· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.15
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.15     
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 10 ani, 7 luni
Natalia Maria: 8 ani

18.05.2010 2:25     citat 

Buna fetele!
Dar ce legaturi se fac aici: Rada cu Tudor, Amalia cu Iuri!!! rad rad rad
Mada asteptam pozicile tale ! Bine ca ati trecut cu bine peste botez! sarut
Codrina nu prea mi s-a intamplat sa trebuiasca sa ii dau de mancare in situatii neprevazute, de obicei doarme in carut cand merg. Si cam stiu cand se apropie ora mesei si evit sa fiu pe picior gresit. Plec in parc abia dupa ce a papat, sa nu ii mai trebuiasca pana acolo. Sau oriunde plec, incerc sa fac asta la scurt timp dupa papa. Bine, dar Iris e micuta si banuiesc ca nu o sa aiba un program de papa de la inceput! sarut
22ra are dreptate bebe si eu am folosit dupa ea zeama de tarate si nu mai are absolut nimic sarut
Alina dar ce-i mai place Briannei sa stea la pozat rad Zaresc in ea o viitoare vedeta ! sarut sarut sarut
Ferre abia asteptam sa mai aud de tine si cand ai reusit sa faci asta vii cu vesti aiurea. Incearca sa nu te consumi, bb are nevoie de tine linistita, pacat ca unii oameni nu inteleg asta trist Imi pare rau ca a trebuit sa suporti asa ceva sarut sarut sarut Pup pe bb Tudor sarut sarut sarut
Ancutza te cred ca e aiurea, dar vorba ta cine stie ce va fi pana la vara?! Si noi vom merge, dar pe litoralul romanesc, vom sta la niste prieteni, deci nu vom cheltui foarte multi bani. sarut Momentan nu stam asa prost la capitolul asta, dar e bine sa fii precaut cand ai cat de cat.
Ralucutza nu sta pe ganduri cu vaccinul, mai bine previi, si ce rau poate sa iti faca ? Si eu fug de chestii de genul asta, mama-mama, dar cand trebuie trebuie . Te asteptam aici, mai ai putin ! sarut
Roxanne ai dreptate, merita sa faci sacrificii pentru copii si intr-adevar marea si efectele ei isi fac toti banii! sarut
Byu sarut Toata baza pe barbatii tai rad
Suzica e bine ca Stefan nu are probleme serioase cu colicii si ca un ceiut il calmeaza. Seara mai plang si de oboseala, ei sunt terminati dupa o iesire in parc, dupa baita... sarut sarut sarut
Bebezola imi pare rau ca esti racita, ai grija! sarut
Biencut pupam crestinul Mihai, o mandrete de copil! Un viitor tenor ? rad sarut
Noi am intrat in normal, cu somn noaptea 2-3 ore, dar macar nu mai plange!
Pupici la toata lumea sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ferre

Copii
tudor: 10 ani, 7 luni
am nascut deja!

18.05.2010 2:44     citat 

Sa va pun si o pozica recenta cu noi:

bebe, sigur o punem de o lipeala rad.

narcisa, roxanne sarut . Stiu ca nu trebuie sa ma enervez dar cu oboseala, am avut si niste probleme, primul ciclu dupa nastere mi-a durat peste trei saptamani. Am fost la medic si mi-a dat ceva si abia acum imi trece.

Lui Tudor ii merge foarte bine, am facut vaccinuri si nu a facut febra, abia acum se inflameaza BCG ul facut la o luna. Are 6300 kg si vrei 62 de cm.

Am uitat sa urez bun venit noilor mamici.

biencut, superb mihaita la botez. Sa va traiasca.

narcisa, am vazut pozele cu voi, niste frumosi iar tu arati super.

alina, sunteti frumusele. Cu ce ocazie coifuletul?

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

18.05.2010 2:45     citat 

sageata sageata cap.16

sus

Denunta
laura_feelings

Copii
Cristian: 10 ani, 6 luni
Teodor: 13 ani, 7 luni

19.05.2010 3:52     citat 

Ionelita, scriu din nou aici ca bebele meu la nastere a avut 3.500 Kg. Am mai scris la un alt capitol insa cu atata activitate pe forum e greu sa tinem pasul. Eu am facut mastita si desi iau antibiotice de 4 zile m-au duat iar frisoanele si durerea de san. Am renuntat sa-i dau asa des lapte praf, mai ales noaptea, chiar daca mancand de la san se trezeste mai des, daca nu plange, totul e ok.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: