· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (304)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (304)     
andra_b

am nascut deja!

18.05.2010 7:32     citat 

Iva multumim de pozele bebelusului lui Ralu! sarut Ce dulce ii papusica de bebelus sarut sarut sarut Sa ii traiasca, sa fie sanatos, sa aduca bucurii parintilor! zambet

Crispy la multi ani si din partea mea sarut sarut sarut
Pup burtica jenat

Va imbratisez si pe restul cu mult drag si prestati cu spor sa apara liniutele!!! jenat prostit sarut

sus

Denunta
simoop

18.05.2010 8:06     citat 

buna dimineata ,
black, cyc multumesc pentru urari sarut
Yasmina la multi ani mamei tale sarut
cyc multi ani fericiti surorii tale sarut
e o vreme ingrozitoare afara, si eu am treaba multa azi, de alergat in mai multe locuri si nu am chef decat de stat sub patura la caldurica!
a si trebuie sa ajung la doctor ca am programare sa vedem ce tratament mai luam pentru digestie!
cam atat, o zi frumoasa sarut

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

18.05.2010 8:07     citat 

NEATA!
IVA multumim de cafeluta!
Iingeras unde esti,de ce nu esti on line?

sus

Denunta
iva

18.05.2010 8:42     citat 

Simoop si eu ti-am urat ieri...sper ca ai observat... rad rad rad fetelor nu stiu de ce, dar eu am chef de ras...m-am dilit... rad rad rad

hai sa va pun un banc pote-l stiti...

Un american si un roman stau de vorba.
Americanul spune mandru:
- We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash!
Romanul spune si el:
- We have Traian Basescu, no wonder, no hope, no cash ...

rad prostit

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

18.05.2010 8:49     citat 

Clau nici tu nu mai zici nimic .............. confuz

sus

Denunta
simoop

18.05.2010 9:05     citat 

iva iti multumesc din suflet, te rog scuza-ma daca am omis sa te mentionez jenat , iti multumesc inca o data sarut sarut sarut
super banc rad rad rad din pacate adevarat trist
ma bucur ca esti bine dispusa, trimite-mi si mie ! sarut
angy nu stiu de ce sunt asa tacute fetele, poate vremea de afara o fi de vina...

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

18.05.2010 9:06     citat 

Neatza fetele !!! sarut sarut sarut

Iva....multumim de tratatie....dragutza, ca de obicei..... sarut sarut sarut ...bancul f.tare....si de actualitate... rad nervos
Adece....tu ce ne mai spui mamicule scump intrebare Cum mai esti intrebare Ma gandesc la tine si ma rog sa fiti bine..... sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sarut sarut sarut sarut sarut sarut fetele dragi si va doresc o zi frumoasa exclamatie

sus

Denunta
simoop

18.05.2010 9:08     citat 

Oana tu nu stii nimic de adece? si eu ma intreb oare ce face? daca aflii ceva da-ne si noua de stire sarut
cryspylica cum esti la cap simptome de mami?

sus

Denunta
ingeras24

18.05.2010 9:10     citat 

Angy & Simona sarut sarut
Acum ce-am vorbit cu ADECE, se ducea la injectie, este bine, mai are dureri de burtica si spate insa e bine ca nu mai sunt sangerari, va intra astazi sa ne dea de stire! Pupacim intepata si pe bebe!

sus

Denunta
iva

18.05.2010 9:23     citat 

Simoop eu am glumit...tot "multumeai" si cum sunt dusa azi... rad rad rad rad sper sa va transmit si voua putina veselie...ca motive de tristete avem destule trag cu ochiul

sus

Denunta
simoop

18.05.2010 9:44     citat 

asteptam sa ne dea adece de veste!
iva mie rezerva-mi doza dubla de buna dispozitie , ca azi am mare mare nevoie!
cumnata mea primeste azi rezultatul analizelor...
si mai sunt si altele, dar ma abtin...
deci doza dubla la bv , te roggg zambet

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

18.05.2010 9:45     citat 

Simo....sunt cu ele peste mine....bb face ravagii pe la resursele mele de CA si MG, drept pt. care am si analizele nashpa la capitolul asta, dar mai rau ma supara niste carcei la gamba...am inceput sa iau mg...sper sa ma mai lase...dar ma bucur daca toate astea il fac pe el sa se simta bine.... trag cu ochiul scot limba foarte fericit sarut sarut sarut
Ingeras.... sarut sarut sarut sarut ...ma pregatesc sa iau startul in cursa de fugarit uratzii....poate ii alung departe de tine pt. vreo 9 luni....Doamne ajuta exclamatie Multumim de vesti....ce mult ma bucur ca este bine, adece ! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

18.05.2010 9:51     citat 

Ok portie dubla sa fie de veselie si vesti bune...asa ca adece sper sa vi sa ne spui numai lucruri bune...
sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ingeras24

18.05.2010 10:01     citat 

Iti multumesc Crispylica!
Simona sanatate cumnatei!
Tzuk!

sus

Denunta
adece

18.05.2010 11:49     citat 

Buna ziua fetele mele dragi!!!!
Va pup si va multumesc ca ati intrebat de noi! sarut sarut sarut sarut
Noi suntem relativ bine....facem injectii de zor...si cu toate injectiile ieri m-a durut toata ziua spatele si burta ca la ciclu...bine ca azi m-au lasat. La doctorita mea nu ajung decat miercurea viitoare asa ca azi am o programare in alta parte ca sa il vad pe bebe...sa vad ca e bine...ca la ce dureri am avut stau cu frica in san. Fundul meu e negru de vanat... trist parca m-a batut cineva cu lopata. prostit Mi-au iesit o parte din analize....totul bine in afara de calciu...era la limita...si proteinele..cica nu prea mananc carne..... ochi peste cap . Cam asta e cu noi....moralul meu de obicei e praf....nu mai rad, nu ma mai bucur de nimic....sunt trista ...saracii ai mei nu mai stiu cum sa imi mai intre in gratii. De dimineata a fost prima oara dupa muuuult timp cand m-am dat jos din pat si i-am facut si eu un suc lui B. si i l-am dus la pat...ce bine m-am simtit..... sarut sarut sarut ca mai pot sa fac si eu cate un gest....macar asa...cat de mic.....Azi clar sunt mai bine....si psihic stau mult mai bine...probabil ca stiu ca am sa il vad pe bebe.. Of...e tare greu sa stai acasa si sa experimentezi tot felul de dureri si alte simptome si sa nu stii daca sunt normale, daca poti sa faci ceva, daca e bine sa le ignori sau sa iei pastile, daca tre sa suni doctorul a 4 -oara intr-o zi sau mai bine sa iti tragi patura pe cap si sa speri sa adormi. Sper sa trec cat mai repede in trimestrul 2, sper sa scap de fibrom si de dureri, sper sa fie bebe bine si sa aiba loc sa creasca. Cred ca v-am zapacit. rad rad rad

Urez si eu La multi ani fetelor....sa fie sanatoase, iubite si fericite! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Ingerashule.....pup fata draga! sarut sarut sarut sarut sarut

Pe toate va pup.......pup pup pup pup up upupupupup sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: