· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (60)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (60)     
GRASANA

02.05.2010 9:16     citat 

hello
eu nu pot sa vad filmuletul..incerc mai tarziu trist
ieri am fost pe afara ,a cam batut vantul dar a fost bine...vad ca bate si azi..
Ralu-Mada ce face burtica?

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

02.05.2010 10:06     citat 

pun si eu cateva poze de ieri unde sora mea a avut un ajutor de nadejde la sapat foarte fericit

si asa ne pupa cainele rad

sus

Denunta
GRASANA

02.05.2010 10:25     citat 

Sara zurlufata ce-ti face catelul rad rad
Bubu sarut tu si baticutele tale sarut

sus

Denunta
GRASANA

02.05.2010 10:36     citat 

fetelor sa vi-l arat pe nepotelul meu, micul print sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

02.05.2010 10:46     citat 

----------
GRASANA a scris:

Ralu-Mada ce face burtica?
----------

Laura sarut sarut sarut...crestem pe zi ce trece, multumim de intrebare...bebelina Sarah e super agitata sarut sarut .Deja la "ordinea noptii" sunt insomniile si carceii, dar presupun ca e normal trag cu ochiul

Cosminel e un dulce, sa iti traiasca , sa fie sanatos sarut sarut sarut sarut sarut

Pupacim papusica cu zurlufi, ajutor de nadejde de altfel scot limba sarut

pupici tuturor sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii

03.05.2010 6:10     citat 

Laura, Cosminel este asa de dragalas sarut

sus

Denunta
GRASANA

03.05.2010 7:41     citat 

neatza

ieri am fost prin copou ca a fost ziua tineretulu..super fain ..multa lume , multe carucioare scot limba mici, fum, spectacole...am stat cred vreo 4,5 ore..i-a placut si Mirunei
pupicei lui Sarah sa fie cumintica in burtica si lui Lucas daca nu ma insel zambet

sus

Denunta
DANONINO

Copii

03.05.2010 8:12     citat 

Multumim Laura de cafeluta dar si de pupicei sarut

sus

Denunta
GRASANA

03.05.2010 10:01     citat 

cv v bbbb cx ...............bun am lasat asa ca e mesaj de la Miruna pentru fluturasi rad

fetelor dar pe unde umblati..nu semnati condicuta??
Alinuta ..azi e prima zi de servici..bafta zambet

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 5 luni

03.05.2010 10:09     citat 

buna dimineata ..cam pe la pranz.. trist trist trist

noi suntem acasa ca anamaria a facut de sambata febra,am coborat de la valiug...dc avea tel inchis si am mers la spital...putin rosu in gat sa-i dau doar nurofen...azi a fost dc nstru si a trecut-o pe sumetrolim,,,am vrut sa-i dau de sambata dar cipi nu ...ca cica daca a asa a zis la urgente asa facem...mai ascult eu de el vreodata?
asa ca ne curg mucii si facem febra dar pana in 38...si ne mai iasa si caninii...ne distram fain,nu?

am vazut poze in fuga cu fluturasii nostrii dragi...ii pupam pe toti fara exceptie..
sarut sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

03.05.2010 10:14     citat 

Anamaria pupam gatutul sa treaca repede sarut
Miruna aseara a cazut si s-a lovot la gurita..i s-a umflat putin buzica

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

03.05.2010 1:45     citat 

Buna,mamici si pitici!Mutumim de cafelutza,Laura! sarut sarut sarut sarut sarut
Ce e ala copou?Parc? confuz sarut sarut sarut
pupam nepotelul mic si scump,Cosmin! sarut sarut sarut sarut sarut Multumim pt mesaj,Mirunel!Ne-ai urat de bine! rad sarut sarut sarut sarut sarut
Bubule,esti o frumoasa! sarut sarut sarut sarut
Sara,sa batem noi catelul ala rau care te-a impins pe jos sa te pape! rad sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Teo-motata noastra,esti intr-adevar cel mai precoce fluturas !A inceput si Miru sa zica muuulte cuvinte noi,dar ne intreci. rad sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Ralu,imi pare rau ca ti-am virusat calculatorul. trist plang sau sunt foarte trist Am primit in timp ce vorbeam cu o prietena de-a mea un link si a crezut ca-mi trimite poze.Si de fapt era un virus care circula pe mess plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
tato

Copii

03.05.2010 1:48     citat 

Anamaria,pupam gatutul sa treaca repede! sarut sarut sarut
Mirunel,pupam buzita sa nu doara! sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

03.05.2010 2:07     citat 

----------
tato a scris:

Ralu,imi pare rau ca ti-am virusat calculatorul. trist plang sau sunt foarte trist Am primit in timp ce vorbeam cu o prietena de-a mea un link si a crezut ca-mi trimite poze.Si de fapt era un virus care circula pe mess plang sau sunt foarte trist
----------

Nu iti fa probleme, mi-ai dat un pic de lucru cu "troienii" asa se numesc virusi...dar sper ca am scapat de ei, l-am "dezinfectat" de doua ori, ...naspa e ca si eu am trimis automat la toata lista surprins trist ...lasa , alt bai sa nu fie scot limba

----------
tato a scris:

Ce e ala copou?Parc? confuz sarut sarut sarut
----------

Este un cartier rezidential in Iasi, dar cred ca Laura se refera la Parcul Copou... cel mai vechi parc din Iaşi...Nu sunt din aceasta parte a tarii, insa sunt indragostita de Copou datorita faptului ca acolo se afla teiul lui Eminescu (sunt o mare fana sarutsarutsarutsarut), iar parcul reprezinta o marturie nescrisa a iubirii dintre Mihai si Veronica Micle sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Numai gandindu-ma mi-au dat lacrimile...chiar e frumos!!!
sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii

03.05.2010 2:37     citat 

Ralu,tu esti draguta intotdeauna si eram sigura ca nu te-ai suparat asa de tare. sarut sarut sarut sarut Am uitat sa -ti spun ca,carceii se fac de la lipsa de vitamine(D parca sau K,nu stiu sigur).Eu in timpul sarcinii cu Andu am patit-o si in general noaptea cand intindeam piciorul mi se puneau niste carcei durerosi de incepeam sa plang trist La Miruna am luat Elevit in fiecare zi si nu am mai patit asa. sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Tocmai am primit analizele lui Andu de la Sanepid.Are streptococ auriu in gat si candida in gurita de la atatea medicamente trist L-am sunat pe Osman si ne-a zis sa-i dam Klabax(la antibiograma e sensibil la gentamicina),7 zile si dupa 2 sapatamani jumate sa mergem sa-i scoatem amigdalitele si polipii.Of trist
Diriginta,asa de mult m-am linistit cand am citit mesajul tau de nu-ti spun.Toti imi zic:da,scoate-i tu amigdalitele sa vezi ca o sa-ti raceasca direct la plamani nervos Nu cred asa ceva ,dar macar e bine ca ma mai imbarbatati si voi! sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Sailor sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: