· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (450)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (450)     
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
13 ani, 2 luni
Diana Catalina: 10 ani, 7 luni

06.05.2010 9:00     citat 

Neata frumuselelor,

Eu nu ma laud cu o noapte excelenta pt ca piticul meu e racit si a facut febra, sotul a facut toxiinfectie alimentara de la o pizza cumparata pe fuga iar eu...sunt cu ale mele, greata, ameteala care nu mai trec parca sa ma lase sa ma bucur de sarcina.
Ma bucur mult Adece ca sunteti bine si iti doresc sa cresteti maaari sarut sarut
Rizibizi bafta azi la doctor, imi pare rau pt infectia urinara dar se intampla des la gravidute si stiu ca se rezolva, eu nu am avut niciodata din fericire.

Ionelita te pupam si pe tine si pe Cosminel, saptamana asta ziceai ca ai botezul? Tu cum te simti dupa cezariana, ti-ai revenit, te mai doare?

Cristina79 eu sper sa vina bebe si la tine si la Dalinuta cat mai curand
sarut

Va pup pe toate fetelor si va doresc o zi frumoasa si insorita sarut sarut sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

06.05.2010 9:02     citat 

neata burtici

Eu sunt cu treaba si alergatura. Uf! Ce mi s-a luat!

adece, pup la tine. Ma bucur ca bebelu' e bine si creste. Acum sper ca stai mai linistita.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.05.2010 9:22     citat 

micky sarut da..maine avem botezul..si sambata petrecerea sarut sarut pupam toata familia bolnavioara jenat

eu ma simt foarte bine, si nu ma mai doare deloc zambet

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 10 ani, 10 luni

06.05.2010 9:28     citat 

buna fetelor,

eu nu prea am dormit asta noapte trist seara m-a durut burtica jos, apoi toata noaptea m-am foit. Bine macar ca am stat in pat pana la 9.

lavinia ma bucur ca ai dormit bine sarut zambet

noi azi implinim 36 de saptamani zambet socat cool

adece ma bucur ca e bine bebe sarut sper sa intri mai des cum ai zis trag cu ochiul

rizibizi sarut o zi usoara la servici sarut si eu sunt tare aeriana asa ca te inteleg prostit

micky multa sanatate la toti sarut

ionelita sarut ma bucur ca nu te mai doare operatia. Petrecere frumoasa!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.05.2010 9:29     citat 

anika sarut multumesc sarut
felicitari pt intrarea in sapt 37 sarut sarut te-a programat pt ceza?

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 8 luni
Marius Adrian: 10 ani, 11 luni

06.05.2010 9:38     citat 

Buna dimineata sarut sarut Fetelor care sunteti din Bucuresti eu o sa nasc la Cantacuzino si nu stiu mai nimic despre acest spital, ma gindeam daca stiti vreuna din voi cite ceva despre acest spital,la control pina acum am fost la Medsana Cotroceni zambet Marti o sa merg la control si atunci ma si interneaza pt cezariana trist Va pup si astept raspuns daca stiti ceva sarut sarut

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 8 luni
Marius Adrian: 10 ani, 11 luni

06.05.2010 9:43     citat 

Ionelita petrecere frumoasa si sa va creasca printisorul mare si sanatos sarut sarut sarut

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 10 ani, 10 luni

06.05.2010 9:43     citat 

ionelita pe 13 mai, joia viitoare merg la medic si probabil atunci o sa stabilim data ptr ceza. Ultima consultatie a fost pe 1 aprilie ochi peste cap a trecut ceva timp si mi se parea ca ma programeaza prea tarziu dar vad ca ma simt relativ bine. Ma mai dor salele, burtica jos dar nimic grav.Pupici lui Cosmin sarut sarut sarut

sus

Denunta
adece

06.05.2010 9:50     citat 

Neata! zambet
Lavinia_ionela, incerc sa fiu optimista....e putin cam greu dupa atatea sperieturi dar o sa fie bine pana la urma.... scot limba
Rizibizi sarut , bafta la doctor diseara.... sarut
Micky1307, imi pare rau ca ai probleme cu piticu si cu sotzu'...of..insanatosire grabnica....si sper sa iti treaca starile de rau cat mai repede! sarut sarut sarut sarut
adrianaBuc sarut
anika29, felicitari pentru cele 36 de saptamani... foarte fericit sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.05.2010 9:57     citat 

multumesc alina sarut sarut

anika sarut atunci asteptam pana joia viitoare trag cu ochiul

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii
Octavian-Ioan: 10 ani, 8 luni
Sofia-Maria: 7 ani, 6 luni

06.05.2010 10:22     citat 

micky insanatosire grabnica intregii familii si nu cred ca mai ai mult pana vei trece de starile de greata..

anika29 felicitari pentru cea de-a 36-a sapt eu mai am putin si intru in a 26-a sapt scot limba

ionelita petrecere frumoasa la botez si eu am o nunta sambata scot limba

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani, 5 luni

06.05.2010 10:57     citat 

-adece-Felicitariiiiiiiiiii! foarte fericit offf..ca ma tot gandeam in ultima vreme la tine ca nu dadeai nici un semn..imi vine sa te bat la fundulet.. scot limba dar te iert ca esti cu bebe.. foarte fericit Doamne Ajuta sa fie bine!..te tzuk .. sarut ce fain a fost sa auzi inimioara pt. prima data.. sarut si eu abia astept sa merg iar la dr. sa vad ce face bebe.. sarut Doamne Ajuta sa venim cu vesti bune de fiecare data! sarut sarut sarut
-ione-Distractie placuta!..si tzuk viitorul mic Crestin!..mooaa sarut sarut sarut
-burticoase mici si mari..o tzuka la toate..mooaa sarut sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.05.2010 11:07     citat 

lordy sarut lavinia sarut distractie placuta la nunta lavinia sarut trag cu ochiul

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

06.05.2010 11:11     citat 

Neata burtici sarut noi ieri am lipsit,am avut ceva treburi de rezolvat zambet
Micky ce ghinion pe tine trist si baietelul si sotul trist insanatosire grabnica amandurora sarut
Anika sarut felicitari pt inca o sapt,mai ai putineeee sarut dar dc nasti prin ceza ?? nu sep oate normal sau nu vrei tu confuz confuz
Azi imi km vine sa vomit trist cred k si din cauza k ieri nu am mancat mai nimic,doar porcarele jenat jenat uneori am niste dureri de burtica jos,jos acolo de nici nu pot sa merg,voua vi se intampla ?? ma gandesc k se preg corpul pt ziua cea mare sarut
Va sarut pe toate cu drag si ram prin zona azi zambet

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.05.2010 11:16     citat 

anika, ai rezolvat ceva cu recomandarea pt ceza? sau platesti taxa?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: