· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008(101)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008(101)     
mimilyca

Copii
Micul razboinic

20.04.2010 9:24     citat 

Numai atat , Bursulina?????

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

20.04.2010 9:30     citat 

cateva poze putin mai vechi

astept sa vad tortulete sa ma oftic putin ca nu e mami in bucuresti sa ma aprovizioneze prostit
ralu imi pare rau de bucataria ta ,sper sa ajunga cat mai repede,intre timp....nu te mai supara ,ai atat de multe lucruri pt care sa fi vesela sarut
mimi poti sa-l aduci la mine pe tudor cool cool
michaela,bursu sarut

sus

Denunta
mimilyca

Copii
Micul razboinic

20.04.2010 9:36     citat 

Bai Maia ce figura esti tu cu paleta in mana....deja joci badminton scot limba . Vrea mami sa te faca o campioana zambet . sarut Andreea esti sigura foarte fericit . Ai nervii tari...ca eu il trimit foarte fericit . Sa vezi tu ce luna va fi la mine in casa prostit . M-am hotarat sa nnu mai pun covorul in bucatarie ca nu pot sa-l spal la fiecare 2 zile. prostit . Hai ca trage de mine
Puuuuup

sus

Denunta
mimilyca

Copii
Micul razboinic

20.04.2010 9:37     citat 

GipsilicA sarut sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

20.04.2010 9:40     citat 

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut Gata ca sa scape sotu de nebuna a rezolvat sa primesc azi bucataria ca altfel numai primea mancare calda 1 luna scot limba rad

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

20.04.2010 9:40     citat 

Mimi tinand ca la mine in casa e ca la nebuni il primesc cu mare drag si pe Tudor nu de alta dar unde-s doi zapaciti mai merge si-al treilea

sus

Denunta
mare_melisa

20.04.2010 10:42     citat 

Buna ziua , noi avem o zi inchisa si ploioasa de iti vine sa dormi. Asa ca pe langa oboseala ce o avem ne termina si vremea.
Deni e mai bine asa zic cei din Roma.
Drumul a fost obositor dar n-a avut rau de masina ca si cand am mers in Tg Mures. A dormit destul de mult pe masina dar a fost si agitata putin .
Noi inca suntem obositi de la drum , asa ca nu mai comentez nimic si va pun nist poze ca le-am incarcat pe photobucket
O sa mai intru dupa ce imi revin putin
O zi frumoasa la toate

La mare

La intoarcerea spre casa

Inainte sa plecam

In parcul din fata spitalului manca de zor zambet

sus

Denunta
mare_melisa

20.04.2010 10:49     citat 

Si acum partea a doua
Sigur e papusa?

Impreuna cu verisoara mulatra care e cu 6 luni mai mica dar nu se vede zambet

Mananc oulete de ciocolata cu alune primite de la bunica

Incerc sa ma incalt zambet

In sfarsit acasa

Ma iubesc cu tata

Cred ca am pus poze pt 3 luni zambet

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

20.04.2010 11:11     citat 

Buna fetelor

v-am citit dragelor si am retinut ca majoritatea copilasilor nostri sunt plini de c`aracter si ne fac zile fripte.Se pare ca au o sursa de energie pe care noi nu o cunoastem sau u avem acces la ea ca zau de stiu ce sa mai fac.

Ieri am azut o zi plina de nervi, mi-a facut numai prostii, toata casa a fost dezordine, adik a insirat tot ce se putea, papucii TOTI imprastiati prin casa, haine, jucarii, ceapa, cartofii, hartir igienica facuta mii de bucatele, biscuitii faramati in poicioare, rasturnat cosul de gunoi de 3 ori si cireasa de pe tort: rujul meu ALA SCUMP, trimis de sora mea din maroc a ajuns in toaleta, 3 bucati, de unde se chinuia sa-l scoata si va dati seama ca de fiecare data cand reusea sa-l apuce se intindea dara pe wc, cand il apuca il strangea in mana si cu mainile ungea peste tot. M-am enervat instant, eu il pusesem sa doarma si nu am auzit cand s-a dus in baie; cand am auzit zgomot si am fugit in baie l-am gasit cu fata plina de ruj(creeam ca are sange si fata taiata), suzeta era si ea pictata si inmuiata in apa de la toaleta, hainele pline de apa si ruj si cand l-am intrebat ce face mi-a trantit usa in nas...........sa nu-l deranjez draga.

Nu mai zic ce am simtit, da? cred ca cunoasteti; m-a apucat plansul si disperarea, ce/cum sa fac sa am putina liniste, macar 5 minute?

e plin de vanatai de la cazaturi, la olita nu mai vrea sa faca, pe dinti nu ne spalam si mai nou loveste cu ce apuca. i-am luat niste crose de golf de plastic sa mai aiba ocupatie, fratilor ce-i mai plac, cu alea agata tot ce poate de pe sus, tranteste peste tot si loveste tot ce apuca, inclusiv mama si tata. Mi-e teama ca va lovi copiii.

Sotum mi-a zis ieri sa fiu ferma cu el si daca nu asculta sa-i iau jucariile(drept pedeapsa) sau sa-l las singur in camera. offff, tare e greu

ma scuzati ca m-am plans pe atatea randuri

va doresc o zi buna si copii cuminti

am vazut si eu peretii pictati, f frumos, am auzit si de nazdraveniile albastreilor, si de dl mofturicescu care s-a cumintit putin, si de fetitele obraznicute si de gemenasii dragalasi. Am citit si despre copilasii bolnaviori(sanatate multa) si de doamnele care se pregatesc de dantuit .

Va pup pe toti/toate si va iubesc

la noi azi e soare

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

20.04.2010 11:16     citat 

Buna ziua sarut
Azi am fost puturoase , ne am trezit la 10 rad , cred ca din cauza vremii de afara, e asa frig si ploua trist

Maia sarut sanatate multa pui mic , sa te faci bine , ne a fost dor de ochisorii tai sarut
Michaela sarut ma bucur ca v ati distrat , si ca Mihaita si a revenit
Yazmine sarut sa iasa bune analizele , pupici lui Vladut
Mimi sarut pupam nazdravanul iar tie iti doresc sa ti gasesti rochita care ti place si de ce nu sa slabesti 10 kg sarut dar sa mi spui si mie cum ai facut trag cu ochiul Felicitari lui Tudor pentru ca bea lapticul cu canita
Raluca sarut ma bucur ca ti aduce azi mobila , Pupam nazdravanii
Mirela sarut pupici Denisei si bine ca a ti venit cu vesti bune
Angela sarut hi hi hi ce de nazbatii face Samy
V am pupat

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 12 ani, 4 luni
IANIS-STEFAN: 10 ani, 2 luni

20.04.2010 11:31     citat 

buna dimineata fetele.si la noi e o vreme inchisa si innourat,poate doarme fiicamea mai mult azi,ca mai mult de o ora la pranz nu doarme.
amy,sper ca nu te superi dar m-a bufnit rasu cand am citit,doamne ce nazdravan poate fi,imi dau seama cat de tare trebuie sa fii.si a mea e f obraznic adar samy e pericol rad rad rad foarte simpatic din ce povestesti sarut sarut sa-i faci poze sa-l vedem in actiune ca tudorel.rabdare multa sarut sarut
mami,abia astept sa vad tortu sarut
denisa,ma bucur ca esti mai bine,doamne ajuta!
va pup,sanatate multa!!!

sus

Denunta
mymy2008

Copii

20.04.2010 11:35     citat 

mai vroiam sa spun ca am reusit in sf sa-i colectez urina.deci,nu va spun,n-am crezut ca poate fi asa dificil,de cand am nascut nu mi s-a parut nimic atat de greu ca asta.am pus-o in lighean ca aditza,logic ca n-a facut,facea cand scotea pic din ele,pe parchet.i-am pus vreo 10pungi din farmacie la putza,degeaba.intr-un final am reusit,nu radeti daca va spun:i-am facut dintr-o punga micuta tip maieu ca un pampers ,i-am legat-o pe margine si apoi deasupra pampersu si din a doua incercare am reusit rad rad joi luam rezultatu,sper sa fie bine ca m-a cam speriat dc.

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

20.04.2010 11:38     citat 

Mymy sarut ma bucur ca ai reusit pana la urma sarut
Dar de ce te a speriat doctorul? confuz

sus

Denunta
mymy2008

Copii

20.04.2010 11:51     citat 

i-a fc eco si a zis ca are urina in rinichi si neaprat sa duc urina la analiza.acu sa vedem ce spune joi

sus

Denunta
mimilyca

Copii
Micul razboinic

20.04.2010 1:15     citat 

Salutare la amiaza,
Amy foarte fericit foarte fericit foarte fericit trist . Eu incui usa la baie si la dormitorul meu si la sufragerie asa ca se descurca cu ce poate prin camera lui si prin bucatarie. Iti inteleg "indispozitia" ca si eu ma tot gandesc cand o sa apuc si eu sa ma duc in tihna la buda ca tot omul prostit . Inainte ma urmarea si la buda acum ...cum ma vede ca ies din camera, tzusti si el unde n-are voie...si are o privire de shotios cand il prind prostit . Ce sazic....sanatos sa fie ca om gasi noi neuroni sa ne descurcam...uite ca atunci cand apare cate o problema de sanatate la T ma si gandesc....fie ce-o fi sanatos sa fie. sarut
Mymy sa dea Dumnezeu sa nu fie nicio problema. sarut
Am facut si eu un orez dintr-ala brun dar n-a iesit super grozav. ochi peste cap Am o durere mirifica de spate si niste crampe asa ca....ma apropii de un nou tratament pentru infectia urinara plang sau sunt foarte trist . M-au terminat pastilele data trecuta si degeaba am suferit ca n-am scapat de ea. Ar trebui sa faca o maternitate noua in Iasi si sa dea foc astia la Sp. Cuza plang sau sunt foarte trist . In fine....
Fetele, cu slabitul...ziceam si eu....sa nu fac nimic....doar sa slabesc si sa am o piele ferma si stralucitoare foarte fericit . Daca mi s-ar intampla....n-as sti ce sa va spun...pur si simplu m-as trezi dimineata supla,superba, silfida foarte fericit scot limba rad .. Acum am 66,5 kile si.....1,59 cm jenat plang sau sunt foarte trist . Am obrajori rotunzi si pufosi foarte fericit plang sau sunt foarte trist si o talie de elefantica foarte fericit plang sau sunt foarte trist .Dar in rest sunt perfecta foarte fericit rad prostit
Alina28 pe unde mai esti draga???
Mirelina frumos colajul. Denisuca e fata mare si frumoasa si...bineinteles.....rimelata sarut sarut sarut . Dar pana la urma scapati de operatie? Cand mai mergeti la control? sarut
O zi faina tuturor sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: