· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (304)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (304)     
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 10 luni
Naty: 7 ani, 1 luna

12.05.2010 8:04   Clubul viitoarelor burtoase (304)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!====

Made by ANGY29

Bine ai venit, Claudihaudi exclamatie Sedere cat mai scurta itzi dorim exclamatie sarut sarut sarut

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• elenahhe......................................08.04.2010
  • carme_vladut..............................08.04.2010
  • Alexa-Maria.................................20.04.2010
  • ingeras24....................................22.04.2010
  • Ralu_lidia....................................25.04.2010
  • Yasmina......................................25.04.2010
  • georgette....................................01.05.2010
  • angy29.........................................03.05.2010
  • mihaela_ct..................................03.05.2010
  • janine13......................................05.05.2010
  • CYC.............................................06.05.2010
  • Claudihaudi...............................10.05.2010
  • cristina_ro.................................10.05.2010

"Productivitatea" lunii Mai :

• gonzonica: ||

"Productivitatea" lunilor:

• aprilie : 1 gravidutza
  • martie : 1 burticoasa
  • februarie : 4 balonase
  • ianuarie : 2 gravidutze
  • decembrie : 3 burticutze

Facand parte din club, dar in asteptare:

• Dixy2010
  • eleonida
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • Mari_d
  • marimutza
  • NICKSS
  • piperus
  • simoop
  • somnorici

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• notar
  • krystine
  • marisim
  • mena_sj

Sarbatoritii lunii Mai :

• carme_vladut - 1 mai - 35 ani
  • Alexa-Maria - 12 mai - 21 ani
  • Crispy - 17 mai - 30 ani
  • NICKSS - 21 mai - 23 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 303

sus

Denunta
Krystyne

12.05.2010 8:21     citat 

Crispy sarumana de ajutor si acest capitol minunat sarut sarut sarut ce m-as face eu fara tine? pup dulce dulce

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 9 ani, 6 luni

12.05.2010 8:24     citat 

Multumim pentru capitol, mami! sarut

Semnati aici, intrucat vor sa scada indemnizatia cu 15-25%

http://www.realitatea.net/petitie-onlin...aturi.html

sus

Denunta
Krystyne

12.05.2010 8:37     citat 

ralu sarut sarut sarut semnat trag cu ochiul

sus

Denunta
Crispy

Copii

12.05.2010 8:42     citat 

Krys.....esti o scumpa si o dragutza....eu itzi multumesc ca mi-ai dat o "ocupatie" in seara asta.....asa mi-am gasit si eu locul ca bantuiam de colo-colo prin casa..... rad rad sarut sarut sarut
Ralu.... sarut sarut sarut ...am semnat....sa speram ca poate isi vor reveni....macar un pic... socat nervos

sus

Denunta
mumdi

Copii
Maria: 13 ani, 5 luni
Rares: 10 ani, 6 luni
am nascut deja!

12.05.2010 10:05     citat 

Ralu_Lidia, se fac analizele enumerate de tine la dr Uscatescu in Fundeni. Dimineata de la ora 8 pana pe la 2-3, in fiecare zi cu exceptia zilei de vineri, dar preferabil sa mergi dimineata ca atunci se fac recoltarile. Si da, sunt gratuite dar trebuie sa ai bilet de recomandare de la medicul ginecolog sau de familie, oricare din ei.

Adece, daca ai un bilet de la medicul ginecolog care iti recomanda tratamentul injectabil cu Nospa si ce mai faci tu, te poti duce la orice camera de garda sa iti faca injectiile. Cel putin in Floreasca si Elias se fac sigur.

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

13.05.2010 7:24     citat 

NEATA!
Sunt super indicnata si revoltata .........ce este doamne in tara asta intrebare intrebare intrebare surprins surprins surprins surprins trist trist trist In timp ce se statul se imprumuta de la FMI pentru salarii si pensii, seful guvernului a gasit in pusculita 2,5 milioane de lei pentru o sala de sport in Rachitele, comuna sa natala,cum este posibil asa ceva ,incredibil....................,este peste toata puterea mea de intelegere........pe bune ,m-am enervat rau de tot ....................mi-au stricat ziua ........... pe noi ne taie de la toate indemnizai,pensi,salari ,ptr ce.........la d-nul Boc in sat nu sa auzit de criza?????????nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

13.05.2010 7:53     citat 

Hristos S-a Inaltat!

Macar in zilele acestea cu importanta religioasa,sa fim mai buni,mai credinciosi,mai rabdatori si intelegatori. sarut .Poate ar trebui sa invatam sa consideram si sa simtim cu adevarat in suflete ca fiecare zi este o sarbatoare:P si-atunci toate ar fi altfel..

Va spun cu mana pe inima ca ieri a fost a 3a oara cand am fost f hotarata sa ma duc la Moastele Sf.Nectarie si mi s-a intamplat ceva frumos in viata mea trag cu ochiul .Cu cat aman mai mult sa merg acolo,cu atat ma simt mai vinovata.Mi-am gasit locul si linistea sufleteasca.

Va pup! scot limba

sus

Denunta
Crispy

Copii

13.05.2010 7:56     citat 

Neatza si de la mine exclamatie sarut sarut sarut

Adevarat s-a inaltzat exclamatie

Va invit la un cappuccino....zambet sarut sarut sarut

sarut sarut sarut sarut sarut toate fetele si va doresc o zi minunata tuturor exclamatie

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 3 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 8 luni

13.05.2010 9:25     citat 

Adevarat s-a inaltat!!!
Sa aveti o zi insorita si plina de bucurie sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
claudihaudi

am nascut deja!

13.05.2010 10:34     citat 

O zi frumoasa va doresc! sarut

Te inteleg perfect Angi, am vazut si eu stirea de dimineata si mi-a stricat ziua trist

ochi peste cap ce sa-i faci...traim in Romania.... plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 9 ani, 6 luni

13.05.2010 10:37     citat 

Mumdi, multumesc frumos! E bine de stiut, mai ales ca sunt atat de scumpe! prostit
Off, abia astept sa vad decizia finala in ceea ce priveste indemnizatia, am mari emotii. Sper sa fie varianta cea mai putin aiurea, adica 15% reducerea si nu 25%, sau poate printr-o minune sa ramana atat cat este.

Va pup pe toate, am tare mult de lucru! sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 3 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 8 luni

13.05.2010 11:05     citat 

Angy, iubita, degeaba iti faci nervi, asa a fost mereu, fiecare a tras la ciolanul lui de indata ce a ajuns sus. Asa ca ce te mira, ca acolo nu se simte criza? Eu nu ma mai mir de nimic trist Noi ramanem cu nervii si supararea si ei cu bucuria si bunastarea.

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 9 ani, 9 luni

13.05.2010 12:14     citat 

Salutare, fetele!
Mai dau si eu din cand in cand pe aici...
Alexa-Maria, la multi ani si de la mine, cu intarziere! Sa fii sanatoasa si sa ti se indeplineasca toate dorintele, mai ales aia de a avea bebel cat mai curand!
Pe mine m-a cam cuprins apatia, parca m-am detasat de subiectul bb, nu stiu ce m-a apucat... Imi doresc sa se intample cat mai curand dar m-am cam impacat cu ideea ca poate sa mai dureze si ca cine stie cate eforturi va mai trebui sa facem pana cand o sa avem un copil... Poate de-asta intru si mai rar pe aici, simt nevoia sa nu ma mai gandesc asa de mult la asta...
Pana atunci ne preocupam cu schimbarea apartamentului, sper sa rezolvam si problema asta cat mai curand. Desi ma cam sperie faptul ca ne bagam in catamai creditul, mai ales pe vremurile astea si in conditiile in care mai vor guvernantii nostri sa scada indemnizatia de maternitate... Facusem si noi niste calcule care s-au dus acum pe apa sambetei... Al meu pare optimist, zice ca nu dam cu nimic inapoi, o sa vedem cum ne descurcam...

sus

Denunta
Crispy

Copii

13.05.2010 12:21     citat 

Mihaela.....Doamne ajuta sa fie totul bine si sa reusiti sa realizati ceea ce v-ati propus.....sunt sigura ca va aparea si bb...trag cu ochiul foarte fericit ....sa sti ca lucreaza f. mult la psihic "criza" asta....dar daca reusesti sa treci peste acest aspect, eu zic ca nu-ti va parea rau.... trag cu ochiul foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: