· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Capitolul 19
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Capitolul 19     
ionelita

am nascut deja!

25.04.2010 7:16     citat 

bravo puisor sarut sarut ma bucur nespus pt tine sarut sarut sarut uite cum m-ai facut tu sa plang zambet iti doresc o sarcina usoara asa cum am avut-o eu si un bb sanatos si mumos sarut sarut
Felicitari! sarut Felicitari ! sarut Felicitari mami! sarut Felicitari mami! sarut te pup mamico sarut

sus

Denunta
amrabdare35

Copii
Maria Theodora: 9 ani, 10 luni

25.04.2010 7:37     citat 

M-ai facut si pe mine sa plang Puisorul meu drag cu puiutz...felicitari inca o data si mult noroc si sa stea puiul tau in burtik 9 luni si sa te faca cea mai fericita mamica din lume...doamne ajuta sa fie totul perfect....te pup si eu mamica si bucura-te de aceste clipe minunate alaturi de sotul tau..o noapte minunata va doresc...pupici sarut sarut sarut

sus

Denunta
puisor_rni

Copii
Anastasia Mihaela: 10 ani, 5 luni

25.04.2010 8:24     citat 

de acum propun sa ne numim "clubul plangacioaselor", ca astea suntem, suparete, fericite- plangem cu toatele
foarte fericit va pup dragele mele
ramonsitaeu am un ciclu de 31 de zile si anume pe 19 apr a fost 31, imediat a doua zi cand am vazut ca nu a venit menstra m-am gandit ca poate luna asta s-a prins ceva dar m-am mai gandit si la varianta unei dereglari din diferite cauze si astfel am mai asteptat inca 5 zile sa vad dc vine menstra, si cum simptomele erau si amrabdare m-a incurajat am prins curaj si am facut testul dar abia in z36, adica pe 24 apr. aper ca m-ai inteles, de emotie nu mai stiu sa mai tastez prostit zambet te pup si poate nu mai vine nici la tine sarut

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

25.04.2010 8:26     citat 

multumesc mariastan, sincer asa emotionata am fost ca nici un am facut un calcul mai exact prostit foarte fericit

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

25.04.2010 8:27     citat 

sa dea domnul ionelita sa am un copil sanatos, asta imi doresc cel mai mult! multumesc! pupici sarut sarut

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

25.04.2010 8:32     citat 

amrabdare am transmis si sotului salutarile si felicitarile tale (ale voastre tuturor) si v-a multumit si el! sa va dea dumnezeu si voua ceea ce mi-a daruit si mie, bucuria si fericirea aceasta fara margini zambet si cred ca tu urmezi acum, nu?
numai bine si sanatate tuturor si sa ma urmati, dragele mele doamne, sa dea dumnezeu cat mai repede posibil sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 10 ani, 9 luni

26.04.2010 7:37     citat 

Maia - tinem pumnii si asteptam vesti bune!!!
Cred ca bebelina mea sughita asta noapte ca imi facea burtica hic, hic - asa am adormit ...
Sa aveti o saptamana frumoasa!

sus

Denunta
Luv31

Copii
BebeDulce: 10 ani
BebeMinunat: 7 ani, 10 luni

26.04.2010 9:43     citat 

buna dimineata. nimic bun de raportat. esec si la aceasta IAS.
multam de incurajari. felicitari, Puisor!!!!! sarut

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

26.04.2010 9:46     citat 

ziua buna, doamnelor!
amrabdare ce vesti ne dai ?
dar tu martinel?
s-au inversat rolurile, acum ma tineti voi pe jar! scot limba abia astept sa-mi spuneti ce ati facut zambet
ramonsita a venit menstra? poate nu mai apare, cat timp erau cativa gigei pe acolo, speranta exista! toate bune! astept raspuns!
va pup pe toate si haideti mai repede cu vestile!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

26.04.2010 9:50     citat 

luv31 multumesc te pup sarut
ia-ti putin timp liber numai pt tine, odihneste-te, fa ce-ti place tie mai mult si pregateste-te pt viitor, un bebe are nevoie de o mamica puternica! sarut bine?! te pup, fruntea sus, si nu-ti pierde speranta!

sus

Denunta
amrabdare35

Copii
Maria Theodora: 9 ani, 10 luni

26.04.2010 10:14     citat 

Luv scumpa mea, imi pare tare rau, dar nu abandona ideea....ai incercat, daca n-a fost sa fie acum, va fi data viitoare...nu treb sa te descurajezi, vezi ca minuni exista dar toate la timpul lor, din pacate nu e cand vrem noi, ci cand suntem pregatite..te pup dulce si mergi mai departe cu incredere sarut sarut sarut
Ftelor dragelor, mi s-au extras 7 ovocite insa nu mi-au putut spune inca cate sunt mature...abia maine dimineata....Embrio-transferul va fi miercuri daca macar 4 ovocite sunt mature, daca nu, le mai lasa la maturat si mi le implanteaza mai tarziu...
Eu ma simt ff bine, totul a decurs la punctie ff bn, fara probleme..
Eu tot simt ca doar 4 vor fi, oare asa va fi? sunt tare curioasa..
Va pup dulce si va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine, de noi in general...e mare lucru sa poti impartasi cu cineva drag toate aceste momente de nerabdare, de neliniste, dar si de bucurie...
Va pup dulce pe toate sarut sarut sarut si va mai zic maine ce si cum!!!

sus

Denunta
LAM

Copii
Sebastian: 9 ani, 10 luni
Teodora: 7 ani, 7 luni

26.04.2010 10:17     citat 

puisor_rni felicitarile mele!! Cat ma bucur sa aud vestile astea mult asteptate zambet ...ne dau sperante...
Luv31 imi pare atat de rau trist , dar lasa ca vin vremuri mai bune si pt. noi.
La mine nimic nou, saptamana asta tre sa merg la eco sa vad ce face chistul.
Va imbratisez pe toate si multa bafta!

sus

Denunta
Luv31

Copii
BebeDulce: 10 ani
BebeMinunat: 7 ani, 10 luni

26.04.2010 10:43     citat 

Multumesc, dragele mele pentru gandurile voastre si pt incurajari.
AmRabdare, spune-mi te rog, cum a fost procedura de aspiratie? cum a fost cu anestezia generala? mie de asta imi e cel mai teama. cat de repede ai plecat acasa? Unde ai facut?

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

26.04.2010 10:47     citat 

amrabdare35 ce vesti bune! zambet bafta pe mai departe, sunt alaturi de tine! zambet
te pup sarut sarut

sus

Denunta
puisor_rni

Copii

26.04.2010 10:52     citat 

LAM multumesc, ma bucur ca sunt un punct de sprijin pt voi pt ca si voi ati fost pt mine atunci cand am avut nevoie1 sarut succes le eco! pup sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: