· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURELOR RAUTACEOASE 110
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURELOR RAUTACEOASE 110     
bursucitza

23.04.2010 4:31   Clubul PURELOR RAUTACEOASE 110  citat 

[URL=http://s831.photobucket.com/albums/zz234/staminapierduta/?action=view¤t=b05612d0.pbw][/URL]

Ne hlizim, ciripim
Numai "rautati" graim
Un pamflet constituim! trag cu ochiul

Istoric pur si rautaceos, di tati culorili:

Aici ne-am dat seama cum e sa fii PURA

Unu - This is the genesis; Doi; Trei; Patru; Cinci; Shase;Shapte; Opt; Noo; Capitolul Aniversar 10; Unshpe; Doishpe; Doishpe Bis; Paishpe; Cinshpe; Shaish'pe; Shaptesh'pe; Optsprezece; Nooshpe; Doozeci; Douashunu; Douajdoi; Douajtrei; douaspatru; douascinci; Douajshase; Douajshapte; Douashopt; Douajnoo; Treizeci; Treizeci si unul; treisdoi; Treishtrei ; Treishpatru; treishcinci; treishase; treishapte; treishopt; tre'shinoua; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; Capitolul 50, Nunta de Haur; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; mirificul 69; 69a; 69B; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76, 77; 78; 79; 80, 81, 82; 83, 84; 85, 86,87; 88; 89; 90; 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; 98; 99; suta; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108, 109

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care a trecut de capitolul 100.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

THE WOW EFFECT:

sus

Denunta
bursucitza

23.04.2010 4:35     citat 

ca sa nu dispar inainte ca magara in ceata spun asa lu dichei ii era pofta de cola... din cauza mea.. DA... da mai CURand din cauza lu sotu meu... ca ii povesteam io ca sotu meu are uneori asa neste pofte anume: o saptamana mesteca o anume marca de gume de mestecat, o alta saptamana bea numa cola, o alta saptanama are pofta de nu stiu ce.. si il apuca asa pe nepusa masa ... di aia avea dichei pofta atunci de cola
deci cola sa fie...

nu e reclama cool

sus

Denunta
bursucitza

23.04.2010 4:35     citat 

iak am fo prima fara sa ma gandesc...

cat despre targ ... eu da mai eftin sterilizatoru prostit

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

23.04.2010 8:05     citat 

fa, vorba lu' diuc, dati-o in basca ei de treaba....sunteti in reclame la produse farmaceutice, cu viteza de 1.5 la scris.?...ca n-apuca lumea nici sa ceceasca, d'apoi sa mai si raspunza......
am terminat saptamana si sunt acasa.....uraaaaaaaaaaaaaaaaaa......vestea buna e ca s-o f***t mobilu', drept pentru care nu ma mai gaseste nici draq....si asa tare ce ma bate gandu' sa nu-l mai repar diloc.......

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

23.04.2010 8:55     citat 

Na seara si multumesc mult pentru urarile pentru ficior. sarut
Care m-o inervat rau in seara asta. foarte fericit
N-am ce zice nou, ma mai plimb pe forum, ca mi-e lene sa strang masa dupa ce au plecat musafirii. prostit

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

23.04.2010 9:02     citat 

La multi ani Matei! sarut

M-am simtit super azi.Am fost inconjurata de copii sarut
Monico,te-ai taiat rau fa?pe orizontala sau pe verticala?
Hai fa ca ma sterg de ruj si te pup sa-ti treaca jenat

Week-end placut!

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

24.04.2010 11:46     citat 

bei

m-or sunat neste unii....n-am apucat sa raspunz....m-am depresat ca-s de la o firma la care am tremes ceveu....apoi au sunta din nou....m-am foarte bucurat.....pi urma am ris: ierea greseala rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

26.04.2010 8:03     citat 

neatza la tuata lumea sarut

azi sunt creatza si rupta de spate ochi peste cap

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

26.04.2010 8:43     citat 

buna!
io ma dau cu spuma si am sa fiu si mai creata scot limba
vreau poze foarte fericit
e-mail la profil scot limba
pa!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

26.04.2010 8:58     citat 

poze nu fac ca is prea frumoasa si crapa aparatu' socat

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

26.04.2010 9:04     citat 

neata

mi s-au stricat ochelarii...purtabil, dar nu pentru mult timp
coltisorul de masea care a picat a devenit un perete intreg

imi place viata mea de numa'
ma duc sa caut o lama care taie in lung

buna
pa

sus

Denunta
DK

26.04.2010 9:42     citat 

Neatza... is varza. N-am dat geana pi geana tata nuaptea din motiv de 3 pisici in calduri... mai aveam putin si ma duceam sa dorm la hotel. Acu pic de somn, si ma duare pacu'... ma duc sa-mi torn a treia cafea.

Buna!

Semnat,

Zombie

sus

Denunta
Berea

26.04.2010 9:51     citat 

eu nu sunt creata dar sunt zombie desi am dormit ceva mai mult ca de obicei. nu cu mult mai mult. deci azi gandesc foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

26.04.2010 10:09     citat 

----------
DK a scris:
Neatza... is varza. N-am dat geana pi geana tata nuaptea din motiv de 3 pisici in calduri... mai aveam putin si ma duceam sa dorm la hotel. Acu pic de somn, si ma duare pacu'... ma duc sa-mi torn a treia cafea.

Buna!

Semnat,

Zombie
----------

este hoteluri fa la tine in buricul targului? socat

sus

Denunta
DK

26.04.2010 10:57     citat 

----------
Berea a scris:
eu nu sunt creata dar sunt zombie desi am dormit ceva mai mult ca de obicei. nu cu mult mai mult. deci azi gandesc foarte fericit
----------

Noroc cu sisa. Eu nu gandesc; eu muncesc! prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: