· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (450)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (450)     
anika29

Copii
Ilinca Maria: 10 ani, 7 luni

04.05.2010 3:28     citat 

gata cu parculetul pe azi zambet dar imediat ce vine sotul mergem in piata si sa iau lapticul (suntem abonati la lapte si vine martea) cool

pupici tuturor sarut sarut sarut

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 5 luni
Marius Adrian: 10 ani, 8 luni

04.05.2010 3:56     citat 

Fetelor nimic nou nu ne mai spune nimeni ce face Codrina si printesa ei intrebare
    Dalinuta si Cristina nu ne dati nici un semn intrebare
[/list]Hei nu toate odata va rog foarte fericit ca deja eu am inceput sa am cosmaruri noaptea nu stiu ce-i cu mine ca de doua nopti nu mai pot sa dorm trist trist
Va pupik pe toate si sunt pe aici va urmaresc zambet

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 10 ani, 2 luni
am nascut deja!

04.05.2010 4:03     citat 

fetelor am si eu o intrebare, de ieri cand am revenit la serviciu a inceput sa ma doara nu stiu vaginul sau nu stiu ce ma doare jos acolo, credeti ca de la statul pe scaun?
oricum mi-am facut programare pe joi la dr sper sa fie ok.......

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

04.05.2010 4:11     citat 

rizibizi, pe mine ma doar burta jos...nu tare...dar ma doare...de pe la 10 saptamani....saptamana trecuta ma durea si ceva jos...nu stiu ce...am fost la doi dr. ...unul mi-a zis ca ar fi colul putin intredeschis...celalalt(la cateva zile) l-a vazut inchis prostit ....saptamana trecuta am stat trei zile in spital...am luat ceva antispastice si mi-au mai trecut...azi parca au revenit...am fost la spital sa-mi iau medicalul si am stat cam mult in picioare+masina si ...cred ca de asta
oricum pana nu mergi la dr....nu ai cum sa stii...ia un no-spa...odihneste-te mai mult! sarut

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 7 luni

04.05.2010 4:18     citat 

Alina emotiile incep sa-si spuna cuvantul sarut mai ai putin zambet
rizibizi si pe mn ma durut ieri la fel,mai ales knd mergeam ma durea tare trist
Pup sa treaca durerea sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

04.05.2010 5:10     citat 

salutari burtici

codrina, imi pare rau ca am ratat galeria. Ma bucur insa ca bebelina si tu sunteti bine si ca travaliul tau luuuunnnnggg s-a incheiat cu bine.

crispy, sarut bine ai venit!

ione, 1 lunita deja? uau La mai multe!

byu, baiatul tau se face mare! E un scump.

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

04.05.2010 7:45     citat 

codrina ce frumusete mik ai tu acolo
pupam dulcik mik sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
cristina79

Copii
Claudia: 15 ani, 11 luni
Sebastian : 10 ani, 8 luni
Sabrina Petronela: 8 ani, 6 luni

04.05.2010 8:08     citat 

Buna, fetelor!!
Codrina, felicitari pentru Iris, sa fiti sanatoase si sa veniti repede acasa!!!!!!!!!!!!!
Eu vad ca n-am nici un simptom, ma plimb toata ziua cu fata cea mare, dorm noaptea...eu zic ca Sebi nu se grabeste...
Va pup pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani
Victor Adrian: 10 ani, 7 luni

04.05.2010 8:29     citat 

codrina, imi pare rau ca am ratat si eu galeria. te pup dulce si astept mai multe vesti- mai ales despre rinichiut. pupam dulce si iti tin pumnii sarut

raliu, anika.. sarut
eu am plecat din bucuresti pt vreo 2 sapt, sunt la mine la tara si nu am acces la net. o sa scriu mai rar dar ...multumesc mult sarut sarut
succes tuturor si..sa ne auzim cu bine .
pup

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
10 ani, 8 luni

04.05.2010 8:53     citat 

Salutări! suntem bine,relativ. Prima noapte a fost grea, nu a prea dormit,tot la titi vroia. Dimineaţă a primit un pic de supliment, după care a dormit 3 ore. Apoi iar treziri şi plansete la 15 min, după ultimul supliment a dormit doar o ora. Am pus-o la sân, si văd că de 40 min doarme bine. Eu sunt obosită. Nu am apucat să mă odihnesc după travaliu şi naştere. Dar trebuie să ne obişnuim una cu cealaltă.
Mâine sau joi facem ecografie să vedem rinichiul. Acum ii dă şi calciu pt că a stat multe ore fără lichid. Vă pup. Scuze de modul haotic în care am scris, dar sunt obosită tare. Şi mă dor şi cusăturile. Oricum, nu mă satur să îmi iau ochii de la ea. Sunt total îndrăgostită. E cel mai minunat sentiment, iar ea e TOTUL pentru mine. Mă pun să profit de timpul în care doarme, şi să mă odihnesc şi eu. Vă pupam cu drag.

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 5 luni
Marius Adrian: 10 ani, 8 luni

04.05.2010 9:48     citat 

în sfarsit au aparut fetele noastre Simona Cristina sarut sarut Codrina ma bucur foarte mult ca micuta este bine si mai asteptam vesti bune si despre rinichi sa dea DD sa fie bine sarut sarut Fetelor va doresc o noapte linistita sarut sarut

sus

Denunta
anika29

Copii

04.05.2010 10:02     citat 

noapte buna tuturor sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
hadria

Copii
RADU
am nascut deja!

05.05.2010 5:01     citat 

Buna fetele!
Am citit cat am putut din urma... dar cel mai mult m-au impresionat pozele cu bebeii sarut sarut sarut (celor care au nascut de cand nu am mai intrat eu pe forum... sunt toti atat de dulci ... felicitari mamici!!!)... M-am vazut aproape de capul listei la capitolul "nastere usoara!", dar dupa ce am vorbit si cu Codrina... si cu ceea ce vedem pe la TV... am o friiiicaaaaaaaaaaa...
Oricum... deocamdata nu am probleme... doar ca am ramas fara laptop si nu va pot urmari indeaproape si... nu pot dormi noaptea...
Va pup pe toate! Chiar imi era dor sa va citesc!!! Am prins laptopul sotului inainte de a pleca la munca trag cu ochiul scot limba

sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii
Octavian-Ioan: 10 ani, 5 luni
Sofia-Maria: 7 ani, 3 luni

05.05.2010 9:51     citat 

Salutare fetelor!
Imi pare rau ca am ratat galeria pentru Codrina, dar nu mi-a functionat site-ul cateva zile, vad ca acum si-a revenit.

Felicitari Codrina sa iti creasca minunea de fetita mare si sanatoasa.

Bine ai venit Crispy si sarcina usoara.

sus

Denunta
anika29

Copii

05.05.2010 9:59     citat 

buna fetelor,

noi suntem bine zambet si va pupam pe toate sarut sarut sarut

hadria nastere usoara daca nu mai intri pana nasti sarut

o zi buna sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: