· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.13
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.13     
ionelita

am nascut deja!

03.05.2010 11:33     citat 

sar'mana alexuca sarut sarut si noi va pupam sarut spor la treaba trag cu ochiul

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

03.05.2010 1:37     citat 

hey, buna zambet
nici eu n uprea am timp!
La multi ani Cosminasului!!!! Ce repede trec lunutele astea!

Noi tocmai am venit de-afara, am vrut sa ma duc in Real dar mi-a fost o lene asa ca ne-am invartit cu caruciorul prin cartier.
Am avut si eu o noapte super ok, s-a trezit doar la 3 si apoi dimineata, la 7. Tocmai bine ca pana la 1 si ceva am avut de lucrat la calculator... prostit

A mea a inceput sa manance prost, rar, la 2-4 ore si putin...madalina am vrut si eu sa alaptez afara, dar ea nu prea plange de foame afara plus ca are un stil de a manca, urla cu sanul in gura, il scuipa, ne umplem amandoua de lapte, azi s-a udat rau de tot pe body...asa ca...

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

03.05.2010 2:41     citat 

buna si de al noi
am intrat i noi putin , am venit sa papam nu de alta foarte fericit
fetele va multumesc de raspunsuri, azi a mancat ca de obicei, 150 dimi si la 12 -120 si acuma nu stiu scot limba , a adormit , am vrut sa o trezesc dar nu am reusit........se trezeste ea cand ii e foame zambet
ione la multi ani pentru cosmin sa creasca mare mare sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

03.05.2010 2:41     citat 

buna si de al noi
am intrat i noi putin , am venit sa papam nu de alta foarte fericit
fetele va multumesc de raspunsuri, azi a mancat ca de obicei, 150 dimi si la 12 -120 si acuma nu stiu scot limba , a adormit , am vrut sa o trezesc dar nu am reusit........se trezeste ea cand ii e foame zambet
ione la multi ani pentru cosmin sa creasca mare mare sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
andreeameme

Copii
mihai: 15 ani, 4 luni
iustin gabriel: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

03.05.2010 4:53     citat 

La multe lunite Cosmin ! esti un scumpitel pupacim dulceeeeeeeeeeeeee sarut sarut sarut

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 10 ani, 10 luni
Natalia Maria: 8 ani, 2 luni

03.05.2010 6:49     citat 

Buna seara!
Multumesc Bebe, o sa incerc si eu. Am observat si eu ca dupa ce iesim afara apar bubitele mai tare, cat stam in casa parca trec. sarut
La Mai Multe Lunite Cosmin! Sa cresti mare si frumos, sa o asculti pe mami! sarut sarut sarut
Ma bucur ca va laudati ca sunt din ce in ce mai linistiti bebicii vostri sarut Al meu a fost tare agitat astazi, inca mai este, a plans toata ziua, nu a vrut decat in brate, chiar nu stiu ce a avut, sunt terminata plang sau sunt foarte trist S-a linistit putin afara si se mai chinuie tati un pic cu el, dar tot agitat pare. Azi noapte s-a trezit din 2 in 2 ore dar nu a plans, numai ca nu m-am odihnit eu bine, pana sa adorm eu el se trezea plang sau sunt foarte trist Sper sa ne laudam si noi cu mai bine, am mai facut-o dar nu ramanem constanti, vad foarte fericit rad
Pupici si o seara linistita! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 10 ani, 9 luni
Irina Maria: 8 ani, 8 luni

03.05.2010 8:26     citat 

Mamici v-am mai scris azi un post lung, dar imi tot dadea ca are probleme site-ul si nu-mi trimitea postul si nu m-am gandit nici sa salvez.
Va spuneam ca am avut un weekend bun, ne-am simtit excelent la socrii, Iulian a dormit bine insa nu stiu ce obicei si-a facut ca dupa ce mananca putin plange la san si daca nu-i mai dau urla si ma cauta intruna cu gurita, vad ca-i e foame. Azi noapte nu am dormit decat 2 ore pt ca atat a dormit el, doar de la 4 la 6, insa a dormit seara de la 20 la 1 noaptea, dar eu in timpul ala n-am dormit. De aceea m-am hotarat sa-i fac program de masa ca deja nu mai reuseam sa fac absolut nimic decat pe fuga sau deloc. Asa ca l-am lasat putin sa planga azi cat a fost mofturos si a adormit singurel.. Mi-a fost greu dar vad ca nu mai plange una doua ca sa fie luat in brate, incerc sa-l dezvat de statul prelungit in brate ca imi ocupa absolut tot timpul. Ii dau sa pape la 2 ore jumate si mananca f bine, cu pofta, ca doar gusta de fiecare data nu manca asa cum trebuia, era total aiurea si mai si urla la san. Azi , cu exceptia partidei de plans, a fost foarte bine. Am reusit sa fac si curatenie si mancare, sa spal si am iesit si la plimbarica. El s-a odihnit bine de fiecare data si a si mancat bine.
Nu o sa intru prea des saptamana asta pt ca maine vine sora mea de la Timisoara si o sa stau la povesti cu ea. Abia o astept.
I-am facut baita, i-am dat sa pape si acum face nani. Merg sa fac si eu un dus sa ma pregatesc de somn ca sunt rupta de oboseala.
ionelita [/b]La Multe Lunite lui Cosminel. E foarte dulce in pozica. Sa va traiasca si sa fi mereu la fel de cumintel.
[b]ana
spuneai ca si fetita ta urla la san. Nu-ti faci griji? E normal sa urle?
narcisa imi pare rau ca ai avut o zi grea. Dar trebuie sa ne asteptam de la orice din partea piticilor,nu?

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 10 ani, 9 luni
Irina Maria: 8 ani, 8 luni

03.05.2010 8:42     citat 

Cateva pozici cu noi
La plimbare

Dupa baita

In patut, nanita dupa plimbarica

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

03.05.2010 8:56     citat 

fetelor sarut multumesc pt urari!!!va pup pe toate si eu si bb Cosmin sarut

byu sarut ce frumosi sunteti sarut sarut superbe poze trag cu ochiul

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 8 luni
Casian Radu: 11 ani

03.05.2010 9:11     citat 

Ionelita, sa iti traiasca bebe Cosminel si la cat mai multe lunitze ! Pupam baiatul ! sarut
Byu, nu e prea infofolit bebeul tau? Sau poate la voi nu e chiar asa de cald . Oricum, sunteti niste frumosi amandoi ! sarut
Azi iar am fost mult pe afara , a fost super cald . Desi lui Casian i-am dat doar un body , o bluzita subtire de bumbac si blugi, a transpirat rau de tot saracutul, cum a facut nani in carucior ! Am trecut la body cu maneca scurta, dar cred ca oricum o sa transpire pe spate daca doarme si nu se misca. Cred ca au fost vreo 25 de grade !
Maine la pranz mergem la ecograf , sa vedem cum mai e inimioara lui. Sa ne tineti pumnii in jur de ora 13.30 !
Va pup si va doresc o noapte linistita ! sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

03.05.2010 9:49     citat 

buna seara!

nu am putut intra pana acum pe forum! au fost probl ci site-ul!

am vazut bbi frumosi! sa va traiasca!

narcisa sper sa te odihnesti bine de-acum!

si noi stam pe-afara mult!

va pup ca s-a trezit! maine mergem si noi la dr! speram sa o gasim la maternitate!

noapte linistita va doresc si maine sper sa pot intra si scrie mai mul!

pupici!

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

03.05.2010 9:50     citat 

Vai Ionela cum am putut sari poza cu Cosmin de pe prima pagina! jenat E un scumpel tot! Pupam frumusetea mica... sarut

Byu, ce frumosi sunteti...Si noi in we am stat nu la manca scurta ci la fara maneci. scot limba

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

04.05.2010 8:00     citat 

buna dimi sarut

azi noapte am batut si noi recordul cu 7 ore de somn foarte fericit zambet sarut ..dar, orice asi face mai mult de 6 dim nu mai doarme socat

biencut sarut multumesc! sarut sarut si noi pupam pe Mihaitza si Biencutza sarut sarut

mada sarut va tinem pumnii la dr..multa bafta trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
alexuca

Copii
Mihaita: 14 ani, 11 luni
Alexandra: 10 ani, 11 luni

04.05.2010 8:25     citat 

Buna dimineata rad
Chiar ca a fost frumos ieri afara...azi este ceata trist
Binenteles ca ieri nu am reusit sa termin curatenia asa ca azi iar am program administrativ...si mai trebuie sa fac si mancarica si nu am nici o idee...voi ce mai faceti?
Bravo Ione ptr somnic...lasa ca o sa creasca ei mari si o sa dormim pe saturate rad
Mada tinem pumnii sarut sarut sarut ...sa ne spui vesti bune rad

Se vede ca este frumos afara ca nu am avut prea mult de citit rad

sus

Denunta
alexuca

Copii
Mihaita: 14 ani, 11 luni
Alexandra: 10 ani, 11 luni

04.05.2010 8:27     citat 

Byu ce frumosi sunteti voi trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: