· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 107
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Insutite 107     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

16.04.2010 6:42     citat 

----------
duke_meadows a scris:
am revenit.
am cativa milimetri
----------

pi nu trebuia sa astepti 6 luni? sau iar am inteles eu in gura?

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

16.04.2010 6:47     citat 

uninu intelegE rad rad rad rad
ma duc sa beau afinata rad
aoleu,scrisesem uichend placut prostit
buna sarut

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 6 luni

16.04.2010 6:48     citat 

fa....mie sa-mi faceti urarea cu un dilei de un uichiend......ca deja put si abia maine dupa ora saisfrezece ma lasa stapanirea sa plec akas.....mai am un pic si ramai in chiloti.....am dat jos puloveru' din cauza di pitici pi creier......am suflecat maneci din supersitie ca daca le sufleci chiar lucrezi (oooo, daaaaa!).....mi-am scos ceasu' ca ma strangea de gat.....am scos cureaua di la nadragi ca am mancat mai mult ca ieri si ma astupam (ma uit la punga goala de covrigi de juma' de kil ca la o gaura neagra, ma uit la burta mea si parca se potriveste)......cosu' de gunoi e plin oki de ambalaje de dulciuri, dar e invers proportional cu grosimea portofelului.....deci ezista o ezplicatie....colega de biro s-o descaltat....nush cat oi mai rezista si io tentatiei......barbatu' mi-o dat ultimatum de ajuns akas la 10.....ma bate gandu' sa-i trimit o stripteuza sa-l tie ocupat pana ajung.....deci BUNA!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.04.2010 7:16     citat 

----------
zuzalina a scris:
dragele mele, eu sunt spiciles socat stiti voi de ce foarte fericit
----------

me tuuu foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

16.04.2010 9:26     citat 

----------
avedaria a scris:
fa....mie sa-mi faceti urarea cu un dilei de un uichiend......ca deja put si abia maine dupa ora saisfrezece ma lasa stapanirea sa plec akas.....mai am un pic si ramai in chiloti.....am dat jos puloveru' din cauza di pitici pi creier......am suflecat maneci din supersitie ca daca le sufleci chiar lucrezi (oooo, daaaaa!).....mi-am scos ceasu' ca ma strangea de gat.....am scos cureaua di la nadragi ca am mancat mai mult ca ieri si ma astupam (ma uit la punga goala de covrigi de juma' de kil ca la o gaura neagra, ma uit la burta mea si parca se potriveste)......cosu' de gunoi e plin oki de ambalaje de dulciuri, dar e invers proportional cu grosimea portofelului.....deci ezista o ezplicatie....colega de biro s-o descaltat....nush cat oi mai rezista si io tentatiei......barbatu' mi-o dat ultimatum de ajuns akas la 10.....ma bate gandu' sa-i trimit o stripteuza sa-l tie ocupat pana ajung.....deci BUNA!
----------

rad rad rad rad rad rad am fujit la masaaaaaaaaaaaa

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.04.2010 9:37     citat 

----------
avedaria a scris:
----------

aveeee, baga si un Neveste Dispertae si esti completa, zau rad

sus

Denunta
duke_meadows

17.04.2010 12:26     citat 

----------
monica77 a scris:
uichend placut si tie, reauo, si tine-te cu piceoarili pi pamant zilele astea, da, diuc?
----------

si ce ma boltesti ca poati ti iau de codite. auzi la ea, DIUC!

sus

Denunta
duke_meadows

17.04.2010 12:27     citat 

----------
BlackCat a scris:
uninu intelegE
----------

ti-ar cantecu sa-ti fie ca mi s-o ridicat paru di pi picioare cand o inceput a canta.

sus

Denunta
duke_meadows

17.04.2010 12:28     citat 

----------
zuzalina a scris:

----------

zuzo mie imi creste intr-o zi gaura dintre dejete ca la altii in 6 luni trag cu ochiul ca-n poveste....

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

17.04.2010 7:52     citat 

zuzo poate ne dai detalii despre seara trecuta scot limba

hint: circ,bara,striptease,bani rad

week-end placut foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.04.2010 9:13     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
zuzalina a scris:

----------

zuzo mie imi creste intr-o zi gaura dintre dejete ca la altii in 6 luni trag cu ochiul ca-n poveste....
----------

fa, esti prea ermetica pentru mine....si am baut hectolitri di cafia foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

19.04.2010 9:14     citat 

neatza gagici sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.04.2010 9:15     citat 

----------
BlackCat a scris:
zuzo poate ne dai detalii despre seara trecuta scot limba

hint: circ,bara,striptease,bani rad

week-end placut foarte fericit
----------

circ.....fa, du-te, da' fara barbactu'....ie baiatul ala, Orlando, de vazut din primul rind scot limba
bara,striptease,bani...nu, m-am descurcat si fara....desi nest ebani mi-ar fi fost buni foarte fericit

deci am intrat ca o zina, taman cind se termina tot, cind era pe baza de aplauzele multimii.....fa, du-te, mica-ti-as, ie de vazut rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.04.2010 9:15     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
neatza gagici sarut
----------

neata si tie sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

19.04.2010 9:16     citat 

io nu vreau circ, vreau paine

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: