· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (450)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (450)     
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 3 luni
Naty: 7 ani, 7 luni

03.05.2010 12:15     citat 

Ziua buna la gravidutze si la mamici exclamatie sarut sarut sarut

Va urmaresc si va citesc si eu de ceva timp....cu speranta ca poate intr-o zi, ma voi alatura si eu voua, si uite ca mi s-a indeplinit dorinta.....daca doriti sa ne primiti... jenat rad
Suntem inca micutzi, 5 s si 5z, 4 mm, "ancorati" bine si unde trebuie, dar speram sa crestem si sa fim sanatosi! rad sarut
Asadar...17.05.1980 si DPN : 29.12.2010
Nastere usoara, Codrina exclamatie sarut sarut sarut

Va sarut sarut sarut sarut pe toate si va doresc nastere usoara mamicutzelor din top....se pare ca incep sa vina bb-ii..... zambet rad sarut sarut

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

03.05.2010 12:23     citat 

Cum sa nu te primim Crispy,cu draga inima sarut bine ai venit,sarcina usoara si la termen sarut

sus

Denunta
Dalinuta

Copii
Robert: 14 ani, 10 luni
Miriam: 10 ani, 11 luni

03.05.2010 12:25     citat 

Aoleu am citit mai devreme ca este Codrina la spital si m-am bucurat, acum cand vad ca saraca se chinuie rau ma doare si pe mine parca odata cu ea. Pentru ca eu am avut joi seara dureri destul de mari o noapte in treaga la 10 min si dupa 9 ore eram epuizata insa s-a oprit travaliul si de atunci sunt ok. Insa la ea e mai rau ca i s-au rupt membranele.
Hai Codrina rezista, nu te demoraliza poti face epiurala daca te mai dilati doi cm si apoi ai liniste.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

03.05.2010 12:27     citat 

Felicitari crispy sarut iti doresc sarcina usoara si un bb sanatos sarut sarut

adriana sarut ceva vesti de la codrina??

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 8 luni
Ida Maria: 10 ani, 4 luni

03.05.2010 12:31     citat 

Crispy bine ai venit!

Off, sper sa nasca mai repede Codrina si sa fie totul bine...

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
13 ani, 2 luni
Diana Catalina: 10 ani, 7 luni

03.05.2010 12:41     citat 

Bine ai venit Crispy, sarcina usoara, stiu ca pana acum nu ti-a fost usor, dar va fi bine de acum incolo ai sa vezi, si burtica din mic se face mare zambet.

Hai Codrina, Hai Iris!!!

Ionelita felicitari pentru prima lunita, la mai mare, sa cresteti mari si sanatosi!

Ultima modificare efectuata de catre Micky1307 la 03.05.2010 12:42, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 1 luna
am nascut deja!

03.05.2010 12:42     citat 

ione a spus ca-mi mai trimite ea sms! nu vreau sa o sun pentru ca poate se odihneste! asteptam zambet

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 7 luni
Ana Leia: 10 ani, 10 luni

03.05.2010 1:06     citat 

Buna dragelor. Am revenit si noi de la munte. A fost super, pana la urma vila a fost la Pestera, nu in Moeciu cum credeam eu. Chiar m-am odihnit din plin.
Felicitari noilor gravidute.
Micky sanatate multa fetitei tale, exact cum ti-ai dorit.

Codrina hai mami!!!! NAstere usoara, poate nu te chinui mult ca si asa te-a pus Dumnezeu la incercare cu sarcina asta. Asteptam vesti.

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 8 luni
Marius Adrian: 10 ani, 11 luni

03.05.2010 1:45     citat 

Laura ai fff mare dreptate nu-i usor ca dupa doua sarcini pierdute si in sfarsit cand totul era bine cu a treia sarcina sa afli ca bb are o problema de sanatate trist trist Pentru mine Codrina este o luptatoare o curajoasa si o femeie extraordinara.Eu una o sa-i multumesc intotdeauna ei si Simonei pt ca au fost alaturi de mine atunci cand am aflat de problema bebelusului meu, m-au incurajat si ma facut sa fiu optimista sa ma gindesc ca totul va fi bine sarut sarut sarut Hai Codrina suntem alaturi de tine si de micuta IRIS multi sarut sarut sarut sarut[b]

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 7 luni
Ana Leia: 10 ani, 10 luni

03.05.2010 2:22     citat 

Fetelor, am plecat spre casa, imi ajunge pe azi activitate. Ma duc sa-mi intind picioarele ca mi se umfla foarte repede. Mai intru pe seara, sa vad, daca vem vesti de la Codrina. Pupici. sarut sarut sarut

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 15 ani, 4 luni
R: 13 ani, 9 luni

03.05.2010 2:47     citat 

acum 10 minute am vorbit cu viitorul tatic. codrina inca nu are dilatatia suficienta pentru nastere.
curaj mami sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

03.05.2010 2:50     citat 

Buna gravidute!!!!!

Codrina hai mami, nastere usoara!!!!! inca putin si iti tii printesuca in brate sarut sarut sarut
crispy bine ai venit!
ioneluta, la multe lunite lui Cosminel! ai o minune de baietel sarut sarut sarut

vai fetelor asa m-am saturat si eu de atatea analize si teste...azi am primit scrisoare de la gine, maine trebuie sa merg de urgenta sa repet HPO, glicemia...se pare ca nu e ok trist trist trist trist am inteles ca testul dureaza 3 h...data trecuta m-au tinut doar o h...sper sa fie totul ok ochi peste cap

va pup pe toate si asteptam vesti de la Codrina!!!!

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 8 luni
Marius Adrian: 10 ani, 11 luni

03.05.2010 2:53     citat 

danielle ce ma bucur ca esti si pe aici deci ai tinut lagatura cu Codrina tot timpul ma bucur foarte mult chiar ma gandeam la tine ,si mi-am spus danielle nu mai stie nimic de noi te pupik sarut sarut sarut offf nici acum nimic intrebare saracuta cat se chinuie trist trist

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 15 ani, 4 luni
R: 13 ani, 9 luni

03.05.2010 3:00     citat 

alina nu am tinut legatura cu ea . acum am vazut mesajul de la ea dat de dimineta si l-am sunat pe sotul ei. am sa mai sun mai pe seara dar mai mult ca sigur adriana sarut va da vestea ca ea a fost in contact permanent cu Codrina.

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

03.05.2010 4:49     citat 

Saracuta Codrina trist inca un pic si se termina,isi va tine puiul in brate si va uita de mom astea grele sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: