· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna - iarna 2008 (104)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna - iarna 2008 (104)     
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

18.05.2010 6:43     citat 

Neata sarut

MamiS sarut pupam pe Maria cea cu varsat de vant si pe Tuduuuuu sarut Asteptam poze
Andreea sarut ce scumpa e Maioa cum vorbeste ea la telefon si ce gesticuleaza Imi place mult poza cu voi doua
Alina sarut multumim de intrebare ,Mari ae mai bine mai avem tratament pana vineri , joi ne ducem la control Pup fetele frumoase sarut cu ochelari cu role foarte fericit
Liana sarut sanatate lui Dudu cel frumos , ce bine i sta tuns asa sarut
Mamiyasmi sarut sanatate Arianei , imi pare rau ca a facut febra asa mare Felicitari pentru k sta in fundulet Cat despre Yasmi rad exact asa a facut si Maria ieri cu pantofii mei , nu vroia sa i lase deloc
Christiana sarut ce codite ai

Va pup sarut

La 10 plec la tuns foarte fericit pentru k sambata am botez la sora mea si trebuie sa ma fac mumoasa dar azi vroiam sa ma si vopsesc ( negru de data asta ) si mi au venit musafirii plang sau sunt foarte trist Ce sa fac sa ma mai vopsesc ? Prinde vopseaua ? Stie careva?
Diseara ma duc si la croitoreasa sa vad cum mi a iesit costumasul

O zi frumoasa sarut

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

18.05.2010 7:40     citat 

Neata ,
Ady multumum pt cafea trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut pupam plarioara cum se mai simte?
MamiM ce frumusica e Chris sarut sarut sarut sarut ce mare s-a facut sarut sarut sarut sarut
MamiY tare dragute sunt fetele tale si imi pare rau ca a facut Ari febra si Yas ce bine se tine pe tocuri bv sarut sarut sarut sarut
MamiS nu mai am cuvinte 3 torturi intr-un timp asa de scurt surprins esti foarte tare tine-o tot asa si eu sunt de acord cu tine ca a facut si M acum , nu mai ai probleme la gradi sarut sarut sarut sarut
Andreea ce mare si frumusica e Maia si ce mai vb ea la telefon trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut sarut
Ralu asteptam poze de la voi sarut sarut sarut sarut
Si de la Mimilica sarut sarut de la dezmat trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut
Liana sanatate multa pt Dudu sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Alina ce sa mai zis ai niste fete si ma inebunesc ochisori lor cand l-e vad impreuna sunt asa dragute sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
MareM ce frumos ai lucrat bratarile nu-mi trimiti si mie? trag cu ochiul sarut sarut sarut ca imi plac si nu stiu sa fac ochi peste cap sarut sarut sarut sarut sarut
Despre noi va pot spune ca avem toata casa la dispozitie pt a merge mai ales pt Bia care vrea sa vada tot foarte fericit si multumesc lui DD suntem sanatosi foarte fericit .Ieri cand a venit Razvan de la servici a facut toata casa curat si a spalat si frigiderul si eu am stat cu copii foarte fericit am un noroc foarte fericit nu vrea sa fac eu zambet .Asa ca azi fac papica .
Va urez o zi buna sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
surprins surprins surprins surprins surprins cat am scris trag cu ochiul sarut sarut sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

18.05.2010 7:46     citat 

La multe lunite Elena sarut sarut sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 8 luni
Maria: 12 ani, 3 luni

18.05.2010 9:27     citat 

Buna dimineata!

of,Alina,multa sanatate Arianei,e minunata,atit de frumoasa si dulce si e bestiala cum sta ea in fundulet,gogoasa mamei! MInunate fetite ai!! sarut sarut sarut

Chris,si de tine mi-era dor sarut ce codite frumoase ai!!!

Maria mea are temperatura, i-am dat Panadol,asa a fost si la Tudor in primele zile,of. Am facut niste poze azi dimineata si un filmulet cu domnisoara.

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

18.05.2010 12:11     citat 

Schimbarea la fata foarte fericit Sotul a ramas socat cand a vazut cat am tuns din par

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

18.05.2010 12:21     citat 

Salutare sarut
Vai ce filmulet super-tare foarte fericit Bulinutza frumoasa, ai un look senzational, imi place mult cum esti tunsa, de fapt ai parul mare ca domnisoarele sarut si Teo zice "da" exact la fel si-mi arata tot ce-i cer.......sunt tare dragalasi acum zambet Tudor e baietel mare, se incalta singur.......am asa o imagine de viitor, cu Tudor care va fi foarte protector cu Maria, iar domnisoara foarte mandra de fratiorul (body-guardul) ei sarut
Palariutzo, sa vii cu vesti bune de la control sarut
Adytza, in legatura cu vopsitul nu stiu ce sa zic........eu m-am vopsit odata cand eram mai pe la mijlocul perioadei de menstruatie si s-a prins.......acum nu stiu daca a fost norocul meu, vopseaua buna sau......s-a prins pur si simplu......
Intre timp deja vad ca ai pus poze.....uau, chiar ai taiat ceva.......dar iti sta ff bine trag cu ochiul nu-mi dau seama daca te-ai si vopsit..... confuz
Pup nasucul mic de Palariutza sarut

Eu sunt plina de nervos nervos nervos nervos nervos si-mi vine sa plec in lumea mea sa nu mai stiu de nimeni si nimeni de mine..........in fine, o sa treaca........o fi si vremea de vina, ca parca e toamna, nicidecum inceput de vara ochi peste cap
Sa speram in vremuri mai bune......

sus

Denunta
mamistef

Copii

18.05.2010 12:34     citat 

Foarte fain iti sta,Adytzo! sarut eu nu ma vopsesc si nu ma epilez cind sunt pe stop prostit ,ca vopseaua nu se prinde si epilatul e tortura in zilele alea,se accentueaza sensibilitatea la durere cool

Alinoaco,asa zic si eu ca vor fi ai mei zambet

Tortulet de ieri pe azi,naspa,da,stiu prostit

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

18.05.2010 12:55     citat 

Alina sarut nu m am vopsit , cred ca o sa incerc sa ma fac diseara , ma i vedem sarut Mersi sarut Te pup si te imbratisez sa nu mai fii suparata sarut
MamiS sarut pup dulce Bulinutza si pe Tuduuuuu sarut sarut sarut Filmuletul nu l am vazut pentru ca doarme Maria Naspa rau tortul foarte fericit (glumesc desigur sarut sarut sarut )

Va pup , plec la croitoreasa sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 1 luna

18.05.2010 2:46     citat 

Salutare!
N-am citit nimic din urma jenat dar in schimb am vazut niste poze superbe cu copilasi frumosi foc,pupa mama pe ei. sarut sarut sarut sarut
Pun repede cateva poze ca acum se trezeste teroristul si ciu-ciu calculator

Si noii membri ai familiei

Va pup

sus

Denunta
mamistef

Copii

18.05.2010 4:45     citat 

Albastrel drag sarut sarut sarut sarut

Eu sunt necajita tare,ma tem ca Maria are o forma mai urita decit a avut Tudor,de dimineata pina acum ii apar bube noi,nu stiu...de la ora la ora! Are si in par,are o gramada pe git,pe umeri,pe spate, au inceput sa-i apara si pe frunte.Deja filmuletul pus dimineata nu mai e de actualitate,e plina toata.Zilele astea va fi crima si pedeapsa,NU trebuie sa o scap sa se scarpine(ma refer in primul rind la fatza).Ma si mir ca a acceptat sa stea cu parul prins,ca sa o pot unge cu mixtura pe git si dupa urechi,si in urechi trist

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

18.05.2010 5:17     citat 

Of, Mariuca mica, ce te chinui tu trist pup fetita frumoasa sa treaca repede bubitele sarut
Broscutza mica, da' ai crescut ca din apa surprins pot sa pap si eu o gropita din obrajorul tau confuz jenat ce dulce esti, nazdravan mic sarut dar cu giner-miu al' mare....poze confuz cum se intelege gypsy cu noii membri ai familiei confuz sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

18.05.2010 5:27     citat 

Gata m am vopsit foarte fericit si mi a iesit f bine chiar daca am problemele lunii Asa ca eu nu mai cred in de astea scot limba

MamiS sarut o pup dulce pe Mariuca
Raluca sarut doamne ce a crescut Rares de cand nu l am mai vazut sarut Si ce ochi are sarut

Un filmulet cu Maria foarte fericit Mamiyasmi foarte fericit rad

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

18.05.2010 5:57     citat 

Buna seara sarut sarut sarut
ariana cand ai crescut?doamne esti atat de frumoasa si atat de mare sarut sarut sarut
albastrel esti un baiat mare si frumos sarut sarut bun venit noilor membrii ai familiei,in scurt timp si familia noastra se va inmulti cu astfel de membrii cool cool
o pup pe maria pe fiecare bubita,sa DD sa treaca repede sarut
mamiyasmi imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asta sarut
adriana imi place la nebunie cum iti sta sarut
mikimy pup greierasii sarut sarut
stefana nasol tort ce sa zic,manca-l-as(nu stiu daca am scris corect) nervos nervos nervos nervos prostit prostit
si acum am o veste DE MAINE MA DUC LA MUNCA
Nu am zis nimic pana acum pt ca defiecare data cand am zis nu s-a concretizat nimic,dar acum e sigur...maine la ora 9 tre sa fiu la birou
sunt inca in stare de soc.....a fost foarte repede si nu-mi vine sa cred ca dupa luni de cautari am gasit intrun final prostit prostit prostit prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii

18.05.2010 6:06     citat 

o pup pe palariutza-Mariutza cea tunsulici-frumos!!

Andreea,FELICITARI si sa fie intr-un ceas bun!!!!!!! sarut sarut sarut ma bucur din suflet pentru tine,e atit de greu sa-ti gasesti un job bun in perioada asta!! Bravo fetita draga!!!

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

18.05.2010 6:15     citat 

Andreea sarut ma bucur foarte mult pentru tine sarut sarut sarut sarut te pup sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: