· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (304)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (304)     
Alexa-Maria

Copii
Patrick-Nicolas: 8 ani, 4 luni

17.05.2010 3:46     citat 

Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele ,sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare,sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare,sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite,sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite...sa fii mereu cu zambetul pe buze si lacrimi doar de fericire , si la anul iti vei serba ziua alaturi de puiutul tau zambet La multi ani draga mea Crispy sarut sarut sarut sarut

hai sa cantam cu toate....
Multi ani traiasca , multi ani traiasca la multi aniii....Cine sa traiasca , cine sa traisca la multi aniii Crispy sa traiasca , Crispy sa traiasca la multi aniiii !!!!!!!!!!!

sus

Denunta
Alexa-Maria

Copii
Patrick-Nicolas: 8 ani, 4 luni

17.05.2010 3:56     citat 

Casatoria este o binecuvantare pe care o da D-zeu cand doua suflete se unesc cu juramint inaintea martorilor vazuti si nevazuti daruindu-si dragoste lipsita de alt interes inafara de a-l face fericit pe celalalt. Fie ca mariajul vostru sa fie presarat numai cu fericire, multe impliniri sufletesti si, de ce nu, si materiale. Fie ca dragostea vostra sa ramina eterna. Iar cand viata vostra ca sot si sotie o sa va ofere si zile mai inorate sa va aduceti aminte sa fiti la fel de sensibili ca si acum grabindu-va sa alungati orice intristare din sufletul celuilalt. Cu siguranta o sa avem prilejul sa va facem urarea de "multi ani fericiti" la nunta de argint si de ce nu la cea de aur., dar pana atunci ne rugam Bunului Dumnezeu sa va trimeata un bebe ...sau doi ...sau trei cat va doriti ca sa venim sa dansam la botez rad

La multi cu sanatate sa va dea Domnul tot ce doriti , zile senine si fericire la multi ani sa traiti !!!!

Simoop iubita mea iti doresc tot ce iti doresti tu si de 1000 de ori peste ... si asteptam sa ne dati vestea cea mare cand vei fi insarcinata si invitatia la botez rad te pup dulce si La Multi Ani fericiti impreuna !!!

sus

Denunta
simoop

17.05.2010 4:12     citat 

Oana,ralu, alexa va multumesc pentru urari sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

17.05.2010 4:37     citat 

SIMOOP draga mea ,cu scuzele de riguare............ jenat primeste si din partea mea un sincer LA MULTI ANI fericiti si sanatosi,si va doresc ca anul viitor sa sarbatoriti in 3. sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

17.05.2010 4:41     citat 

adece da-ne un semn ca esti bine! ma gandesc la voi! sarut sarut sarut
angy tu ne mai zici nimik? esti tare tacuta confuz sarut multumesc de urari, stai linistita nu trebuie sa iti ceri scuze, eu nu sunt deloc suparacioasa , nici nu as avea de ce, stiu ca imi doriti (si va doresc ) numai bine sarut
oana e valabil si pentru tine sarut ( ca esti tacuta)
sper sa fie doar nevoia de o mica pauza si sa nu intrati rar ca mie imi lipsiti sarut
hai va doresc o seara frumoasa, eu ma bag sa fac ceva bun de papa , pe la 7 vine si C , sa ne sarbatorim sarut

sus

Denunta
ingeras24

17.05.2010 5:37     citat 

Hm Simona...nu iubita mea, nu's tacuta, mai sunt 2 zile de suspans...foarte fericit
Petrecere frumoasa va doresc, la fel si tie Crispylica!

sus

Denunta
Yasmina

Copii
G: 7 ani, 7 luni
M: 7 ani, 7 luni

17.05.2010 5:55     citat 

Simoop, felicitari exclamatie La cat mai multi ani foarte fericit

Crispy sarut azi e si ziua mamei mele sarut sarut sarut La Multi Ani!!!

ingeras, sa vii cu vesti bune sarut

pup pe toate sarut

sus

Denunta
simoop

17.05.2010 7:28     citat 

Oana draga mea, numai eu stiu cat de strans iti tin pumnii, sa dea Dumnezeu sa vii cu o veste buna! sarut
Yasmina multumesc mult! multi ani fericiti si voua sarut

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

17.05.2010 7:42     citat 

LA MULTI ANI Cristina! Iti doresc sa ai o viata frumoasa si linistita,sa fi sanatoasa si sa ai parte doar de clipe fericite !Te pup si te imbratisez!La multi ani mamica draga! sarut

La multi ani fericiti si voua Simoop!

Felicitari pt bb ralu_rx!Nu doar ca e un frumusel,dar ai ales unul din numele din lista pe care o am pt cei 2 baietei scot limba sarut (adica Robert).

La multi ani mamei tale Yasmina!

sarut

sus

Denunta
CYC

am nascut deja!

17.05.2010 8:00     citat 

La multi Ani draga Crispy sa fi sanatoasa tu+bebe, multa fericire alaturi de sotul tau si familia ta! Iti doresc ca toate dorintele tale sa se implineasca. sarut sarut sarut sarut
Simoop La Multi Ani tie si sotului tau cu sanatate bucurii si bebelusi frumosi! sarut sarut sarut sarut E un dulce Santos, sa va traiasca! (sora mea ieri a facut 2 ani de la casatorie )
Yasmina La multi Ani si mamei tale cu sanatate si bucuria cat mai curand sa fie o bunica fericita! trag cu ochiul
Ralu_x sa va traiasca baietelul Robert, sa fie sanatos ca frumos este!
Pupici la toate fetele! Hai Angy ca vii cu test cu 2 liniute, da? sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

17.05.2010 8:47     citat 

Iva.... sarut sarut ...multumim pt. vestile minunate exclamatie sarut sarut sarut
Felicitari, ralu_rx......sa va traiasca flacaul si sa fie sanatos, iar tie mult laptic si refacere rapida exclamatie sarut sarut sarut
Yasmina....La multi ani si mamei tale....sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa exclamatie sarut sarut sarut
CYC....felicitari si pt. aniversarea surorii tale....la cat mai multi ani impreuna! Sa fie sanatosi si sa aiba parte numai de bine exclamatie sarut sarut sarut

Dragelor....ce sa mai zic....va multumesc mult pt. urarile voastre....sunteti niste dragutze....ma rog la Dumnezeu sa va ajute pe toate sa aveti parte de acea minune mica..... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

18.05.2010 7:09     citat 

Buna dimineata

Vin cu o cafeluta...doua... rad

O zi minunata...nu cum e afara... zambet

sus

Denunta
ingeras24

18.05.2010 7:19     citat 

Buna dimi, Iva multam de coffe!
Yasmina , La multi ani mamei tale, sanatate multa!
Simona iti multumesc mult, esti o draguta!

sus

Denunta
iva

18.05.2010 7:22     citat 

Yasmina acum am vazut...La multi ani! mamei tale sa fie sanatoasa si sa-i vina un nepotel cat mai curand...trag cu ochiul sarut sarut sarut

Ingeras...mai ai o zi? tinem pumnii sarut sarut sarut

sus

Denunta
ingeras24

18.05.2010 7:29     citat 

Da Iva, insa cred ca nu va fii nimic, dar totusi vreau sa vina, sa nu intarzie foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: