca tu stai pe aici, ma bucur tare mult.cand ne pove de el?poze noi pe cand? pupici!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.04.2010 1:09     citat 

daa rad cuminte..are si el o ora de cand doarme, treaz fiind de la 8 prostit
sotzul a inceput munca de azi, ne-am obisnuit cu el acasa si ne este putin mai greu scot limba ,dar ne obisnuim noi trag cu ochiul
si bb parca ii simte lipsa, a fost cam agitat ochi peste cap

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 11 ani, 3 luni

19.04.2010 1:33     citat 

Martinel - sa fie bebe punctuletul ala !!! dr ce zice?
Ione - ce sa-ti zic e o minune de copilas!!!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.04.2010 1:39     citat 

maria sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
martinel

Copii

19.04.2010 1:50     citat 

pui pe el sa nu-i fie de deochi ca tare scump e bebele tau ione!sa fie sanatos si sa creasca mare ...
maria, nici dr nu prea stie ce e.zice ca e cam prea devreme ca sa se vada, dar pe de alta parte zice ca n-are ce sa fie altceva.om vedea vineri ce schimbari mai sunt.tu cum te simti? bebe ce face?

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.04.2010 2:15     citat 

sar'mana martinel sarut sarut ma rog la DD sa fie si la tine in burtik un bb sarut sarut sarut

sus

Denunta
CYC

am nascut deja!

19.04.2010 2:54     citat 

Ione ce frumos e piciul tau! E scump foc! Sa va traiasca si sa fie sanatos, ce bucurie ca e si cuminte, zambetul ti se trage de la vinul rosu din week-end si cu inundatia, noroc de barbatii tai din casa, este? rad rad Doamne ce imi place si tu se vede ca esti o mamica fericita, implinita si iubita muuult! sarut sarut sarut sarut rad rad
MariaStan te pup burtico, ai grija de fetita aia scumpa, ehe .... cine stie ce cumetrii vedem noi pe aici,.. uite ce baiat are Ione,.. ei ce zici? Hai ca fac acum pe petitoarea! sarut sarut rad rad
martinel nu am inghitit cheia,.. dar ce sa-ti spun ca ABIA ieri am cam scapat de sangerarea dupa chiuretaj,... asa ca iti inchipui de la ce am plecat si la ce am ajuns trist Insa recunosc, ieri am prestat... sau cum poate fi numit, ca eu tot nu prea eram asa convinsa,... cand sa dau si eu de gust surprins GATA! Sa terminat si cu sexul! rad rad Doamne ajuta e bucurie mare ar fi sa bebe acolo, nu te lasa Dumnezeu si ma rog sa iti dea o minune mica si frumoasa!
amrabdare35.. cum e? merge treaba? cu vinul cu hormonii? Eu in perioada asta ii spuneam doctoritei,.. tii minte, ca daca am voie sa fac sex a.. mai aveam un pic si-l luam la bataie daca nu! rad rad Doamne ajuta in continuare, te puuuuup mult, sa fie cu 2 perechi de ochisori trag cu ochiul trag cu ochiul sarut sarut Si pauza iau oricum martinel draga, ca sunt total dezorientata cand e perioada de mijloc acum, nu cred ca as putea ramane natural,.. sunt multi factori, dar nu mai vreau sa ma mai gandesc la ei. ochi peste cap
puisor_rni esti o dulce, iti tin pumnii si tie cum a fost in week-end? trag cu ochiul ai inghitit cheia? rad rad
mihaela_ct merci de aprecieri, dar asa de mult as fi vrut sa nu am atata "experinta"!!!! te pup de acum inainte TU TREBUIE SA INGHITI CHEIA, ca ai unda verde de acum scot limba Vezi ca am mai propus o reteta: vin rosu si... doamne ajuta sa fie cu ochisori! sarut sarut
LAM si eu am inceput cu ova-mit acum vreo 6 ani surprins surprins Doamne ce trece timpul! Si la mine a fost ok, dar ai grija daca acest medicament slab iti face probleme, ar trebui sa ai grija cu BU caci e stimulent puternic, amrabdare35 parca zicea ca a avut probleme de la el, stimulezi ovarele, acum depinde de varsta sa nu reduci din rezerva ovariana prea mult, cu tinctura de marar sunt de acord si cu maca,.. am sa ies si eu sa iau ca prea o lauda lumea! cool Hai te pup sarut sarut
danaaris esti o dulce, mi-a placut replica ta ca instantaneu m-ai facut sa rad rad rad sarut sarut
ramonsita ce faci? cum esti? sarut sarut
karina_swe te pup pe tine+fetita, hai ca nu mai e mult, vezi cum trece timpul? sarut sarut
Acum va pup pe toate fara vreo exceptie, mai vorbim putin mai tarziu sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.04.2010 3:24     citat 

iar mai facut sa rad cu lacrimi cyc rad rad rad te pup ,esti o scumpa sarut

sus

Denunta
LAM

Copii
Sebastian: 10 ani, 4 luni
Teodora: 8 ani, 1 luna

19.04.2010 5:04     citat 

Buna fetelor!

Ionelita ai un bb tare frumos, seamana leit cu tine! Sa-ti traiasca, multa sanatate si noroc ii urez!
Eu sunt bine, nu am nicio durere de ovare, ma gandesc ca la un chist de 5 cm ar trebui sa am...si nici umflata nu ma simt. Am inceput de vreo 4 zile cu medicamente naturiste, iar vinerea viitoare, adica pe 30 aprilie ar trebui sa ma duc la ecografie sa vad in ce stadiu e chistul. Nu cred ca s-a spart, n-am simtit nimic in timpul cm si nici altfel nu a fost (la aspect ma refer).
Scria o fata pe-aici ca trebuie sa fi optimist, ca trebuie sa te gandesti ca nu-l ai, ca totul e bine...cam asa fac si eu...incerc sa-mi inchipui ca se face din ce in ce mai mic...ca va disparea.
Martinel Doamne ajuta sa fie bb!

sarut sarut sarut pe toate fetele!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.04.2010 5:19     citat 

multumesc LAM sarut sarut
ai incredere ca totul va fi bine, si chistul o sa dispara( ce, e dupa el? scot limba ) te pup si-ti tin pumnii pt 30 aprilie la eco trag cu ochiul

sus

Denunta
amrabdare35

Copii
Maria Theodora: 10 ani, 4 luni

19.04.2010 7:03     citat 

Va pup pe toate fetelor!
Martinel scump, doamne ajuta! Ce frumoasa veste o sa ne dai tu mai incolo...si eu am mai citit pe alte fete si in general punctuletzele negre erau sarcina...iti tin pumnii stransi sa fie ce ne dorim toate sa fie ..... sarut BB sarut ...doamne ajuta, ca la cat te-ai chinuit si tu, meriti din plin..mult succes si punem o vorba buna la DD pt tine... sarut sarut sarut
Ionelita scumpa ai un printz superb..sa va traiasca, doamne ce baiat frumos..o sa va descurcati voi....e mai greu la inceput, dar reusiti voi..esti fericita, intr-adevar se citeste pe fetzisoara ta scumpa si frumoasa...pup sarut sarut sarut
Mihaela_ct..,,multumim pt incurajari..doamne ajuta si la tine....ce a fost mai greu a trecut....poate ar fi bn sa faci si un tratament naturist acum, dupa toate operatiile astea foarte fericit ...da-i bice si te asteptam numai cu vesti cu BB-i...tin pumnii stransi..succes sarut sarut
LAM scumpa, mult succes si tie cu naturistele astea...sunt ff bune..
Legat de chist, nu cred ca treb sa ai vreo simtire... foarte fericit ..vezi tu la eco cum se manifesta..mult succes si tie.. sarut sarut tin pumnii
CYC-ule scump si drag....nu stiu cum aveai tu chef de sex ca mie nu-mi mai trebuie nimic....dupa doar 5 zile de stimulare cu menopur ovarul stang mi s-a dublat ca volum....am dureri, fata de stimularea trecuta.......saracu meu ovar, dupa ce ca era rahitic avea cam 2 cm si ceva, acum are 4,20 cm plang sau sunt foarte trist ....si pe deasupra are si ce ai multi foliculi dominanti...am vreo 4-5 foliculi intre 11-15 mm si pe dreptul doar 2 de 15 mm...din pacate am avut unul pe stangul de 21 mm(nu stiu cum a crescut asa repede si cu volum ff mare) dar cred ca o sa-l pierd....
Cam asta despre mine...n-am reusit sa vorbesc cu madam dr pt ca era ff aglomerata, iar asistenta mi-a zis sa plec....endometrul este de 8 mm(de la vinul rosu cred scot limba ).....cam atat despre mine..nu prea am o stare ff optiista, dar merg inainte cu DD si ma rog sa gaseasca ceva acolo..
Apropo CYC-ule, tu cati foliculi ai avut? si cat de mari?
Va mai zic miercuri cum mai stau...o sa raman sa vorbesc si cu madam dr, ca ma apropii de ziua X si treb sa stiu cum sa fac sa-mi iau o zi libera...
Va pup pe toate, fara numar!!! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.04.2010 7:25     citat 

mmm amrabdare jenat nu-mi place de tine jenat ..fii mai optimista.Anul 2010 e anul bebelusilor scot limba ..toate o sa aveti anul asta cate cel putin unul zambet zambet trag cu ochiul trag cu ochiul
multumesc pt aprecieri sarut sarut te pup si mergi mai departe sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: