· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (304)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (304)     
angy29

am nascut deja!

17.05.2010 9:23     citat 

Neata!!!!!!!!!!!!!!!!!
CRYSPY sarut sarut sarut sarut sarut Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate, IUBIRE, FERICIRE, SANATATE. LA MULTI ANI!! Sa fii iubita si fericita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uploaded with ImageShack.us
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

SIMOOP ai un catelus scumpic foc ....vreau si eu plang sau sunt foarte trist ..........!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani
Naty: 7 ani, 4 luni

17.05.2010 9:35     citat 

Ingeras..... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut ...vrei sa te alerg cu maturoiul intrebare rad rad rad
Cum adica sa-ti ceri iertare ??? Doamne Sfinte exclamatie exclamatie sarut sarut sarut sarut

Multumesc din suflet fetelor !!! Sunteti niste scumpe si dragutze exclamatie sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

17.05.2010 9:46     citat 

Stiam ca am uitat ceva... jenat

[b]Crispy La multi ani! sa-ti dea DD multa sanatate, un bebe sanatos, fericire si numai impliniri... sarut sarut sarut sarut [/b]

Simoop Multi ani inainte fericiti si voua![color=darkred][/color]

Azi fetelor... mamicile, viitoarele mamici din bucuresti pot merge la protest...eu zic sa mergeti care puteti... sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

17.05.2010 10:34     citat 

La multi ani draga prietena!Am incercat eu ceva...si sper sa mearga link-ul zambet
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
http://www.parinti.com/LAMULTIANICRISPY-t-37458.html

sus

Denunta
loris

17.05.2010 10:35     citat 

la multi ani si din partea mea crispy.....iti doresc mult succes si sa ai parte numai de bucurii si fericire....

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

17.05.2010 10:36     citat 

simoop, La multi ani...si toti foarte fericiti si plini de dragoste!
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

tare-i scump santos!

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani, 2 luni

17.05.2010 10:48     citat 

-crispy-La Multi Aniiiiiii!..tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! rad sarut
-simoop-La Multi Ani !sa va ajute Dumnezeu ca la anul pe vremea aceasta sa aveti un junior in casa.. rad multa sanatate..si multa fericire!mooaaa sarut
-black- sarut sarut sarut esti o scumpa.. sarut si Da..il va chema Nectarie Ioan.. sarut sa sti ca de cate ori merg acolo te trec si pe tine..si stiu sigur ca o sa urmezi tu..stiu pt. ca uite la mine cum a venit..o sa vina si la tine.. sarut sarut sarut
-va tzuk pe toate..mooaaa sarut si va multumesc de urarii.. sarut abia astept sa va urez la fel si eu voua.. rad rad rad si sa va felicit.. trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
Krystyne

17.05.2010 11:15     citat 

pup iubitele mele dragi...
sunt pe fuga
dar vroiam sa urez
La Multi Ani Crispyshorului nostru drag...ii urez multa sanatate, fericire si tot ce-si doreste...alte urari le-am scris in subiectul dedicat ei trag cu ochiul

simoop..e un super catelus dulce.... si La Multi Ani si tie pt casatorie...sa va dea Dumnezeu si un urmas ...pup dulce

top...boss-ul tau e superb..dar sincera sa fiu...cred ca mi-ar fi frica sa stau langa el rad rad rad

lordy...pup la tine si sa va traiasca flacaul...sa creasca mare si sanatos...e o veste minunata...pup dulce la cluj sarut

cry_styna multumim de tot...pup si tie si la burtica sarut

loris da tu ce ne mai spui dragutza? ne e dor de roby... sarut

iva dulce ca de obicei...multumim de tratatie...pup anuscai....

ingeras, angy, georgette si restul fetelor...pup

gata....m-am intins destul...fug trag cu ochiul

sus

Denunta
loris

17.05.2010 11:25     citat 

simoop la multi ani si voua si sa va gaseasca viitoarea aniversare in 4 sau 5 trag cu ochiul trag cu ochiul ....

sus

Denunta
simoop

17.05.2010 12:14     citat 

va multumesc pentru urari sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ingeras24

17.05.2010 12:40     citat 

La multi multi ani Simona! Sanatate si tie si sotului, sa va iubiti mult!

sus

Denunta
iva

17.05.2010 12:46     citat 

Am vesti superrr bune...

Am onoarea sa va anunt ca a nascut ralu_rx acum o saptamana un baietel pe nume Victor Robert la 38 saptamani...e superb si va pun doua pozici cu el... sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

17.05.2010 2:38     citat 

Felicitari [b]ralu_rx! sa va lumineze viata si sa fie sanatos Victor sarut [/b]

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 9 ani, 8 luni

17.05.2010 2:42     citat 

LA Multi Ani, draga Crispy, sa va dea DD tot ce va doriti!
Simoop, sa a traiasca Santos si sincere felicitari pentru voi! sarut
Crys si Lordy - sanatate la bebeloii mici! zambet

Va pup pe toate, sunt super aglomerata! sarut

sus

Denunta
ingeras24

17.05.2010 3:05     citat 

Felicitari RALU_RX, bine ai venit pe lume Victor Robert!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: