· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (304)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (304)     
simoop

14.05.2010 9:30     citat 

buna fetelor,
lordy felicitari pentru minunatul baietel! Doamne ajuta in continuare! sarut
cry eram sigura ca tu le-ai tras pe fete dupa tine scot limba sarut
noi am ajuns aseara tarziu acasa, santos se comporta exemplar, ne-a lasat sa dormim toata noaptea, nici pe drum nu am avut probleme cu el deloc, acum ne acomodam cu noua casuta, e cumintel si extrem de afectuos, nu ne vine sa credem ce norocosi suntem foarte fericit foarte fericit foarte fericit
va pun poze in weekend ca nu am cablu sa le descarc sarut
in rest, nu mai comentez nimik ce se intampla in tara, nu mai are rost trist
va pup si va doresc o zi frumoasa sarut

sus

Denunta
ingeras24

14.05.2010 9:44     citat 

Buna dimi!
Nu mai comentez nimic ci doar ascult melodia celor de la BUG MAFIA- Bag p...-n lume si vi-o fac cadou! Cata dreptate au baietii astia....daca vreti sa ne regasim...va rog eu ascultati aceasta piesa !!! Tara de cacaooo!
Simona dau pupe lui Santos! Asteptam poze!

sus

Denunta
loris

14.05.2010 10:06     citat 

lordy...............doamne ajuta......ce ma bucur ca toate sunt bune acolo la tine in burtica.....chiar ma intrebam ce mai faci.....cu dumnezeu inainte.....

aaaaa.......acum 9 ani in urma, in perioada asta, dumnezeu m-a binecuvantat cu o minune ......ii multumesc ......

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

14.05.2010 10:09     citat 

Simo....abia astept pozicile cu Santos...ma bucur ca s-a ridicat la inaltimea asteptarilor voastre.... zambet sarut sarut sarut sarut sarut
Ingeras.... sarut sarut sarut ....cred ca pestele de la cap se-mpute.....asa ca eu ascult "Mesaj pt. Europa" - Parazitii....si le-o dau dedicatie... nervos nervos

sus

Denunta
simoop

14.05.2010 10:16     citat 

da, si noi ascultam parazitii, dar si cei de la bug zic bine! eu nu am mai ascultat stirile, cum a ramas cu indemnizatia pentru mamici?
asa bataie de joc cum se-ntampla in tara asta...
noi vrem un copilas cu ardoare, si in loc sa ne incredem in viitor, ne reprimam orice speranta de mai bine pentru copii nostrii... trist

sus

Denunta
Crispy

Copii

14.05.2010 10:24     citat 

Simo....se pare ca cei 85% s-ar reduce cu 15 sau 25 %....nu se stie inca nimic sigur.....poate isi mai revin si o lasa asa.... socat sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

14.05.2010 10:29     citat 

Lordy sarut sarut sarut , sa va traiasca baietelul si sa creasca mare, sanatos si frumos sarut sarut sarut

Simo, sa va traiasca micul Santos si abia asteptam pozicile sarut

Pupam toate viitoarele burtici si asteptam pozici cu liniutze multe si rosii sarut

sus

Denunta
iva

14.05.2010 11:26     citat 

In loc sa se incurajeze natalitatea ca si noua trebuie sa ne dea cineva pensie...ne spune un dobitoc la tv. ca trebuie sa ne gandim bine daca vrem sa facem copii...pai noua cine ne da pensie? buna? ma scuzati... dar cata prostie e la nivel inalt n-am mai vazut de cand sunt... si nicaieri... trist

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 9 ani, 9 luni

14.05.2010 11:45     citat 

----------
iva a scris:
In loc sa se incurajeze natalitatea ca si noua trebuie sa ne dea cineva pensie...ne spune un dobitoc la tv. ca trebuie sa ne gandim bine daca vrem sa facem copii...pai noua cine ne da pensie? buna? ma scuzati... dar cata prostie e la nivel inalt n-am mai vazut de cand sunt... si nicaieri... trist
----------

M-am gandit foarte bine....DA, vreau copii. De ce nu le intreaba pe alea "care este" cand fac cate zece de dragul celor 600 Ron si apoi ii trimit la furat si la cersit pentru bani de votca? nervos

sus

Denunta
iva

14.05.2010 11:50     citat 

Fiecare copil e important...nu conteaza cine-l face...si cele care nu lucreaza 12 luni inainte de a naste nu au cei 600 lei (sau 85%) numai cei 200 ai copilului...

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 9 ani, 9 luni

14.05.2010 12:33     citat 

E important, numai ca nu e corect fata de restul. Nu mi se pare normal sa iau 600 ron atata timp cat eu dau de 7 ani minim 15 milioane la stat taxe si impozite...e totusi o mare diferenta. Si cine sta ca mine pana la 8 seara la birou si munceste pana-i sar capacele se simte ca mine....discriminata de aceste masuri.

Si sunt cazuri care se angajeaza cateva luni pentru a lua acei bani. Stiu cateva concrete.

sus

Denunta
claudihaudi

am nascut deja!

14.05.2010 2:58     citat 

Viitoare mamici, va doresc week-end placut! Sa ne auzim sanatoase si voiase luni. sarut

sus

Denunta
ingeras24

14.05.2010 3:38     citat 

Si eu va doresc un week minunat!

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

14.05.2010 4:27     citat 

Cica ar fi varianta oficiala
http://www.incont.ro/job-uri/varianta-o...cu-25.html

sus

Denunta
Crispy

Copii

14.05.2010 4:59     citat 

Gonzo....no comment!.... nervos nervos nervos nervos

sarut sarut sarut sarut si eu fetele si va doresc un weekend minunat....desi am auzit ca va fi cod galben de ploi pt. 35 judete.... trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: