· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (448)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (448)     
lavinia_ionela

Copii
Octavian-Ioan: 10 ani, 5 luni
Sofia-Maria: 7 ani, 3 luni

29.04.2010 9:39     citat 

lordy80 sper sa reusesti sa ii dai de cap sau makr sa nu te mai sune oricine ar fi.[/b]

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
10 ani, 8 luni

29.04.2010 9:56     citat 

Simona, am sa fac o poza in aceeasi camasuta, sa vedem diferenta zambet dar pe seara cand vine sotul . Sunt curioasa si eu cum s-a schimbat in 14 saptamani rad

sus

Denunta
Codrina

Copii
10 ani, 8 luni

29.04.2010 9:57     citat 

cred ca lipsa somnului a fost de la luna plina, intradevar cum zicea Ralucutza...

sus

Denunta
gabbriella

Copii
ALISIA ANDREEA: 13 ani, 9 luni
ALEXANDRU ANDREI: 10 ani, 5 luni

29.04.2010 10:00     citat 

Vai mai fetelor am fost alaltaieri sa imi cumpar o rochie pt ca am o nunta sambata asta. Dezastru, intradevar am mers tarziu la cumparaturi si am avut cam 2 ore de probat dar am ramas dezamagita. Eu cand am ramas insarcinata aveam 45 de kg, si masura 38-40, acum nici 42 nu imi erau bune. Am gasit asa rochite dragute, dar nu le puteam incheia peste sani deloc. Asta este, acum nu putem si cu una si cu alta, si suple si burtoase foarte fericit

sus

Denunta
Codrina

Copii
10 ani, 8 luni

29.04.2010 10:04     citat 

gabriella, sunt magazine de inchiriat rochite...Eu una nu as da banii pe o rochita de gala, care mai mult ca sigur nu am sa o mai port. Incearca asa, eu optiunea asta as alege-o.

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 7 luni

29.04.2010 10:08     citat 

eu in privinta hainelor am noroc ca mama e croitoreasa si imi face tot ce vreau...si alt noroc a fost ca nu am avut nici un eveniment in timpul sarcinii care sa necesite haine speciale si nici nu se arata nimic pana in septembrie cand sper sa imi fie bune macar o parte din haine

ce ma enerveaza reclama asta cu prajiturile? si la voi apare? ca de fiecare data cand schimb pagina mi se tot perinda aici in fata ochilor....

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
12 ani, 11 luni
Diana Catalina: 10 ani, 4 luni

29.04.2010 10:14     citat 

sageata sageata Capitol nou-nout: sageata Lista Gravidutelor (449) sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: