· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna - iarna 2008 (104)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna - iarna 2008 (104)     
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

12.05.2010 5:39     citat 

----------
mamistef a scris:
eu sunt,Liana,dar ba ma uit la tv la ce se intimpla prin tara,ba ma uit pe geam si vad ca vine ditamai furtuna peste Iasi.La propriu.Si ma gidila o nara,ma paste si raceala si ma enerveaza nervos
----------

Tu erai invoita oricum, parca spuneai dimineata ceva de-un tort pentru cumnata. Asa ca te lasam in pace sa vedem ce minune mai inventezi.Nu ne-ai mai spus daca Tudor a scapat complet de cruste. Si la Maria inca nu au iesit, nu?Sau poate nu ies. trag cu ochiul
Si la noi au fost nori urati si ma gandeam ca trage vreo ploaie sanatoasa dar au fost doar cativa stropi iar acum a iesit soarele. trag cu ochiul

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

12.05.2010 9:29     citat 

Buna seara sarut
Ce fac fetele?

Am vorbit azi cu Raluca sarut la telefon sunt bine , tot nu are net Rares are putini mucusori iar Robert tuseste putin , nimic grav. II e dor de noi si spera sa se rezolve mai repede cu net ul sa poata intra sarut Va pupa
Am Mai vorbit si cu Alina28 sarut dar pe mess , foarte putin si ele sunt bine Fifiutza putin racita , dar ia doar siropel de tuse Cand o vede pe Alina ca deschide laptopul n o lasa in pace . Spera sa intre si ea macar cand doarme Sofi sarut Va pupa sarut

Va pup si eu mult sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 1 luna

12.05.2010 9:37     citat 

Yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu am net..........................................
Scuze buna seara jenat scot limba sarut
Mi-a fost foarte dor de voi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Ma cheama teroristu plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist incercs sa revin mai tarziu
Va pup

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

12.05.2010 9:43     citat 

Raluca sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut ce dor ne fost de voi sarut Vrem pozeeeeeeeeeeeeee sarut

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

12.05.2010 11:07     citat 

Multumesc inca o data pt urari!

Ralu, "sa ti fie de bine" netul scot limba , adica sa mearga struna si sa ne tii la curent cu ce mai faceti! Te pup!

Va pup pe toate!

P.S.: Andreea si Adriana, va multumesc inca o data!

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

12.05.2010 11:41     citat 

Uraaaaaaaaa!
Revine Raluca....observati ca e 1 noaptea, da? Fiu-meu s-a culcat la 19.30 si s-a trezit la 11, deci e fresh. Poate pe la 3-4 ne culcam si noi.... foarte fericit

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 1 luna

13.05.2010 6:43     citat 

Neata!

Urez un sincer si calduros La multi ani tuturor celor care s-au serbat cat am lipsit sarut sarut sarut
Lori felicitari sarut sarut
Am vazut poze minunate,au crescut tare mult copilasii nostri iar fetele mele sunt superbe ..... am ramas surprinsa de Teo este tare schimbata si foarte frumoasa sarut sarut sarut sarut sarut
Noi suntem bine,copilasii plini de energie iar eu sleita de puteri dar important este ca sunt sanatosi.Rares petrece in fiecare zi cate o ora la gradi la Robert,serveste micul dejun acolo se joaca un pic cu copii iar apoi plecam cu urlete de ne stie tot cartierul.
In noua casuta este foarte bine,nazdravanii s-au acomodat foarte bine iar Rares de doua saptamani doarme in noul lui patut in camera cu Robert.
Inca n-am aranjat tot si sincer va spun ca abia astept sa terminam si sa fugim in vacanta ca m-am saturat de atata munca.
S-a trezit....revin cand pot
Va pup

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

13.05.2010 7:03     citat 

Neata, trag cu ochiul
Bine ai venit Ralu si eu abea astept sa plec in vacanta mai am putin pupam albastrei sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Mickymy

Copii

13.05.2010 7:18     citat 

Ady nu ai mai lucrat nimic pt palarioara?pupam fetele sarut sarut sarut sarut
Liana noi nu avem treba cu somnul dormim de la 22.00 pana la 07.00-07.30 papam papticul se mai dormim pana pe la 09.00 trag cu ochiul sarut sarut pupam un baietel fresh rad sarut sarut sarut sarut
Ralu, Ady are dreptate vrem pozeeeeeeeeeeeeee zambet sarut sarut sarut sarut
Alinutza sa fi fericita si iuita sarut sarut sarut sarut
MamiS ai terminat tortul? trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut Asteptam trag cu ochiul
Tei ce mai faci? ai treminat treba mai am putin si vin la tine cool
Fetelor, va spun ca trebuie sa ma intorc la munca plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist dar o fac din septembrie .Patroni mei vroiau de luni daca se poate rad si le-am spus ca nu se poate ca nu am cu cine sa las copii zambet .Asa ca din septembrie va veni mama mea sa stea cu ei zambet si eu la munca nici nu vreau sa ma gandesc ce dor o sa imi fie de ei trist dar o sa-mi treaca cred ochi peste cap .
Va urez o zi buna sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

13.05.2010 8:04     citat 

Hristos s a Inaltat ! Fie ca aceasta zi sa va aduca pace si bucurie in suflet

MamiS sarut La multi ani cumnatei

sus

Denunta
Mickymy

Copii

13.05.2010 8:17     citat 

Am uitat sa va zic Adevarat s-a inaltat Ady.si tie la fel. sarut sarut sarut sarut
La multi ani !cumnatei MamiS sarut sarut
Azi e zi de odihna rad rad rad

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

13.05.2010 8:34     citat 

Hristos S'a Inaltat! Sa ne aduca multa liniste sufleteasca ziua aceasta!

Liana, la cat a adormit Dudu? foarte fericit

MamiS, la multi ani cumnatei!

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 8 luni
Maria: 12 ani, 3 luni

13.05.2010 8:54     citat 

buna dimineata! Cristos s-a inaltat!

multumesc mult pentru urari,fetelor! sarut

eu zic: eu am treaba,ma enerveaza rds-ul,dar e o zi frumoasa sarut sarut sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

13.05.2010 9:10     citat 

Buna dimineata sarut
Adevarat s-a Inaltat!
Sa avem liniste si pace in suflete sarut
Cuscraaa, ce mare bucurie ai putut sa-mi faci sarutsarutsarut abia astept sa ne arati poze cu nazdravanii sarut ce fain ca dorm in camera lor, bravo.....as vrea si eu sa doarma mandrele amandoua singure in camera lor, dar........mai asteptam.....vremuri mai bune prostit
Trecand la cele lumesti, sunt tare curioasa ce-au mai visat dragii nostri guvernanti asta-noapte, astept cu interes sa ne povesteasca ce si de unde si cat mai taie socat ochi peste cap
MamiS, sa-ti traiasca cumnatica multi ani cu sanatate sarut wooow, cum poti sa spui ca nu e "so profi" tortuletul, mi-a furat ochii, arata bestial prostit
Liana, ce faci draga, dormi confuz foarte fericit sarut sarut
Bursuuu.....Drutzaaaa........bre, a dat astenia-n voi confuz
Hai ca va pupacesc, ma duc la trebile mele sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

13.05.2010 9:22     citat 

Mda.....cum spuneam.......o noua zi, noi "masuri"........au eliminat trusoul pentru nou-nascuti, idiotii, daca nu-ti vine sa te duci sa le dai foc acolo in Parlament socat nervos plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
.......si la alocatia de 40 lei umbla, iau 15%..........astia-s normali la creier
confuz plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Fratilor, cu ce traim, cu ce traiesc copiii nostri? nervos socat plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: