· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (450)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (450)     
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 8 luni
Marius Adrian: 10 ani, 11 luni

06.05.2010 11:49     citat 

Fetelor nu mai stie nimeni nimic de Codrina oare ce face micuta Iris intrebare spunea ca ieri sau azi o sa-i faca echo la rinichiut sper din tot sufletul sa fie bine sarut sarut dar poate o sa intre ia sa ne dea vesti bune sarut sarut pupam toate burticile mici si mari sarut sarut[b]

sus

Denunta
adrianaBuc

06.05.2010 12:35     citat 

ione, cred ca esti tare emotionata! Botezul lu bebe! sarut

anika, felicitari pentru intrarea in saptamana 37! Mai ai foarte putin.

Am fost ieri la cursurile prenatale la Filantropia. M-au luat asa niste emotii; parca usor usor incep sa realizez ca nu mai e mult! rad

raliu, poate iti e rau si din cauza de bebe; poate apasa pe stomac confuz Cand intri in prenatal?

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 7 luni
Ana Leia: 10 ani, 10 luni

06.05.2010 12:41     citat 

Alina, la CAntacuzino e ok. A nascut acolo o prietena de familie si am fost prin maternitate. Arata bine, curatel. Si au un laborator de analize foarte bun, performant. Din medici cunosc acolo pe dr. Alexandru Ciulcu. O perioada am fost pacienta dansului si e un doctor super ok. Apoi am schimbat doctorul mai mult din ratiuni de comoditate, adica mai apropape de casa. Cum e cu asistentele sau infirmierele, nu stiu. Un lucru e clar, ca trebuie sa dai, oriunde n-ai merge, fara bani nu se rezolva, asta, din pacate, e realitatea.
Nu stiu cum voi, dar eu am inceput sa dorm foarte rau si mi se umfla tare picioarele. Daca stau in pat e ok, cum umblu prin casa, mi se fac ca la elefant. Am trecut pe ceai de maces, parca urinez mai des, dar tot sant destul de umflata.

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 8 luni
Marius Adrian: 10 ani, 11 luni

06.05.2010 1:58     citat 

luara multumesc mult eu sunt la dr Hadi Rahimian asa este ai mare dreptate, la noi în Romania fara bani nu rezolvi nimic.Oricum ma bucur ca e ok fata de ce-i aici la noi in Targoviste un spital infect, nu lasa gravidele nici macar cu o camasa de noapte iar ale lor sunt rupte si vai mama lor ochi peste cap Si eu am picioarele si mainile umflate iar noptile au inceput sa fie foarte nasoale pun perna la spate una intre picioare si inca una sub burta si tot nu pot sa dorm trist trist Va sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
13 ani, 2 luni
Diana Catalina: 10 ani, 7 luni

06.05.2010 2:08     citat 

Alina si eu merg la dr Hadi la Medsana, nu e medicul cu care o sa nasc dar prin asigurarea de la serviciu beneficiez de 4 ecografii morfologice gratuite la Medsana pe care le fac cu dansul, e un doctor f dragut si sper si bun, el a descoperit problemele bebelusului tau?

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
13 ani, 2 luni
Diana Catalina: 10 ani, 7 luni

06.05.2010 2:13     citat 

sageata sageata Haideti sa ne mutam: sageata Lista Gravidutelor (451)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: