· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna - iarna 2008 (104)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna - iarna 2008 (104)     
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

18.05.2010 6:37     citat 

Iar is tuta ochi peste cap
Ari, sa stii ca te-am admirat de dimineata, numai ca am mintea scurta socat esti o gogosica scumpa foc si-mi pare rau ca suferi si tu trist multa sanatate......ce repede ai stat in fundulet, bravo sarut
Yasmi e toata un zambet, smecheroaica mica stie cand face o shotie foarte fericit sarut
Palariutzo.....acum nu stiu ce sa spun.....ori Yasmi are mai multa experienta in mersul pe tocuri, ori pe tine te incomodau ca erau mai inalte......dar pana la urma te-ai descurcat tu mai cu un 2 in 1, mai cu un singur picior......si ai plecat pa.....la discoteca probabil, daca tot nu-i tati acasa trag cu ochiul
Andreea, felicitari din toata inima, sa fie intr-un ceas bun si sa ai numai satisfactii sarut ce-ti pasa....esti duamna de birou scot limba apropo, in ce consta job-ul (daca nu e confidential)? Ai gasit bona pt Maia?
Oare Lili ce mai face confuz stiu ca si ea se pregatea sa mearga la serviciu.....
Vai, nu-mi vine sa cred ca aproape au trecut cei 2 ani plang sau sunt foarte trist atat de repede........si de-acum incep mamicile usor-usor sa lucreze......e naspa trist

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

18.05.2010 7:31     citat 

Fata mea a invatat azi la camin poezia TATAL MEU surprins prostit tocmai recitam impreuna (a invatat numai 5 strofe -nu stiu de ce educatoarea o fi sarit strofa cu mina si pe cea cu uzina... dar acum o invatam pe toata impreuna trag cu ochiul).

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

18.05.2010 7:33     citat 

105

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: