· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (450)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (450)     
cristina79

Copii
Claudia: 15 ani, 11 luni
Sebastian : 10 ani, 8 luni
Sabrina Petronela: 8 ani, 6 luni

05.05.2010 10:38     citat 

neata, fetelor!!!
Codrina, ma bucur ca esti bine, sper sa te odihnesti, ca asa vine lapticul.......am zis eu ca te las pe tine sa nasti prima scot limba , felicitari inca o data!!!..........eu mai schimb azi o saptamana, sper sa fie ultima... sarut sarut
Aseara, dupa ce am vazut ca a nascut Codrina, m-am apucat sa mai verific inca o data bagajul pentru maternitate, sa le pun la punct......nu mai am nici eu mult....
va pup pe toate....!!!!
daca nu nasc, de luni am iar calculator si vb mai mult......acum scriu tot prin vecini... sarut sarut

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 10 ani, 7 luni

05.05.2010 10:58     citat 

cristina felicitari pentru inca o saptamana sarut si sa fie ultima cu burtica asa cum iti doresti sarut nastere usoara!

sus

Denunta
adece

05.05.2010 11:00     citat 

Hello fete dragi
Imi pare rau ca nu am mai dat pe aici insa am probleme cu sarcina si trebuie sa stau numai in pat. Am sa revin cand ma voi simti mai bine si cand sper eu ca lucrurile vor intra pe un fagas normal.
Pup burticutzele noi sarut , pup burticile mari care mai au putin pana la termen, pup toate burticile sarut

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii
Octavian-Ioan: 10 ani, 5 luni
Sofia-Maria: 7 ani, 3 luni

05.05.2010 11:05     citat 

adece toate cele bune si sa auzim numai de bine, sper sa nu fie nimic grav si sa se rezolve usor, pana atunci odihna placuta.

cristina BB tau vrea sa te ia prin surprindere deaceea nu iti da nici un semn de venire pe lume. Oricum mai am putin si il vei tine in brate.

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii

05.05.2010 12:35     citat 

Cam multa liniste, sa inteleg ca a nascut Codrina si este liniste sa se poata odihni nu?foarte fericit , foarte bine. zambet

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 10 ani, 2 luni
am nascut deja!

05.05.2010 12:48     citat 

buna fetelor,
noi am fost dupa rezultatele de la analize, se pare ca am o infectie urinara, se poate ca durerile mele de burtica sa se traga de la asta?
voi ati avut infectie urinara in sarcina? eu habar nu am ce pp asta
sunt curioasa si de abia astept sa ajung maine ;la dr

adeece sanatate multa iti doresc zambet

pupici la celelalte fete sarut

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii

05.05.2010 12:51     citat 

rizibizi eu nu am avut asa ceva, insa o colega de a mea a avut in primul trimestru de sarcina si in urma unui tratament dat de medic ia trecut, mi-a spus ca acum se simte mult mai bine. Cred ca nu este ceva foarte grav atata timp kt actionezi la timp.

sus

Denunta
karina_swe

Copii
Layla Maria: 10 ani, 7 luni

05.05.2010 12:53     citat 

cristina79 iti doresc o nastere usoara si cit mai rapida , imi doresc sa nasti cit mai repede pentru ca sa imi vina si mie rindul odata rad rad rad

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii

05.05.2010 1:28     citat 

Eu imi inchid activitatea azi, voi reveni maine.
O zi buna tuturor.

sus

Denunta
rizibizi

Copii
am nascut deja!

05.05.2010 3:40     citat 

ce liniste fetelor pe aici, hehe se vede ca a venit vremea buna zambet

lavinia acum vad ca esti din bacau....si eu tot bacaoanca pana acum 5 ani, cand m-am mutat in arad la sot..........nici nu m-am gandit ca ajung asa departe cum e viata nu?

fetelor dupa amiaza placuta la toate zambet

sus

Denunta
hadria

Copii
RADU
am nascut deja!

05.05.2010 5:32     citat 

Multumesc mult Anika!
Va pup pe toate!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

05.05.2010 7:13     citat 

buna burtici frumoase sarut

codrina sarut va pupam si te asteptam acasa cu povestea nasterii sarut sarut

rizibizi sarut eu am avut infectie urinara in primul trim..si mi-a dat dr "eficef" si sa beau cate o cana de ceai de cozi de ciresi sau matase de porumb

adece sarut sanatate multa sarut

cry_styna sarut o faci pe "petitoarea"? rad rad te pup sarut

pup toate burticutele sarut

sus

Denunta
adece

05.05.2010 8:09     citat 

Ionelita sarut
Lavinia_ionela sarut

Sunt mega happy...am venit de la doctor, bebelica e foarte bine...are 1.25cm...162 de batai (ale inimii) pe minut. Am intrebat-o toate cele ca sa ma linistesc....Bineinteles ca am mai avut o tura de scurgeri maronii dar mi-a zis doctorita sa nu ma sperii...doar daca doamne fereste sunt rosii. MI-a dat analize de facut pentru primul trimestru, nici nu vreau sa ma gandesc cat m-or costa... prostit prostit dar ce conteaza....bebe sa fie sanatos. Pe 3 iunie merg la morfologia pt trimestru 1.Iuhuuuu

Rizibizi, si eu de ieri am inceput sa am dureri de burta, mai ales cand fac pipi prostit scot limba . scot limba . Ginecoloaga mi-a spus ca s-ar putea sa fii facut infectie urinara....deci e posibil sa ai durerile de la infectie.
De acum sper sa intru mai des.....va pup pe toate!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii

06.05.2010 7:27     citat 

Buna dimineata fetele!
Sunt foarte fericita pentru ca am dormit extraordinar de bine aseara si m-am trezit cu pofta de viata zambet

rizibizi intradevar sunt din Bacau dar in urma casatoriei pentru ca localitatea mea natala este Ploiesti. Imi place foarte mult Bacaul insa orasul de suflet tot Ploiesti ramane rad (acolo am toata familia si prietenii).

adece felicitari pentru rezultatele de la ginecolog, totul va fi bine si in continuare important este sa fi optimista ca sa transmiti BB acelasi sentiment.

sus

Denunta
rizibizi

Copii
am nascut deja!

06.05.2010 8:28     citat 

buna dimineata si de la noi zambet

eu sunt cam somnoroasa ca la noi vremea e mai urata...si asa somn am, dar maine am 1 zi de concediu yupi....
si diseara merg la ginecolog de abia astept sa vad ce e cu bebele....dar pana diseara mai e mult trist

lavinia te inteleg asa si la mine , imi place aradul am prietene dar orasul meu de suflet e bacaul(acolo ii am pe toti) la noi sotul e singur la parinti si nu are nici verisori , bine ca avem prieteni zambet

adeece ma bucur ca esti bine, iti doresc o sarcina usoara si fara griji, ai grija de tine, zambet

anika
si adrianabuc inca un pic si va apropiati de momentul cand va tineti minunea in brate

eu va las ca nu imi vad capul de treaba la servici....problema ca zici ca sunt asa de aeriana ca nu am chef de nimic zambet

pup la toate fetele sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: