· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (450)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (450)     
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 10 ani, 9 luni
Irina Maria: 8 ani, 9 luni

03.05.2010 8:15     citat 

Felicitari mami Codrina. Cat ma bucur pt tine. Te cred ca ti-a fost greu in ultimele ore, atunci e cel mai greu,dar cum ai zis si tu merita pe deplin. Felicitari pt Iris sa va traiasca, sa fie santoasa, iar tie refacere grabnica si mult laptic. Te asteptam cu drag la mamici sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu_rx

Copii
victor robert: 10 ani, 8 luni

03.05.2010 8:18     citat 

felicitari mami codrina!!!doamne ajuta ca ati trecut cu bine prin incercarea asta!!!bun venit pe lume iris,sa cresti mare si sanatoasa!!!\
ione va felicit ptr lunitza implinita,doamne ce trece timpul...
nu-mi vine sa cred ca sunt cocotata acolo sus la nastere usoara,imi da fiori!!!
am fost la dr vineri,bebe e bine,placenta incepe sa arate imbatranita,avem 2680g si suntem cuminti,asa zic eu ca e foarte linistit,o lasa pe mami sa doarma noaptea si sper ca va fi asa si cand iese...
probabil ma programeaza la ceza dupa 10mai,merg sambata si aflu amanunte
de azi sunt in concediu,am dormit de dimi,ce bine!!!dar am alergat toata ziua si acum sun franta
merg la dus si nani
va pupacesc pe toate
aaaa...sa nu uit..bine ai venit crispy ma bucur ca esti printre noi...sarcina la termen si usoara ca a mea iti doresc sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
karina_swe

Copii
Layla Maria: 10 ani, 7 luni

03.05.2010 8:20     citat 

Felicitari mamico sa va traiasca printesa si multa sanatae sa va bucurati de ea sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

03.05.2010 8:20     citat 

Ralu_rx.....multumesc exclamatie Doamne ajuta asa sa fie exclamatie sarut sarut sarut sarut Poate te programezi si il aduci pe flacau pe lume de ziua noastra.... trag cu ochiul foarte fericit sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani, 3 luni

03.05.2010 8:31     citat 

- Felicitariii mami codrina!!!!..bun venit Iris.. sarut
-as fi vr4ut sa fac galerie si eu dar din pacate nu a mers site-ul trist
-crispy-bine ai venit.. foarte fericit sarut sarut sarut sarcina usoara in continuare.. sarut
-feti o saptamana reusita va doresc! sarut
-adece-cum esti?..sper ca bine si ca bebe creste.. sarut tzuk burtica sa creasca mare..mooaa sarut sarut sarut

sus

Denunta
Byu

Copii

03.05.2010 8:43     citat 

Cateva pozici cu noi
La plimbare

Dupa baita

In patut, nanita dupa plimbarica

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

03.05.2010 8:53     citat 

Lordy....tzuk si eu la tine si la burtica....wow! esti deja in trimestrul II....maine-poimaine te vad la galerie.... trag cu ochiul zambet sarut sarut sarut sarut
Byu....este un dulce Iulian...sa va traiasca, sa va aduca numai bucurii si sa va lumineze viatza exclamatie sarut sarut sarut

sus

Denunta
Byu

Copii

03.05.2010 9:08     citat 

Crispy multumim frumos. Bine ai venit la gravidute, sarcina usoara in continuare nastere usoara si un bebe sanatos sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
karina_swe

Copii
Layla Maria: 10 ani, 7 luni

03.05.2010 9:19     citat 

Byu sunteti asa de frumosi amåndoi si va sta asa de bine unu cu celalat ca parca poza nu mai e asa de interensata cind sunteti unu fara celalalt sarut sarut sarut

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 5 luni
Ana Leia: 10 ani, 7 luni

03.05.2010 9:37     citat 

Byu, am vazut doua frumuseti mai sus. Pe tine si pe Iulian. Asa de bine va sade impreuna. Va pupacesc pe amandoi. sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
10 ani, 8 luni

03.05.2010 10:40     citat 

Salutări. Vin azi aici in calitate de mămică. Intradevar, ultimele 3 ore au fost groaznice. Nu mi.au dat nimic. In afara de ceva pt înmuierea colului,si un antibiotic, pt ca trecuseră ore multe de cand se duse lichidul.
Dar, acum, cand o privesc ce liniştită doarme aici langa mine, aş mai trece de 1000 de ori prin asta. Merită cea mai insuportabilă durere. Nu stiu daca e frumoasă pt restul, pentru mine e cea mai minunată fiinţă. Va multumesc pt vorbele frumoase si încurajări. Va pupam dulce.

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

03.05.2010 10:46     citat 

Codrina sarut

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

04.05.2010 7:34     citat 

Neatza!
O poza cu Mica Printesa Iris:

Uploaded with ImageShack.us

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 5 luni
Marius Adrian: 10 ani, 8 luni

04.05.2010 7:50     citat 

Offffff cat e de scumpa si frumoasa mititica sarut Codrina sa-i dea Dumnezeu sanatate multa si sa va bucure viata sarut sarut si sper din tot sufletul sa fie bine si cu chistuletele va pup pe amandoua sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

04.05.2010 7:55     citat 

codrina, sa-ti traiasca!!!e tare scumpa mititica sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: