· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (60)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (60)     
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

27.04.2010 1:23     citat 

Laura, sarut sarut sarut sarut Nu am mai decarcat aparatul si de aia nu am mai pus poze.Dar cand il descarc stii ca umplu un capitol intreg... trag cu ochiul rad rad rad sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

27.04.2010 1:27     citat 

de abia astept rad

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 5 luni

27.04.2010 1:30     citat 

helloo fetele...

oau...ce-mi place prima poza de la nico.... sarut sarut sarut sarut ...ce reusita e ....super frumoase amandoua... sarut sarut sarut
noi am avut la botez la mara o vacuta roz...cand a vazut mami meu lumanarea sa innebuneasca de nervi..cum ma duc eu cu lumanarea aia in biserica??? pai daca aia le-a placut la parinti? si adevarul ca si mie mi-a placut...era haioasa tare... trag cu ochiul trag cu ochiul
fetele care se ocupa acum de colaje si de listuta...ffffff frumos...felicitari...si multumim ca va ocupati...
dar de alina ce stiti? nu am vazut-o nici pe mess...
restul fetelor unde sunteti?
vladut..ce baiat mare esti..mai un pic o intreci pe mami... trag cu ochiul
raluca...chiar...niste poze???

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

27.04.2010 2:46     citat 

sunt si eu p`aici
nu prea mult, dar felicitam nasii mari...au fost superbi sarut sarut
Intru imediat sa l vad si eu pe micutul Edy
Noi suntem bine, imi lipseste ingrozitor de mult parculetul nostru...iesim in parcare unde stergem toate masinile si ne bagam prin gradini unde circula matele cu purici nervos nervos

Ralu, pai a ramas sa ne povestesti povestea voastra, cum v ati cunoscut....

sus

Denunta
gaby2007

Copii

27.04.2010 3:00     citat 

uff ce scumpic e Edy... sa fie sanatos..sunt curioasa cum va reactiona David

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

27.04.2010 3:13     citat 

[quote="gaby2007"]

Ralu, pai a ramas sa ne povestesti povestea voastra, cum v ati cunoscut....[/quote

rad simplu: el a venit sa faca un stagiu (inginer) in Romania in intreprinderea la care lucram si eu i-am fost sefa foarte fericit ...iata ce bine l-am instruit si ce grija am avut de el rad scot limba

sailor chiar ati fost o pereche de nasi foarte frumosi , sa va traiasca finutul, sa fie sanatos sarut

pentru celelalte mamici si fluturasi multi pupici!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gaby2007

Copii

27.04.2010 3:14     citat 

[quote="ralu-mada"]----------
gaby2007 a scris:

Ralu, pai a ramas sa ne povestesti povestea voastra, cum v ati cunoscut....[/quote

rad simplu: el a venit sa faca un stagiu (inginer) in Romania in intreprinderea la care lucram si eu i-am fost sefa foarte fericit ...iata ce bine l-am instruit si ce grija am avut de el rad scot limba

sailor chiar ati fost o pereche de nasi foarte frumosi , sa va traiasca finutul, sa fie sanatos sarut

pentru celelalte mamici si fluturasi multi pupici!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut
----------

rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad bravoooo, dedi ai aptitudini de sefa, nu gluma trag cu ochiul

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

27.04.2010 3:17     citat 

jenat jenat jenat mda draguta...de aptitudini mai zi o data prostit scot limba jenat

rad rad rad rad rad rad rad

apropo cum e Davidut ? ii lipseste tati?

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

27.04.2010 4:14     citat 

Nico, ati fost superbi, iar pregatirea de exceptie. De acu stiu la cine apelez pentru sfaturi in caz ca va trebui sa botez scot limba

Ralu, super tare povestea voastra rad rad rad

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 6 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 5 luni

27.04.2010 5:45     citat 

sailor ai fost o nasa superba, chris o adevarata domnisoara, nasu mandru de "postul" lui si finutzul frumusel foc sarut sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

27.04.2010 6:23     citat 

am venit de afara
Ralu--frumoasa povestea voastra de dragoste trag cu ochiul
Alinuta am vazut la alt subiect ca te pregatesti de mers la servici..multa bafta zambet

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
12 ani, 6 luni

28.04.2010 10:07     citat 

Neatza ! ultimile noutati despre noi :
Alex a facut temperatura ieri dimineata 38, 5 si azinoapte 39, 2 plang sau sunt foarte trist Am fost ieri la doctora de fam , mi-a zis ca e de la dinti ii ies caninii .. i-am aratat si analizele din luna martie (cele cu stafilococul auriu) si mi-a zis ca il avem cu totii in gat , nu se trateaza stafilococul auriu ochi peste cap nu mai inteleg nimic, eu l-am tratat cu antibiotic. saptamana asta o sa ii repet iar testul sa vad daca mai are sau nu (ma gandesc ca de asta o fi facut temperatura). totusi sper sa fie de la dinti dar ma indoiesc sa am eu norocul asta trist Mai trece o luna , doua, iar face febra Alex , iar medicamente si spitale ... cu tot cu Noni lor ... Va dati seama cum ma simt, sunt in pragul unei crize de nervi trist

sus

Denunta
GRASANA

28.04.2010 10:23     citat 

neatza
Mary imi pare rau de Alex..poate o fi de la dintisori..este posibil sa fim purtatori de stafilococ fara sa avem nici un simptom..dar cum el raceste foarte des poate fi de la ala..oricum in colectivitate nu este primit cu stafilococ in gat asa ca oricum trebuia tratat...multa sanatate
ce liniste pe aici trist incet incet toate mamicile se intorc la servici si nu mai scrie nimeni trist

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 5 luni

28.04.2010 10:45     citat 

buna dimineata...
sunt aici Laura... sarut sarut ..chiar daca sunt la birou...

Mary,stafilococ auriu am si eu...ce stiu e ca isi face de cap in momentul in care scade imunitatea si ataca acolo unde corpul este mai sensibil...imi pare tare rau ..stiu ca este groaznic...am trecut prin tratamente cu antibiotice de mi-a iesit pe nas,,am facut un fel de imunizare in tm si de atunci nu am mai avut probleme..ar trebui sa fac de 2 ori pe an acele vaccinuri....daca vrei iti spun mai multe..

o zi buna in continuare

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 12 ani, 7 luni

28.04.2010 11:18     citat 

Buna dimineata mamici!
Frumosi nasi,finutul la fel,iar nasica mica o dulce sarut
Alex,multa multa sanatate fluturas mic,o ingrijorezi pe mami,sa iti iese cat mai repede dintisorii,si fara durere sarut
Of,eu la serviciu nici nu indraznesc sa ma gandesc macar...pt ca pur si simplu nu stiu cum voi face..
Noi iesim afara,o zi frumoasa va dorim ! zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: