· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Capitolul 18
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Capitolul 18     
ramonsita

19.04.2010 7:45     citat 

Pup fetele am fost cam ocupata in ultimele zile ce sa fac CYC astept sapt asta merge sotul la dr si sunt cu sufletul in gat!
Martinel iti urez sa fie sarcina d-amne ajuta!
Mariastan ce fericita sunt ca vad ca ne scrii cate ceva[/b]

sus

Denunta
ramonsita

19.04.2010 7:45     citat 

Doamne Ioni si ce sump e Cosmi al tau o minune!

sus

Denunta
puisor_rni

Copii
Anastasia Mihaela: 10 ani, 11 luni

19.04.2010 9:13     citat 

buna seara, dragele mele doamne exclamatie
nu stiu daca ati observat, sau poate e doar o constatare gresita a mea, dar mie mi se pare ca lucrurile incep sa se aseze si anume ca in ultimul timp am auzit mai multe lucruri bune, sau cel putin imbucuratoare, fata de cele rele, de care nici nu vrem sa mai auzim...
sa-mi spuneti daca am sau nu dreptate confuz dau daca am luat-o eu razna confuz prostit si daca e asa sa stiti ca e de la faptul ca-mi vad sotul doar la sf de sapt trist dar si cand ne vedem.... cool
asadar...
martinel, draga mea, eu ma rog dublu in aceasta seara pt tine ca sa fie totul bine si sa ne dai oficial vestea cea mare sarut
tot ce pot sa-ti spun in legatura cu punctul negru, este ca atunci cand am ramas insarcinata , la eco, dr mi-a spus ca acel punct, si la mine tot negru, nu e nimic altceva decat.....bebe sarut sarut sarut doamne ajuta sarut
ionelita , mamica frumoasa cu copilas si mai frumos foarte fericit sarut cat de frumosi sunteti voi doi, si cat de fericiti sunteti sarut va pup sarut
CYC imi pare rau ca ai avut sangerari pana atat de curand, trist , dar nu stiu cat de normal este, dr ta ce zice intrebare sper sa nu fi citit eu aiurea prostit mi se mai intampla s-o dau in bara prostit dar totusi ai avut parte de ceva amor... rad te pup sarut cand incepi pregatirile pt bebe intrebare pardon, bebelusi foarte fericit scot limba rad sarut
mariastan uite ce repede trece timpul, deja 20 de saptamani, ai ajuns la jumatatea odiseei sarcinii, dupa parerea mea, ce a fost mai greu, aici ma refer la riscurile unei sarcini in primele saptamani, numai bine iti doresc sarut si sa ajungem toate sa trecem prin bucuria prin care treci tu exclamatie sarut
ramonsita bafta tie si sotului la doctor, sa ne dai vesti bune sarut pupici sarut sarut
amrabdare sunt cu gandul si cu sufletul alaturi de tine in speranta ca totul va fi bine, si in curand sa vezi si tu puncte negre in fata ochilor foarte fericit rad rad te pup sarut sarut
LAM draga, spune-mi, te rog, mai multe despre aceasta maca, ce e intrebare ca te-am mai auzit zicand dar nu am cunostinte despre aceasta si extractul din mladita de zmeur? la fel? eu am luat doar BU si stiu despre ce e vorba dar de cele doua nu prea stiu, doar ca sunt naturiste! si ce fac ele? au aceleasi efecte ca BU? multumesc exclamatie te pup sarut sarut
karina_swe ai terminat aranjarea camerei? ai terminat cumparaturile? te pup pe tine si bebita sarut sarut
trimit cate un pupic si celorlalte doamne: lordy80 sarut sarut sarut ,danaaris sarut sarut sarut , mihaela_ct sarut sarut sarut
aaaaa, CYC , ma intrebai de cheie rad , nu am inghitit-o, eu am inversat metoda foarte fericit ne-am consumat unul pe celalalt jenat si apoi am baut vinul foarte fericit prostit rad si nu a fost rosu ci unul alb demidulce caci nu prea stau bine la capitolul alcool, beau rar si atunci cand beau e ceva dulce si la noi in casa nu prea se gaseste vin rosu caci rudele au probleme cu tensiunea, asa ca atunci cand cumparam vin luam alb si pt musafiri! zambet
acum sunt curioasa cu ce idei mai vii saptamana aceasta sa le pun in practica in week-end cand vine sotul rad rad rad rad rad
uite asa de la o gluma ne mai condimentam vietile sarut te pup cyc
somn usor, doamnelor exclamatie sarut [/list][/list][/code][/quote]

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

19.04.2010 9:16     citat 

doamne, cat am scris prostit
mi se trage de la tine CYC, m-am molipsit rad rad rad caci eu nu sunt vorbareata de felul meu si nici nu ma dau in vant dupa tastare, dar uite ca se mai schimba omul... scot limba sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

20.04.2010 10:38     citat 

buna doamnelor sarut sarut

ramonsita sarut te pup scumpa,si multa bafta la dr sotului trag cu ochiul trag cu ochiul

puisor scump sarut multumesc sarut abia astept sa vad poze cu puisorii vostri sarut sarut

sarut sarut sarut toate fetele

sus

Denunta
amrabdare35

Copii
Maria Theodora: 10 ani, 4 luni

20.04.2010 11:56     citat 

foarte fericit Esti o dulceataza Puisorule....sa dea Dumnezeu sa vad 2 puncte negre..te pupik dulce, dulce sarut sarut sarut ..si tie iti doresc la fel, din tot sufletul
va pup fetelor! sarut sarut sarut

sus

Denunta
karina_swe

Copii
Layla Maria: 11 ani, 5 luni

20.04.2010 11:57     citat 

Buna ziua dragele mele !!!!!
chiar daca scriu mai rar asta nu inseamna ca nu va urmaresc , ma uit macar o data in zi sa vad ce ati mai postat si vreau sa spun ca sunt alaturi de voi si va sprijin sufletetste pe toate .
Astept vesti noi si bune de la voi asteptam bebei noi foarte fericit foarte fericit foarte fericit .
Eu sunt bine dar tot ma supara stomacul , nimic nu ma supara decit vomitatul , nu conteaza ca ma-m ingrasat mult nu conteaza ca sunt numai vergeturi dar de vomitat deja ma-m saturat , dar cum am rezistat 8 luni mai rezist mai o luna .
Va pup si va imbratisez pe toate mamicile si viitoarele mamici sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Luv31

Copii
BebeDulce: 10 ani, 6 luni
BebeMinunat: 8 ani, 4 luni

20.04.2010 12:59     citat 

Pup toate fetele!!!!!
Multam frumos, Danaaris pentru scrisorica pt DD. NU cred ca luna asta a ajuns unde trebuie. Cred ca maine sau poimaine imi vine ciclu. asa vrea sa nu fie asa, insa simt ca tre' sa vina!!!!! plang sau sunt foarte trist

Poate data viitoare. Oricum va trebui sa fac o analiza de verificare a rezervei foliculare.Va pup si speranta sa aveti, ca eu .........!!!!!

sus

Denunta
LAM

Copii
Sebastian: 10 ani, 3 luni
Teodora: 8 ani, 1 luna

20.04.2010 1:13     citat 

puisor_rni uite aici prospectul de la maca, chiar p-asta l-am luat, este de la dacia plant
http://www.pcfarm.ro/produs/1779/Macca---Dacia-Plant
uite si prospectul de la tinctura de extract de zmeur, tot de la dacia plant
http://www.pcfarm.ro/produs/233/Extract...e-de-Zmeur
sarut sarut toate fetele!

sus

Denunta
ramonsita

20.04.2010 2:19     citat 

Multumim Puisorule pt gandurile bune sper sa fie bine la sot dar inca am dubii asteptam rezultatul la spermocultura dar iarasi a fost cantitate putina si dupa aspect cred si nr mic de gigei acum vrem sa vedem ce era de apareau leucocitele alea! Joi avem programarea la urolog in sfarsit sa vedem daca e varicocel sau prostatita ce anume scade nr atat de rau!!!!!!!
Luv scumpa ai incredere nu fi pesimista stiu ca esti greu incercata dar hai capul sus la fel si amrabdare trebuie dragele, iubitele mele!
In sfarsit sunt si eu putin optimista si vreau sa va dau si voua putin din puterea mea!!!
Martinel astept vestea cu punctuletul negru, jenat scot limba defapt cu ochisorii!!!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

20.04.2010 5:17     citat 

karina sarut imi pare rau ca te supara stomacul si ca vomiti trist dar, mai e atat de putin zambet zambet si-ti vezi printesa sarut sarut

luv sarut fii optimista mami..de ce spui ca simti ca-ti vine ciclu?..aceleasi simptome sunt si la sarcina zambet

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

20.04.2010 6:12     citat 

LUV draga mea, pana la proba contrarie foarte fericit ...., vorba ionelitei, seamana simptomele cu cele de sarcina, asa ca doamne ajuta!
LAM multumesc frumos sarut te pup sarut

sus

Denunta
LAM

Copii
Sebastian: 10 ani, 3 luni
Teodora: 8 ani, 1 luna

20.04.2010 7:13     citat 

Cu multa placere puisor_rni
Out of topic - Am vazut la profilul tau ca esti inginer, si eu la fel, cu ce mai exact te ocupi?

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

21.04.2010 10:32     citat 

ziua buna! eu sunt tot pe drumuri cu soacra mea ca e bolnavioara, si intre timp mai citesc cate ceva! azi ar trebui sa-mi vina menstra, dar totusi poate nu mai vine. eu traiesc cu speranta pana in ultimul moment, pana la proba contrarie!!!
LAM, sunt inginer in protectia mediului dar nu profesez, in braila mai greu din pacate, cu toate ca imi place fff mult ceea am invatat. nu se stie ce-mi rezerva viitorul, oricum la prima ocazie as alege sa profesez fara sa stau pe ganduri zambet poate ca daca voi fi binecuvantata cu un copil, da norocul peste mine odata cu el si voi profesa pe ceea ce am terminat rad rad trag cu ochiul
CYC unde esti confuz plang sau sunt foarte trist imi lipsesti trist
martinel cand mergi la eco sa vezi cum sta treaba? nu mai pot de curiozitate rad , cu toate ca am o vaga idee scot limba te pup sarut
pup toate doamnele sarut sarut sarut

sus

Denunta
martinel

Copii
Stefan: 9 ani, 9 luni
Rares - Ionut: 7 ani, 8 luni

21.04.2010 10:57     citat 

puisor, puiut dragut, mensta o sa iti vina, dar stii cand?...peste 9 luni!!!! sarut
vineri merg la eco sa vedem punculetul...asa de greu trec zilele...azi vad ca nu ma mai dor asa de tare ovarele, sper sa regreseze foliculii aia mari si ...12!!!
pup toate fetele!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: