· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (304)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (304)     
georgette

Copii
Jessica Maria: 9 ani, 2 luni
Eric Andrei: 6 ani, 2 luni

14.05.2010 5:58     citat 

LORDY,scumpa mea felicitari pentru putulica si sa creasca mare,sanatos si voios,vrem si noi pozici cu burtica prostit
Pup mamica si burtica sarut sarut sarut
Fetele sa aveti un week-end minunat si cu multe vesti bune sarut sarut sarut

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

14.05.2010 7:36     citat 

PUP fetele motate un week-end plin de productie va doresc......... jenat sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
janine13

am nascut deja!

15.05.2010 9:44     citat 

salut!
felicitari pentru catel ,simoop!Sa va bucurati de el......
lordy foarte fericit baietel, sa creasca mare si sanatos.......multi sarut sarut
va sarut si weekend placut tuturor!

sus

Denunta
CYC

am nascut deja!

16.05.2010 12:25     citat 

Adevarat s-a inaltat, sa nu ma certati ca scriu cu intarziere, dar sunt foarte aglomerata si ocupata zilele astea, deci va pup muuuuult pe toate gravidutele si viitoarele pe care abia astept sa le felicit cand ne vor anunta ca sunt!!! Am perioada asta mai multe de rezolvat. Mai multe voi scrie cand ma mai eliberez putin. Angy si ingeras stati linistite ca intru, dar cand voi putea va pup mult si pe toate bineinteles. sarut sarut sarut sarut
Lordy80 scumpa mamica, sa va traiasca baietelul si sa fie sanatos!!! te pup pe tine+baiat cu mult drag sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

16.05.2010 4:58     citat 

dupa cum am promis cateva poze cu santos, care este un catel extraordinar foarte fericit :

sarut sarut sarut tuturor

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani
Naty: 7 ani, 4 luni

16.05.2010 5:43     citat 

Simoooo.... rad rad rad banuiesc ca aia au fost pantalonii tai... rad ....ce scump este....cred ca ati avut o gramada de "treaba" zilele astea pe langa el....sa va traiasca.... zambet sarut sarut sarut sarut sarut
CYC.... sarut sarut sarut ...si te asteptam cand te mai eliberezi... trag cu ochiul sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

16.05.2010 6:05     citat 

multumesc cryspy sarut sarut sarut
intr-adevar pantalonii mei erau, la fel au fost si papucii, acum sunt jucariile lui favorite si n-am ce face, e asa de dragalas , e curios si are numai nazbatii in capusor rad rad rad

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

17.05.2010 7:00     citat 

neatza!

lordy-felicitari pt baietel!acum stiu sigur cum il va chema sarut

simoop ce baietel frumos ai tu mai jenat .sa va traiasca si sa aveti grija de el sarut

Boss la "masaj" rad
cool

sa aveti o saptamana minunata si sa vina soareleeeeeee!

sus

Denunta
ingeras24

17.05.2010 7:21     citat 

Buna dimi!
Vaiiiii ce frumusete de baiat ai Simonica! Zici ca-i al meu in miniatura, aceleasi culori...acelasi BOC cel mic rad
Daca nu uit maine o sa postez si eu cu al meu BOC
Se pare ca nu mai vine vara...foarte fericit
Va tzuk...o saptamana faina va doresc !

sus

Denunta
iva

17.05.2010 7:34     citat 

Buna dimineata

Ce ziceti de o cafeluta...

Simooo e un dulce Santos...cred ca toata ziua te joci cu el sarut sarut sarut

Black tu ai acolo un domnnisor...foarte dragut trag cu ochiul

Pup toate fetele...o saptamana usoara sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

17.05.2010 8:24     citat 

buna dimineata,
CRYSPY LA MULTI ANI!!!!! SA FII FERICITA, IMPLINITA SI SA AI O VIATA LUNGA SI FRUMOASA! sarut sarut sarut
va multumesc pentru complimente sarut
acum intr-adevar am putina bataie de cap cu el , dar satisfactia pe care ti-o aduce cand il vezi cat se bucura ca te vede si cat de afectuos este, este mult mai mare decat micile neplaceri zambet
black superb boss! sa fie sanatos sarut
iva multumesc de cafea sarut
eu sunt necajita tare , am o stare foarte neplacuta, cumnata mea care imi este tare draga, asteapta rezultatul unor analize foarte importante, este ingrijorata deoarece primul set au iesit foarte rau si acum le-a trimis la bucuresti, saptamana aceasta asteapta "verdictul", sper sa o ajute Dumnezeu sa nu fie ceea ce banuieste trist
in momente ca acestea nu poti sa nu te intrebi de ce naiba uitam sa traim si ne agitam atat pentru lucruri marunte si neinsemnate, deoarece toate par neinsemnate pe langa viata si sanatate!
a si am inceput aiurea si saqptamana deoarece nasii noastrii s-au suparat pe noi , a fost o neintelegere, vroiau sa sarbatorim ca nasa este insarcinata si noi i-am rugat sa vina la noi deoarece nu putem iesi mult timp nervos
dar cu toate astea hai sa dau de baut ca aniversam 2 ani de la nunta foarte fericit
forile sunt pentru CRYSPY:

sampania o dau eu :

sus

Denunta
Crispy

Copii

17.05.2010 8:39     citat 

Buna dimineatza exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Iva.....multumim de cafelutza....yaaammmiiii !!! sarut sarut sarut sarut
Simoooo....multumesc mult...esti o scumpa pt. ca ti-ai amintit.... trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut
La Multi Ani si voua...sa fiti fericiti si sanatosi si sa va iubiti, iar Dumnezeu sa va dea un bb cat mai curand exclamatie sarut sarut sarut

Sanatate multa cumnatei tale.... trist ...sa dea Dumnezeu sa ii iasa bine analizele....cata dreptate ai....sarut sarut
Cat despre neintelegrea cu nasii....pacat ca nu v-au inteles....si ca a trebuit sa iasa asa.... trist
Eu te sarut sarut sarut sarut sarut sarut dulce, dulce si as vrea sa nu lasi nimic sa va umbreasca aniversarea casatoriei....important este ca va aveti unul pe celalalt.....asta este cel mai important....restul vin, pleaca.... trag cu ochiul

Va sarut sarut sarut sarut sarut pe toate si va doresc o saptamana usoara exclamatie

sus

Denunta
simoop

17.05.2010 8:41     citat 

cryspy sarut sarut sarut sarut
cu mare drag ti-as face un subiect aniversar , dar spre rusinea mea nu stiu jenat ,

sus

Denunta
Crispy

Copii

17.05.2010 8:54     citat 

Simo..... sarut sarut sarut ...esti o scumpa....stai linistita ca nu este nici o problema....eu ma multumesc si cu urarile primite aici.... foarte fericit sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ingeras24

17.05.2010 9:04     citat 

LA MULTI ANI [b]CRISPYLICA ! SA FII SANATOASA, FERICITA SI UN BEBE SANATOS! TE PUP DULCE SI IERTARE!
Multi ani traiasca, multi ani traiasca, laaaaaa multi ani! Crisu' sa traiasca, Crisu' sa traiasca laaaaa multi ani, si bebe sa traiasca ...si bebe sa traiasca...laaaa multi aniiiii! Sa fii iubita mamico!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: