· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (304)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (304)     
ingeras24

13.05.2010 12:26     citat 

Salutare la gagici!
Semnez si eu, inca sunt busy, dar va citesc diseara, multumim pt noul capitol Crispy & Angi ! Superb !

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

13.05.2010 12:50     citat 

Ingeras astept un telefon de la tine sa imi spui ce ai rezolvat azi .Pupici multi si bafta! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
claudihaudi

am nascut deja!

13.05.2010 1:25     citat 

Si eu sunt cazuta azi in butoiul cu melancolie si apatie! Am multa treaba si chef de nimic! ochi peste cap

Sa fie oare astenia de primavara, mihaela_ct? confuz

Ingeras, ne e dor de tine!!!!! sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

13.05.2010 2:14     citat 

buna fetele! sarut
tot pe aici sunt si sa stiti ca nu plec pana nu va iau pe toate la gravidute( sa va zic un secret: pe adece, crispy si gonzo...eu le-am luat...nici ele nu stiau scot limba sarut zambet )
claudia, bunvenit-rapid plecat! sarut
alexa,La multi ani! cum a fost la petrecere?
ralu, succes cu analizele si sa dea Dumnezeu cat mai repede un bebe sanatos!
crispy sarut sarut suntem bine...durerile de burtica au cedat sarut abia astept sa-mi vad minunea...si putza ei...de care-o fi rad scot limba sarut sarut sarut sarut sarut
simo, de maine ai un nou membru in familie, cred ca esti nerabdatoare sa-l mangai pe santos!

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

13.05.2010 2:17     citat 

Fetelor ma sunat dr minune si a zis ca mi-a gasit unde sa fac fiv .................la o clinica particulara ,exista 2 tipuri de fiv cel simplu costa 2000,iar cel de al doilea 2500,bineinteles cu o marja de eroare de 100-200 de eura in plus sau in minus.
Stateam si ma gindeam va dati seama ce suflet mare are desi nu mai merg la dinsul,pt ca m-am hotarit sa fac fiv ........el nu ma abandonat ,sa tinut de promisiune ,si ma ajuta in continuare ............este un inger pe pamint ............... zambet pe bune care medic din ROMINIA ar mai face asa ceva sunt sigura ca i-as numara pe degete.

sus

Denunta
claudihaudi

am nascut deja!

13.05.2010 2:18     citat 

cry_styna, bine te-am gasit! Pune si tu o vorba buna la gravidute pentru noi, venim cu drag cu "toatele "! Si nu cred ca vorbesc cu pacat! foarte fericit

angy, sa-i tina Dzeu naravul dr. minune si sa mai invete si altii de la el! O face cursuri? prostit socat

Ultima modificare efectuata de catre claudihaudi la 13.05.2010 2:30, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

13.05.2010 2:26     citat 

Cic unde esti ?Nu semnezi condica ........mi te iauuuuuuuuuuuuuuu..............hai la apel! scot limba

sus

Denunta
ingeras24

13.05.2010 2:27     citat 

Claudia te pup !
Si pe toate va pup!
Revin....foarte fericit

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

13.05.2010 4:02     citat 

Fetelor, mi-au ramas 2 teste de ovulatie Oview(re comandate de voi care mi-au purtat noroc). Daca le vrea cineva vi le dau cu mare drag sarut sarut sarut .... si le frec si de burtica sa va poarte noroc scot limba

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

13.05.2010 4:35     citat 

Cry.... rad rad ....deci tu ai fost de vina.... sarut sarut sarut ...inseamna ca de aici mi se trage ametzeala.....de la viteza cu care m-ai tras la gravidutze..... foarte fericit rad rad
Ma bucur tare mult ca sunteti bine....sa sti ca nu am uitat de pozica aia cu care esti datoare....si te mai cical din cand in cand.... trag cu ochiul socat sarut sarut sarut sarut
Chiar asa, mami CYC....tu pe unde umbli ??? Aaaaaa, gata! Esti iertata....doar a venit mami tau si stai cu ea..... sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani, 2 luni

13.05.2010 9:07     citat 

-feti am intrat sa va tzuk..si sa va zic ca o sa avem un baietel! foarte fericit este bine, sanatos..si voinik..nu are pic de stare..si suntem bucurosi..si ii multumim Maicii Sfinte si sfantului Nectarie ca au fost alaturi de noi!Doamne Miluieste!..sa va aduca acesti sfinti buni si voua aceasta bucurie! sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii

13.05.2010 9:42     citat 

Felicitari si aici, mami Lordy.....sa va dea Dumnezeu un flacau sanatos si voios exclamatie Ma bucur tare mult pt. vestile bune! Sa dea Dumnezeu ca numai de astea sa aveti parte exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

14.05.2010 7:23     citat 

Buna dimineata

La multi ani! alexa tot ce-ti doresti sa ti se implineasca sarut

Fetele w-e placut sarut sarut sarut

sus

Denunta
claudihaudi

am nascut deja!

14.05.2010 9:08     citat 

Neata fetelor! lordy80, sa fie intr-un ceas bun si sa stea acolo cumintel scumpul tau!

sus

Denunta
Crispy

Copii

14.05.2010 9:30     citat 

Neatza exclamatie sarut sarut sarut sarut

Iva.....sarut sarut sarut.....multumim de cafelutza....eu am trecut pe cacao cu lapte...iimmmm...imi place tare mult.... prostit

sarut sarut sarut sarut sarut sarut fetele si va doresc un weekend frumos exclamatie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: