· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (60)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (60)     
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

04.05.2010 11:59     citat 

Laura sarut

sus

Denunta
GRASANA

04.05.2010 12:07     citat 

Raluca , mersi de cafeluta zambet
si eu i-am probat intr-o zi hainutele din vara trecuta ..mai toate i-au rams mici trag cu ochiul era si normal....bravo pentru copilasii cuminti sarut

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 9 luni
Ilinca: 12 ani, 5 luni

04.05.2010 12:12     citat 

GRASANA, clar ca si Ilincai i-au ramas mici, poate pantalonii scurti, sa mai fie buni...in rest , la bunici cu ele, direct in pod zambet

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

04.05.2010 12:15     citat 

Teo a fost frumos la ferma? sarut Gonzo vreau si eu mai multe detalii despre ferma o gasesc pe net? zambet

Steliana ai copii cuminti, eu daca ma apuc de sifonier Sara este precum gaina in gunoi rad , nu ma lasa deloc.

Raluca multumim de cafeluta zambet , eu am renuntat la ea cam de 3-4 saptamani, dar macar virtual sa mai beau scot limba

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 10 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

04.05.2010 12:21     citat 

Stelyana,pupam copiii cuminti care te-au lasat sa faci treaba de mamici! sarut sarut sarut Si eu trebuie sa descongestionez sifonierele dar probabil o sa vina iarna pana am eu timp de ele rad prostit
Nino,ai sa vezi ca atunci cand o sa creasca bebe,o sa aiba companie si copiii nu prea o sa mai aiba treaba cu tine.Cel putin asa e la mine.Ei se joaca unul cu celallt si pe mine ma lasa sa fac curat sau sa fac ce am de facut.Numai cand ii e somn Mirunei nu te mai intelegi cu ea... trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii

04.05.2010 12:37     citat 

Nino, cred ca asta e http://www.fermadelapte.ro/.

No am mai luat lapte de acolo, ca au mecanizat totul si doar te duci cu bani si iei de la automat la orice ora. Asa am vazut ca au si animale mici si ca e multa lume cu copii mici.

Daca stii iesirea dinspre Cora si drumul care o ia putin dreapta spre Cernica(cam in dreptul Pescarusului), se face stanga si se intra in satul Pantelimon si sunt indicatoare. Cred ca te indruma si oamenii.

sus

Denunta
DANONINO

Copii

04.05.2010 12:38     citat 

Mersi mult, tocmai am gasit si eu pe net, a adormit Sara si am putut sa caut zambet

sus

Denunta
gonzonica

Copii

04.05.2010 12:39     citat 

Aici e schita http://www.fermaanimalelor.ro/contact

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

04.05.2010 2:31     citat 

merci mult gonzo sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii

04.05.2010 5:36     citat 

Fetelor, dar de Sweety mai stiti ceva? Abia astept sa ne puna pozici cu micutzul si sa ne povesteasca cum a fost intalnirea cu Davidutzu.

sus

Denunta
DANONINO

Copii

04.05.2010 7:42     citat 

Am vorbit cu sotul ei pe mess si zicea ca este cam obosita, nu prea doarme cica cel mult 4 ore pe noapte trist . Dar de recuperat dupa operatie a zis ca s-a recuperat mai repede ca la Davidut.

sus

Denunta
GRASANA

04.05.2010 9:46     citat 

ma bucur ca e bine Cristina....oboseala asta..lasa mami ca trece..cand ai timp treci putin si pe la noi zambet
Nico...voi ce faceti?
va doresc o noapte buna sarut

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

04.05.2010 11:11     citat 

seara buna mamici,..revin si eu dupa o pauza cam lunga dar am avut-o pe soacra-mea la mine si n-am apucat sa intru pe net
suntem bine....mai mult pe afara cat ne permite timpul...in rest am si eu fetita cuminte...de duminica seara e la bunica la tara si eu ma topesc de dorul ei...dar era necesara o dezinsectie ...am plans tot drumul inapoi...cand am lasat-o dar maine ma duc dupa ea...va pupam pe toate fara exceptie....am citit din urma...am vazut si pozele dar am o mare varza in cap....oare cand o sa-mi revin?

si niste pozici

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

04.05.2010 11:17     citat 

Uploaded with ImageShack.us

sus

Denunta
GRASANA

05.05.2010 7:17     citat 

neatza
Alina ne era tare dor de voi sarut sarut sarut sarut Emilici esti o adorabila sarut poza din casuta e de revista zambet
va doresc o zi buna la toate sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: