· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008(101)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008(101)     
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

21.04.2010 9:56     citat 

Salutare...
mey fetelor, dar ce-i cu voi de cereti poze cu Steff ? Am pus luna asta , parca scot limba .....
Alinaaaa..... trist sper sa nu fie ceva atat de complicat, poate a fost o indigestie, ceva, de a vomat si poate....poate.....dar totusi , ia o proba de scaun si mergi la un laborator sa ii faca o analiza amanuntita.

Angela.....nu mai zic nimic socat au zis fetele destul scot limba .....
Si eu as fi curioasa cum ar reactiona Tudor-mofturicescu in compania lui Samy- nazdravanul rad rad rad bineinteles ca trebuie montate camere ascunse inainte trag cu ochiul si apoi lasati "de capul lor " .

Andreea....bafta multa!

Crissssssssaaaaaaa...va pupam si va asteptam acasaaaaaaa sarut sarut sarut

Lili, si eu sper sa fie pe masura asteptarilor tale bona! sarut

Dar Mikymy nu a intrat confuz

Si Liana absenteaza cam de multisor.

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

22.04.2010 6:09     citat 

Neata sarut
Sunt harnicuta azi jenat scot limba , m am trezit la 6 , am pus o budinca cu branza la cuptor sa se afca pana se trezeste Mariuca , am facut putin curat in lucrurile M si acum imi beau cafeluta sarut

Lili sarut ma bucur ca ai gasit o bona ,
Crisa sarut ma bucur ca ai reusit sa intri putin sarut Va pupam si va asteptam acasa sarut
Angela rad rad rad
Andreea sarut cum a fost ?
Alina sarut sanatate multa broscutei , sa nu fie nimic grav
Tei sarut
Va pup o zi frumoasa sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 1 luna

22.04.2010 6:13     citat 

Neata!
Cuscra sper sa nu fie nimic grav si broscuta sa-si revina repede.Sanatate multa sarut sarut sarut
Andreea ce-ai facut aseara?
Tei pai doar o data pe luna pui poze nervos ?Hai baga poze ca acusica iti vine sotul acasa si cine stie cand va mai vedem trag cu ochiul sarut sarut sarut
Dragele mele eu am sa dispar cateva zile,azi luam ultimele lucruri de aici si probabil cateva zile nu voi avea net asa ca va doresc multa sanatate si sa ne auzim cu bine.
Va pup

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

22.04.2010 6:31     citat 

Raluca sarut spor la mutat , o sa ne fie dor de voi , sa rezolvati repede cu net ul Pupam nazdravanii si bineinteles asteptam poze sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii

22.04.2010 6:37     citat 

Adytza sarut sarut sarut net avem acolo,trebuie doar sa-mi instaleze pc-ul... asa ca nu voi lipsi foarte mult ca fara voi nu pot sta. sarut sarut sarut

sus

Denunta
elmi

Copii
David: 15 ani, 4 luni
Edina: 13 ani, 3 luni

22.04.2010 6:49     citat 

Neatza zambet
Claudia, nu cred ca e rotavirus, la rotaviroza vomita tot si o lingurita de apa daca bea o vomita, iar scaunele sunt foarte apoase, miros urat si sunt foarte dese.
Multa sanatate, pup broscutza mica.
Edinutza la un an avea 8,5 kg si acum are 13,5. Asa ca stati bine sarut

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
Letitia-Elena - gargarita
12 ani, 2 luni

22.04.2010 6:50     citat 

Alina imi pare rau ca nu ti-am raspuns aseara ca nu mai eram on-line. da, trebuie sa specifici ca e pt rotavirus.

Raluca..te asteptam sarut sarut

Adytza multumim de cafea. sarut

ma duc sa fac si eu una. va doresc o zi buna!!

PS acum am vazut mesajul lui elmi si.............tin sa te contrazic. L facea cel mult 2 scaune pe zi, rar 3. si nu vomita la absolut tot. ba chiar a avut zile cand n-a vomat deloc. e adevarat ca a avut o forma mai usoara, dar ce vreau sa zic e ca nu e obligatoriu sa fie la fel la toata lumea. nepoata mea intr-adevar voma rau de tot de asta a ajuns si in spital ca nu se putea alimenta cu nimic. nici apa nu putea bea. dar scaune avea putine , tot asa 1-2 maxim. si tin sa precizez ca am avut confirmat rotavirusul. zambet nu nr scaunelor conteaza ci consistenta si aspectul.noi am mers cu pamparsul la laborator si am recoltat acolo pe loc, pt ca trebuie sa recoltezi intr-un anumit fel , sa treci prin toate zonele nu numai dintr-un punct.

si L a facut febra vreo 2 zile dar nu mai mult de 38.5. sanatate multa broscutei. nu te alarma in privinta kg ca arata f. bine.

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 8 luni
Maria: 12 ani, 3 luni

22.04.2010 7:23     citat 

Buna dimineata!

Asa cum am promis....

S-a trezit si M, va pup si va doresc zi minunata!!!

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

22.04.2010 7:47     citat 

Superb sarut Fara cuvinte sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii

22.04.2010 8:12     citat 

Superb,foarte foarte frumos sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
Letitia-Elena - gargarita
12 ani, 2 luni

22.04.2010 8:19     citat 

Mami ........esti f tare.......felicitari!! sarut

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

22.04.2010 9:22     citat 

Neatza! Pe fuga ca de obicei!

Mamis, chiar ca fara cuvinte! Minunat tortul! zambet

Sanatate multa tuturor!

Eu cu examenele mele nervos nervos nervos
Denis e ok, sa vad cand reusesc sa pun niste poze! (am admirat poze tare tare frumoase...sunt la curent, dar nu reusesc sa scriu)

Ralu, sa fie intr un ceas bun mutarea zambet

Pupam pe toata lumea!

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 4 luni
Paula-Maria: 11 ani, 11 luni

22.04.2010 10:02     citat 

----------
mamistef a scris:
Buna dimineata!

Asa cum am promis....

S-a trezit si M, va pup si va doresc zi minunata!!!
----------

SUPER!

sus

Denunta
mimilyca

Copii
Micul razboinic

22.04.2010 10:37     citat 

Salut,
Sunt pe fuga prostit .m Mama l-a luat pe nastrusnic la plimbari si eu bag shmotru la viteza I.
Mamiiiiiiiiiistef foarte fericit foarte fericit foarte fericit sarut sarut sarut . Ma topesc dupa ciurcubeul si veselia din tortuletele tale. Asa iti inspira o pofta de viata....nu numai de dulce scot limba sarut sarut sarut
Alinoaca...stii ce ti-am urat la telefon...iti spun inca o data sanatate multa!
Andrusca hai cu vestile bune sarut
Teeeeeeiiii mult mai dureaza sa incarci pozele foarte fericit sarut
Bravo Adytzei gospodina noastra sarut
Pe Liana am visat-o azi-noapte ca a venit in vizita cu Dudu si i s-a stricat masina si a ramas la mine peste noapte iar eu le pregateam pruncilor o supa de ciuperci si leguminboase. foarte fericit . Si va scriam pe forum ca e asa de frumoaqsa si calma si ca Dudu seamana perfect cu ea. Sunt ferm convinsa ca asa e si in realitate zambet sarut .
Intr-un alt vis a aparut si moartea ochi peste cap , ca un mos de vreo 100 de ani, alb la par si la fata si cu ochii negri ca la bovine. Voia sa vina la mine dar eu am impins-o intr-o parte si asa m-am trezit....soi n-am mai adormit plang sau sunt foarte trist . Bleah...

Ma duc la aspiratorul meu drag si va doresc o zi minunata tuturor! Faceti treaba azi ca maine e sarbatoare trag cu ochiul .
Puuuuuuuup sarut

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

22.04.2010 11:28     citat 

hello
nu pot scrie mult ca doarme maia si mi-e sa nu o trezesc
aseara nu am facut nimic,a fost orice numai prezentare de locuri de munca nu,defapt era o mare cacealma cu tot felul de produse de la amway,lucru de care nici nu vreau sa aud ,nu imi place ideea de sistem piramidal etc....
stefana mor dupa torturile tale sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: