· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (60)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (60)     
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 6 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 5 luni

30.04.2010 10:36     citat 

bubu sarut
mirunica felicitari fata mare
stelyana cred si eu ca ai avut emotzii cu andrei gata se face baiat mare. eu cand eram la bunici la tara si-mi cadea un dinte ieseam afara si-l aruncam pe casa rad si ziceam " cioara, cioara ia un dinte de fier si adu-mi unul de otel rad stiu ca acum e la moda zana maselutza dar atunci cioara era la putere scot limba
tato imi pare rau de ce aud, saracutzul andrei trist va doresc sa ramaneti sanatosi 3 saptamani si sa scapati de migdale ca sa puteti fi tot timpul sanatosi apoi. pupam gatutzul sa mai alinam durerea

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 12 ani, 7 luni

30.04.2010 10:36     citat 

Buna dimineata!
Imi pare rau sa aud ca sunt fluturasi bolnaviori.Si eu am fost cu Alexia anul trecut la orl si la fel mi-a spus sa nu ii mai dau antibiotic pt orice simpla viroza,sau rosu in gat...exudat mie mi-a spus ca nu este nevoie,desi l-as fi facut.Dar nici nu am mai avut probleme de atunci.Si mi-a spus orelistul,sa o tin cat mai mult la aer.
Tato,am auzit de Osman,am inteles ca este un doctor f f bun.
Sanatate multa fluturasi!

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

30.04.2010 11:03     citat 

nici eu nu am lasat-o cu capul gol...dar mai nou are si mofturi....ula nu(caciula nu) ...si am profitat ca a fost si foarte cald...o mai pacalesc sa isi puna uga (gluga ) rad ca vine albina...rad

sus

Denunta
ama08

Copii

30.04.2010 11:09     citat 

Naisha,e o scumpa fetita ta!
Eu am lasat-o pe Alexia cu capul gol,ii pun palarioara doar daca bate prea rau soarele..chiar s-a bronzat zilele astea.
Oare de ce nu imi mai apare poza la profil?

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 10 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

30.04.2010 11:17     citat 

Mirunica,felicitari pt ca nu mai faci pipi pe tine! sarut sarut sarut
Andrei,esti baiat mare daca ti-a cazut un dintisor.Deci sa ne asteptam si noi ca o sa ne cada dintisorii,nu-i asa? ochi peste cap sarut sarut sarut sarut sarut
Da,Amma e cel mai bun chirurg Orl-ist din Craiova.El m-a scapat pe mine asta vara de sinuzita dupa ce facusem tratament 30 de zile cu augumentin si gentamicina,la sfaturile orlistului nostru din Dragasani nervos nervos nervos Si tot la el m-am dus si cu Andu ,ca nu m-am invatat minte odata.Si de asta m-am hotarat aseara sa merg la Craiova,ca mi-am amintit de Osman.Si bine am facut. sarut sarut sarut sarut sarut Alinutza, sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ama08

Copii

30.04.2010 11:22     citat 

si eu ma chinui cu o sinuzita si o deviatie de sept de la 16 ani.Tato,spune-mi si mie te rog,pe scurt daca ai timp in ce consta operatia?Eu nu m-am operat am facut doar tratamente cu antibiotice,uneori injectabile.
sau tot tratament ai facut si tu?

sus

Denunta
ama08

Copii

30.04.2010 12:26     citat 

Noi iesim la plimbare,este foarte frumos afara.
va dorim si voua un weekend cat mai placut!

sus

Denunta
tato

Copii

30.04.2010 1:06     citat 

----------
ama08 a scris:
si eu ma chinui cu o sinuzita si o deviatie de sept de la 16 ani.Tato,spune-mi si mie te rog,pe scurt daca ai timp in ce consta operatia?Eu nu m-am operat am facut doar tratamente cu antibiotice,uneori injectabile.
sau tot tratament ai facut si tu?
----------

Pai nu m-am operat.M-a trimis sa-mi fac radiografie la sinusuri(Saz)si pe ea a vazut ca am puroi in partea dreapta.Mi-a facut 4 punctii(care nu sunt dureroase absolut deloc)si mi-a dat 5 zile sa iau un antibiotic(nu mai retin cum se numea,oricum nu unul cunoscut si nici ce-mi daduse orlistul din dragasani:in Drag mi-a dat augumentin si gentamicina injectabil).Si am scapat si de durerile insuportabile de cap si de nas infundat si mi-am recapatat si mirosul .Daca vrei sa te duci la el iti dau nr lui. sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

30.04.2010 1:09     citat 

mai fetelor...dar de Oana si de Nick mai stie cineva ceva? confuz

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

30.04.2010 1:13     citat 

Andu, pupam gatutzul, ne rugam sa fii sanatos si sa scapi cat mai repede de chin sarut sarut sarut

Bubu, ce mare ai crescut, esti o adevarata domnisoara sarut sarut sarut

SI noiiesim de mult fara caciula, doar cand e vand o mai pacalesc cu gluga. Nu prea vrea sa stea nici cu cele de soare, ducem munci mari de lamurire scot limba

Mai nou e pasionata de groapa cu mingiutze din parc, ieri a venit urland acasa si cand s-a trezit din somn tot mingiutze avea pe buze. Iar dimineata cand a venit buni si i-a dat Neatza, ea a raspuns mingiutze rad

sus

Denunta
tato

Copii

30.04.2010 2:00     citat 

Gonzo, sarut sarut sarut sarut sarut Mai vrem filmulete cu vorbareata noastra mica si motata! sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Alina-Ksde,voi ce mai faceti? confuz sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

30.04.2010 2:06     citat 

Am unu nou din gama "da de ce?", dar nu am avut timp sa il incarc. Am impresia ca nici nu mai am spatiu in photobucket, tre sa vad.Promit sa va punem.

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 5 luni

30.04.2010 2:42     citat 

buna fetele....

Andu...lasa ca scapi tu si de asta si sa vezi cata inghetata o sa papi la vara...
bubule...ce frumoase poze am vazut cu tine.. sarut sarut sarut
Nici anamaria nu prea tine caciula in cap..in schimb ii plac baticurile...e fan ca si mami ei... trag cu ochiul trag cu ochiul

va doresc zile frumoase ...noi mergem la valiug ,asa ca ne vedem luni... sarut sarut sarut
va pup !!!!

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 5 luni

30.04.2010 2:43     citat 

gonzo...incepe sa-mi fie frica de perioada`` de ce``.... rad rad rad

sus

Denunta
tato

Copii

30.04.2010 2:45     citat 

Weekend placut,Oana! sarut sarut sarut sarut sarut
Inghetata,ma crezi ca nu a mancat nicodata pe afara surprins ,tocmai de frica febrei si a racelilor astea? trist Speram sa avem voie dupa operatie zambet

Ultima modificare efectuata de catre tato la 30.04.2010 2:47, modificat de 1 data in total

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: