· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (60)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (60)     
ralu-mada

Copii
D
S
E

03.05.2010 2:56     citat 

----------
tato a scris:
Ralu,tu esti draguta intotdeauna si eram sigura ca nu te-ai suparat asa de tare. sarut sarut sarut sarut Am uitat sa -ti spun ca,carceii se fac de la lipsa de vitamine(D parca sau K,nu stiu sigur).Eu in timpul sarcinii cu Andu am patit-o si in general noaptea cand intindeam piciorul mi se puneau niste carcei durerosi de incepeam sa plang trist La Miruna am luat Elevit in fiecare zi si nu am mai patit asa. sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

----------

tato sarut sarut sarut ...Elevit am luat si pentru prima sarcina si iau si ptr a doua , chiar daca gine a zis ca nu ma ajuta la nimic...se poate sa fie din cauza lipsei de vitamine, eu am spasmofilie...uneori se manifesta nasol...
referitor la pb lui Andu, nu prea pot sa imi dau cu parerea caci nu prea stiu despre ce e vorba, insa ii doresc multa multa sanatate si sa fie bine cat mai repede sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 10 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

03.05.2010 3:17     citat 

Ralu, sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

03.05.2010 5:01     citat 

Multumim de aprecieri sarut sarut sarut . Eu cred ca fiecare a evoluat mai mult sau mai putin intr-un sens sau altul.

Punem pozici:
SAmbata la ferma:

SI d eduminica la gratar:

sus

Denunta
GRASANA

03.05.2010 6:39     citat 

Teo te-ai plimbat cu poneiul zambet ce frumos........si ce faine sunt pozele si ce te-ai distrat rad imi place aia cu fetita care o trage pe Teo rad
Raluca..copoul este un parc mai mare unde se aduna foarte multa lume..este o copie a celui din Iasi scot limba
of ce nasol ca Andu are stafilococul ala urat nervos

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

03.05.2010 7:24     citat 

Laura am crezut ca locuiesti in Iasi foarte fericit ....daca tot e copie, are si teiul in el????? sarut sarut sarut sarut sau macar o ramura foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
gonzonica

Copii

03.05.2010 7:53     citat 

Sara, dar ce te-a tavalit cutu-cutu rad rad rad Pupam zulufeii sarut
Nini, cum au iesit analizele? E bine?

Pupam nepotelul cel dulce sarut ce frumos doarme sarut

Pupam toti fluturasii, fara exceptie sarut sarut sarut

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 12 ani, 7 luni

04.05.2010 7:40     citat 

Buna dimineata mamici si fluturasi!
Am vazut poze minunate cu copilasi superbi sarut sarut sarut sarut
Filmuletul nu pot sa il vad din pacate!
Pe mine m-a atentionat calculatorul...si mi s-a blocat automat pagina pt site,spunandu-mi ca este un program rau intentionat intrat pe aceasta pagina care copiaza informatii personale trist din computere.Acum imi da voie sa intru,deci presupun ca este totul in regula.
Am avut si eu probleme cu virusurile trimise pe messenger,sub forma de linkuri...troienii,si de atunci m-am invatat minte.
Sanatate la toti fluturasii bolnaviori sarut sarut sarut si Alexia are nasucul infundat,am inceput sa ii dau panadol.

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 9 luni
Ilinca: 12 ani, 5 luni

04.05.2010 9:28     citat 

buna tuturor
pupam fluturasii care si-au aratat mocutele si pe cei care stau ..ascunsi sarut sarut sarut
pe ilinca mea o tot chinuie caninii, 2 la numar...offf..sper sa scapam cat mai rapid de durere zambet
acum va aratam niste pozici facute de 1 mai

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

04.05.2010 9:34     citat 

teo sarut
Ilinca si ANdrei sarut

vreau si eu la ferma....unde e asta?

sus

Denunta
gonzonica

Copii

04.05.2010 9:35     citat 

Stelyana ai niste copii superbi sarut sarut sarut Ilinca esti o scumpa, ador coditele tale. Teea nu ma mai lasa sa ii prind nimic in par plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
stelyana

Copii

04.05.2010 9:46     citat 

Naisha, gonzonica sarut sarut sarut
Ilinca sta la prins parul, e mai greu dupa baie ca tb sa o usuc si nu prea-i place
problema noastra este ca nu-i plac rochitele deocamdata plang sau sunt foarte trist, dar cand vor fi caldurile alea mari, se va adapta ca nu are ce face foarte fericit

sus

Denunta
gonzonica

Copii

04.05.2010 9:48     citat 

Naisha, e in comuna Pantelimon, iesirea din Buc spre Cernica. E frumos pt copii ca sunt puiuti de animale, pe care pot sa ii si mangaie. Se pot plimba si cu poneiul. Samb si duminica e un pic cam aglomerat, cred ca e mai bine in timpul sapt.

sus

Denunta
GRASANA

04.05.2010 9:52     citat 

neatza
Ilinca, Andrei si mami sarut
Miruna e pusa pe nazdravenii de dimineata rad mi-a varsat calgonul trist
Ralu nu sunt din Iasi trag cu ochiul dar nu e departe..
Miruna sta sa-i pun"pitz" in cap(asa ii spune ea la ritzi pitzi)dar le scoate imediat.
Gonzo..tinem pumnii strans sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 10 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

04.05.2010 10:08     citat 

Teo-motata,ce frumos te-ai distrat! sarut sarut sarut sarut sarut La fel si Ilinca si Andrei sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
stelyana

Copii

04.05.2010 11:51     citat 

GRASANA sarut sarut sarut
tato, multumim pt cafeluta sarut sarut sarut
eu azi m-am apucat sa mut rufele de iarna si sa le scot pe cele de vara, si mai am ceva lucruri de care vreau sa scap, sa mai aerisesc sifonierele ca mi-e tare mila de ele
copii mi-au fost cuminti s-au jucat si m-au lasat sa fac treaba de mamici foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: