· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (62)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (62)     
ralu-mada

Copii
D
S
E

17.05.2010 4:41     citat 

Ce domnisoare elegante am vazut noi azi sarutsarutsarut Anamaria ,Erica,Chris, pupici dulci de la noi muahhhhh!!!!!

Eu mi-s necajita tare, am mers ieri 3 ore jumate, jumate cu puiul in brate si azi m-am simtit tare naspa...dureri inghinale, de spate, de burta...plus ca nu am obtinut avizul de a "zbura" de la ginecolog plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist .Am sa vad totusi cum pot remedia problema, la plecare e ok ca sunt in 33 sapt, dar la venire e foarte nasol, depasesc cele 34 s , termenul limita de imbarcare...poate, pote rezolv ceva cu ginecologul meu din Ro. Sper sa ii vina buletinul lui Davy pana atunci, sunt tare curioasa sa vad cum a iesit sarut sarut sarut .
Revenim cu pozici...

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

17.05.2010 5:29     citat 

Printul meu e pasionat de masini, moto, quad...tot ce e cu volan de altfel zambet

Stiu ca vreti sa vedeti si burtica, in poze nu prea se observa deoarece sunt imbracata in haine largi de graviduta,... pe viitor promit sa o scot mai mult in evidenta scot limba :

sus

Denunta
GRASANA

17.05.2010 7:26     citat 

salut
am fost pe afara, dar frig rau frate surprins
Ralu si Davvy ..2 frumosi sarut sarut ai grija de burtica si poate reusiti sa veniti in vacanta zambet
Raluca ma bucur ca Miru e bine sarut sarut
Alinuta ce bine ca a scapat Emma de raceala zambet
pupici sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 6 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 5 luni

18.05.2010 7:34     citat 

neatza
tato asa mi-a dat dr reteta, de 3 ori/zi
ralu ai grija de burtica imi cer scuze ca-mi permit dar parca faci prea mult efort ochi peste cap e bine sa-l tii atat de mult pe david in brate? ai grija de printesa
de altfel fluturasul nostru e tare frumusel imi place mult prima poza, e un scump
in rest frig frig

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 6 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 5 luni

18.05.2010 7:36     citat 

va invit la cafea si la un mic dejun, ce ziceti

sus

Denunta
GRASANA

18.05.2010 8:26     citat 

buna dimi sarut
multumim de micul dejun sarut
am fost de dimineata sa facem analizele pentru cresa..bineinteles ca imi mai trebuia si pentru coprocultura nervos asta ca sa nu rezolv din prima trist acum sper sa iasa bine analizele..
in rest vorba Alinei..friggggg si mohorat..asta e..vine ea si vara....

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.05.2010 8:35     citat 

Neata'

Laura sarut: x: sarut, Alinutza sarut sarut sarut multumim frumos jenat jenat
Alinutza,...woaw... micul dejun e delicios....yamiiiii foarte fericit ...si asa este, ai dreptate...poate e cam mult efort...dar cand il vad cum priveste cu ochii blanzi de caprioara si intinde manutele spre mine, pur si simplu nu ii pot rezista sarut ...incerc sa fiu cat se poate de rezonabila... doar ca uneori nu reusesc ochi peste cap exclamatie

vremea pe aici ...ca de obicei...vant, vant, vant...astfel cred ca ar fi caldut...ieri nu am reusit sa iesim afara, nu m-am simtit in stare, in plus am triat hainutele lui Davy sarut de la 0 la 18 luni...si am calcat hainutele ptr bebelina sarut

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 9 luni
Ilinca: 12 ani, 5 luni

18.05.2010 9:44     citat 

buna
multumim pt mic dejun, foarte bun sarut
pupam toate mocutele pe care le-am vazut, pupam Miru, Ema sa se faca bine si pe toti ceilalati fulturasi
ralu, sunteti niste frumosi, pupam si pe bebelina sarut
noi am fost la munte in week-end, a foat urat afara, a ploua, dar macar am schimbat aerul...insa acum am copii raciti plang sau sunt foarte trist , asta este, se fac ei bine

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.05.2010 10:16     citat 

stelyana sarut sarut sarut ...multu' jenat
ma bucur tare mult ptr voi si "gura de aer" proaspat pe care ati luat-o, face ffff bine ...pupam micutii sa le treaca repede raceala sarut sarut
asteptam pozici si de la voi scot limba

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

18.05.2010 10:21     citat 

Davy sarut sarut

Alinuta multumim pentru micul dejun tare bun zambet

Sara ieri a inceput sa verse si cred ca a varsat cam de 5-6 ori, iar azinoapte de 2 ori, astazi vad ca este ok desi nu vrea sa pape mai nimic doar niste sticksuri trist , sper sa pape acum la pranz am facut un pilaf.

Stelyana frumos la munte, dar vorba ta se fac ei bine sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

18.05.2010 12:47     citat 

----------
DANONINO a scris:

Sara ieri a inceput sa verse si cred ca a varsat cam de 5-6 ori, iar azinoapte de 2 ori, astazi vad ca este ok desi nu vrea sa pape mai nimic doar niste sticksuri trist , sper sa pape acum la pranz am facut un pilaf.

----------

of mititica ..multa sanatate..o fi vreun virus prin aer ca parca prea multe cazuri de varsaturi trist

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

18.05.2010 12:59     citat 

Buna,mamici si pitici!Yammi,ce mic dejun copios!Multumim ,Alinutza! sarut sarut sarut sarut
Davy si Ralu,sunteti niste frumosi!Ai grija de burticutza,Ralu ca esti pe ultima suta si scapi! sarut sarut sarut sarut
Cuscra, sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Sara,pupam burticutza sa se faca bine repede.Cum mai sunteti? sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

18.05.2010 1:01     citat 

----------
tato a scris:

Cuscra, sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
----------

hi hi greu m-am prins ca pentru mine sunt pupicii rad

stelyana multa sanatate la pui sarut

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 12 ani, 7 luni

18.05.2010 1:28     citat 

Salutare mamici!
Multumesc pt micul dejun si cafeluta!
La noi este frig rau,si abia o tin pe alexia in casa.
Sara sa papi pilaful pe care l-a facut mami...tot,ca sa te faci bine.
Imi place mult poza in care stai intins pe iarba,David .Dar toate sunt frumoase oricum,si mami si fluturasul.

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

18.05.2010 1:35     citat 

De varsat nu a mai varsat, a facut un pic diaree dar nici nu vrea sa pape a mancat putin abranza care este preferata ei. Sper sa treaca repede si sa intram in normal si cu papica.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: