· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile verii 2006, cap.54
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile verii 2006, cap.54     
delfinasha

Copii
Tudor Mircea: 14 ani, 6 luni
Kristine Elena: 10 ani, 9 luni

21.04.2010 3:56     citat 

bai dici, da frumosi sunt baietzii astia ai tai..smecherashi foc
picaturile sunt preparate in famacie homoepata: ser fiziologic cu luffa 5 ch si echinaceea 5 ch (remediile homeopate)

sus

Denunta
delfinasha

Copii
Tudor Mircea: 14 ani, 6 luni
Kristine Elena: 10 ani, 9 luni

21.04.2010 4:00     citat 

daca tot se pun poze, sa mai pun si eu doua cu mandra mea iubita de cand avea 10 zile zambet

sus

Denunta
onix30

Copii
Raul-Andrei: 14 ani, 5 luni
Anastasia-Ioana: 12 ani, 5 luni

21.04.2010 9:56     citat 

mama ce de pitici faini,ii pupam
sunt superbe pozele,Delfi,dar personajele si mai faine.
Pe mmine ma ia iarisi o racealaca precis se termina iar intr o ragusala ,deja m am saturat de muci si tuse si raguseli,am fost mai bolnava ca si copiii de ceva timp incoace.
Ade imi pare rau de ce i s a intamplat Teutei cu intepatura trist mititica de ea.
sanatate si va pup

sus

Denunta
dicioanacris

Copii
David Alexandru: 14 ani, 4 luni
Darius Virgil: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

22.04.2010 1:57     citat 

mersi, delfinasha foarte fericit , despre printesuca ta ce sa mai zic, o pup toata sarut ......si mi-ai facut o pofta de bebe zambet , dar trebuie sa ma abtin, deocamdata trag cu ochiul .
adelia, cum e Teuta?

sus

Denunta
adelia

Copii
Diana Ioana: 16 ani, 4 luni
Teodora Maria: 14 ani, 4 luni

22.04.2010 2:13     citat 

Da, sunt superbe pozele!!!!

Eh, Teuta e in cea mai buna forma! Dupa masa am luat-o de la gradinita si fara cearcanul ala vinetiu. Se mai vede punctul intepaturii plus o pata mai inchisa la culoare cam 2 mm de jur imprejur, insa na, asta face parte din procesul de vindecare :p.
Dar acum am Apis CH 30 in casa!!! rad

Si cei doi pitici japonezo-regalo-exploratoro-cavaleri sunt superbi! zambet ( ma rog, cavaler e doar david in poze)

Onix, sanatate multa! Cum de reusesti sa le iei pe toate !? trist

sus

Denunta
raloo

Copii
Vladut: 14 ani, 7 luni
Julia: 11 ani, 4 luni

22.04.2010 3:14     citat 

mama, Dici, ce incruntatura suparata are David in prima poza rad e karatist? zambet

Miha, superbe pozele cu pitica...si io o vad semanand toata cu tine foarte fericit

noi suntem asa si asa... Vlad a facut niste crize de furie aseara si azi-dimineata iar, nu stiu frate de ce...ca motivele de la care pleaca sunt minore de-a dreptul... Julie a racit, la naiba...tuseste si are muci si a facut si un pic de temperatura...

sus

Denunta
arinnuca

Copii
arianna: 14 ani, 6 luni

22.04.2010 5:01     citat 

delfi, ce scumpa eeeeeeeee sarut sarut sarut imi vine sa o mananc toata sarut

sus

Denunta
arinnuca

Copii

22.04.2010 5:35     citat 

pun niste poze de la botez fetelor

sus

Denunta
arinnuca

Copii

22.04.2010 5:40     citat 

sus

Denunta
arinnuca

Copii

22.04.2010 5:46     citat 

ea e Miriam
ea e Noemi
si arianna

sus

Denunta
arinnuca

Copii

22.04.2010 5:52     citat 

un prim plan cu giulia,finuta mea
si in poza asta e si baiatul meu,Giovanni,ca sa il vedeti si pe el,e baiatul cu ochi albastri de langa mine

sus

Denunta
arinnuca

Copii

22.04.2010 5:54     citat 

sper ca v-am delectat cu pozele foarte fericit
zambet zambet zambet

sus

Denunta
adelia

Copii
Diana Ioana: 16 ani, 4 luni
Teodora Maria: 14 ani, 4 luni

22.04.2010 7:21     citat 

Arinnunca, ce faine sunt fetele!!!!

sus

Denunta
megy

Copii
ANDREI - minunea din vietile noast
14 ani, 6 luni

23.04.2010 9:22     citat 

Ade zambet sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Arinuca ce printese ai tu acolo!!!!!! sarut sarut sarut
Dici sunt mortali smecherasii tai. Sa nu-mi spui ca te gandesti la BB3 scot limba . Ce de-a inimi o sa franga David!!!!!! trag cu ochiul
Delfinasha ce sa mai zic: m-ai facut sa plang si plang de fiecare data cand intru pe forum si vad pozele. Sunteti minunati!!!
Si acuma Ade ca m-ai intrebat de ce nu mai zic nimic foarte fericit . Pai tot cu muci, raciti, acum suntem pe kalium bichromicum. M-am imunizat eu la racelile lui Andrei. Ma bucur totusi ca nu a mai facut pneumonie.
Am auzit intr-una din zile la radio ca niste cercetatori britanici au descoperit ca nitritii din mezeluri si sunca produc GRAVE boli si cu complicatii la plamani, mai ales la copii. De la 1 an cred ca am inceput sa ii dau lui Andrei sunca. Niciun alt fel de mezeluri nu i-am dat, nici cremvusti, nici salamuri doar sunca de praga plang sau sunt foarte trist . Problema este ca lui ii place ffff tare. O mananca goala. Iar dimineata de regula cere paine prajita cu sunca.Si eu chiar credeam ca ii dau ce-i mai bun.Stiam de nitriti dar stiam ca sunca de praga are cei mai putini nitriti.Si acu am facut corelatia cu boliile de plamani ale lui andrei.Nici nu mai stim ce sa mancam plang sau sunt foarte trist
In rest eu tot tanjesc dupa un bebe plang sau sunt foarte trist , Andrei e tot mai destept foarte fericit , ne uimeste tot mai mult, e foate intelegator (cateodata cool )si scoate numai perle din el. Mi le tot notez, dar foarte multe le-am uitat. Am intrat cu Andrei intr-un magazin iar vanzatoarea vorbea in italiana cu cineva la telefon, iar andrei zice in gura mare " Mami, tanti asta se prosteste!" rad Eu il invat engleza, ma mai aude pe mine cand citesc in germana (ca m-am apucat sa o invat si pe asta dar nu a mai auzit pe nimeni in italiana)Au inceput sa rada toti oamenii care mai erau in magazin rad
Intru rar si cand intru ma lungesc........
Sa aveti o zi frumoasa si un we excelent!

sus

Denunta
Dalinuta

Copii
Robert: 14 ani, 7 luni
Miriam: 10 ani, 8 luni

23.04.2010 10:48     citat 

delfinasha mooor incet cand vad pozele voastre atat de frumoase. Pozele ca pozele dar protagonista ma lasa fara cuvinte este atat de dulce...
arinnuca ai o famile frumoasa.
raloo nu stiu care e faza dar sa stii ca si Robert a avut acu vreo doua zile o perioada urata. Cred ca inca testeaza limitele, sa vada daca inca ma mai tin de cuvant cand spun-amenint ceva. Numai ca nevii mei si asa sunt intinsi la maxim prin urmare si rabdarea mea e la limita.
Ieri am fost iar la control numai ca pisicuta mea tot mica e pentru varsta ei, se pare ca o sa stea peste termen de unde ziceam ca vine cu 3 saptmani inainte, acum sta 2 dupa rad. Oricum e bine si asa pentru ca de maine intr-o saptamana vin ai mei si o sa-l stiu pe Robert o cu ei acasa. Imi era groaza ca o sa nasc si va trebui sa-l las la niste prieteni, oameni faini de altfel dar mai bine il stiu cu buni.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: